مشاهده بک لینک های سایت که اغلب برای آنالیز وضعیت رقبا استفاده می گردد چگونه میسر می شود. بک لینک ها نقش اعتبار بخشی به سایت را در پروسه سئو سایت ایفا می نمایند. هرچقدر هم که المان های درونی سایت را در سئو اجرا نمایید تا زمانی که اعتبار و تراس کافی نداشته باشید نمی توانید با سایت های قدرتمند در زمینه خود رقابت نمایید. در واقع هرچه قدر از سایت های بیشتری بک لینک و لینک خارجی دریافت نمایید این را به گوگل می گویید که سایت های بیشتری در خصوص شما صحبت می کنند و این می تواند فاکتوری در بخشیدن اعتبار به سایت شما از سمت گوگل باشد.

نقش بک لینک در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

در یک جمله می توان گفت که در کلمات کلیدی سخت که سطح رقابت بیشتری دارند بدون تهیه بک لینک های قدرتمند هرگز نخواهید توانست رنکینگ خوبی را بدست آورید. اگر بخواهیم متریک های اثرگذار سئو سایت را به صورت درصدی بیان کنیم باید بگوییم که اعتبار و تراس رنک 70 درصد اثرگذار را در رنکینگ سایت های می گذارد. این اعتبار به واسط پروفایل و عملکردی که سایت در مرور زمان بدست آورده است لحاظ می گردد. میزان فعالیت و اکتیو بودن سایت که با تولید محتوای با کیفیت می باشد و نیز تهیه بک لینک های معتبر به طور مداوم ، در گذر زمان، گوگل تراس رنک و اعتباری را برای شما قرار می دهد که در رنکیگ شما بسیار تاثیر گذار می باشد. تمامی اینها اهمیت بک لینک را در پروسه سئو سایت نشان می دهد.
اشتراک گذاری محتوا در سئو

اشتراک گذاری محتوا در سئو
مشاهده بک لینک های سایت

شاید بخواهید میزان بک لینک های سایت خود و یا سایت های رقبا را مشاهده نمایید تا آنالیزی از میزان عملکرد داشته باشید. بدین منظور می توانید از سایت های آنلاین برای مشاهده بک لینک های سایت کمک گیری نمایید.


Majestic در مشاهده بک لینک سایت

سایت majestic.com می تواند امکان مشاهده بک لینک های سایت را به شما دهد. میزان فالو و نوفالو بودن لینک ها ، متن انکر تکست در بک لینک ها ، تعداد دامنه ها در لینک ها ، تعداد لینک ها ، آدرس سایت ها و نیز اطلاعات تکمیلی بیشتری را مشاهده نمایید.


Ranksignals در مشاهده بک لینک

در سایت ranksignals.com نیز آدرس سایت هایی که از آن بک لینک دریافت نموده اید را می توانید مشاهده نمایید.


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]