+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اصول درونی و بیرونی سئو

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jun 2016
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض اصول درونی و بیرونی سئو

  متريک هاي داخلي سايت در پروسه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، ليستي از اقداماتي را شامل مي شود که درون صفحات سايت اجرا مي گردند. در اولين گام مي بايست کلمات کليدي انتخاب گردد. انتخاب کلمات کليدي در بهترين فرم ليستي از آنها مي باشد که تمامي حول کلمه کليدي اصلي مي باشند. اين امر موجب مي شود که گوگل و ديگر موتورهاي جستجو اين ذهنيت را پيدا نمايند که تمامي صفحات سايت شما در محوريت يک کلمه کليدي انتخابي که همان در راستاي سئو سايت شما مي باشد و در نتيجه بهبود در رنکينگ خود در آن کلمه کليدي را خواهيد ديد.

  متريک هاي داخلي سايت در سئو

  متريک هاي داخلي در سئو سايت که در قالب متاتگ ها ، چگالي کلمات کليدي ، لينک دهي داخلي ، تنظيمات پيکربندي ، تايتل ها ، تيترهاي داخلي و ديگر المان موثر بيان مي گردد. در کنار اين ها متريک هاي بيروني سايت که در واقع در مفهوم اعتبار بخشي به سايت مي باشند در معناي بک لينک ها و لينک گذاري خارجي در پروسه سئو سايت معنا مي يابد.

  لينک دهي داخلي کلمات کليدي در سئو سايت مي تواند تعداد دفعات تکرار و نيز اهميت آن کلمه کليدي را در سايت نشان دهد. عنوان صفحات ، تيترهاي داخلي نيز بسيار پر اهميت مي باشند و سعي نماييد کلمات کليدي خود را در عناوين و تيتر صفحات جايدهي نماييد. متاتگ عنوان ، متاتگ توضيحات در پروسه سئو سايت نيز در واقع بيانگر هدف و مقصود از ايجاد صفحه مي باشند پس دقت داشته باشيد که عنوان و نيز توضيحات مناسبي را براي هر صفحه انتخاب نماييد و از تکرار توضيحات براي تمامي صفحات بپرهيزيد.


  اصول بيروني سايت در سئو

  اصول بيروني سايت در سئو سايت در معناي و تعبيري از لينک هاي خارجي مي باشند که اعتبار را به سايت شما اهدا مي نمايند. گوگل در رنکينگ سايت از فاکتور اعتبار سايت استفاده مي نمايد و اين اعتبار را علاوه بر آيتم هايي که درون سايت وجود دارد از فاکتورهاي بيروني کسب مي نمايد. اگر در پروسه سئو سايت و بهينه سازي سايت ، از سايت هاي معتبر لينک دريافت نموده باشند در واقع اين اعتبار به سايت شما انتقال مي يابد که در پروسه سئو سايت و بهينه سازي شما الزامي مي باشد. هرچه قدر کلمه کليدي شما سخت تر باشد به اعتبار بيشتري از ديگر سايت ها نياز داريد و يا همان به بک لينک هاي معتبر بيشتري نياز داريد.
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

 2. #2
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Sep 2016
  نوشته ها
  13
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : اصول درونی و بیرونی سئو

  مرسی از مطلب خوبتون
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

 3. #3
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Nov 2017
  نوشته ها
  20
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : اصول درونی و بیرونی سئو

  ترفند‌های سئو و بهینه سازی

  سئو و بهینه سازی برای موبایل‌ها
  حجم بالایی از جستجوها و و بگردی ها به وسیله ی موبایل ها انجام می شوند و این می تواند نکته ی بسیار مهمی برای وبمستر ها و مدیران سایت ها باشد. شما باید سایتتان را برای موبایل ها به طور ویژه ای آماده کنید. آماده سازی سایت شما برای موبایل تنها به طراحی ریسپانسیو مربوط نمی شود. به طور کلی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] برای بازدید توسط موبایل ها را می توان به دو بخش تقسیم کرد.
  طراحی UX (تجربه ی کاربر): تجربه ای که کاربر با بازدید از سایت شما به وسیله ی موبایل به دست می آورد بسیار بر سرنوشت شما تاثیر می گذارد. تمام تلاشتان را بکنید تا کاربران با موبایل هم بتوانند به سادگی به همه ی بخش های سایت دسترسی پیدا کنند و به هدفشان برسند.
  سرعت سایت: بسیاری از سایت ها در حین باز شدن توسط موبایل کُند می شوند! شما باید سرعت سایتتان را برای کاربرانی که با موبایل به سایتتان می آیند بالا ببرید.
  پروژه‌ی AMP گوگل برای سئو و بهینه سازی
  این پروژه برای بهبود [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] شما در بازدید با موبایل می باشد که شامل ۳ بخش است.
  HTML: استفاده از HTML با ویژگی های سفارشی برای فیلم ها و تصاویر و فریم ها! همچنین مشخصات فنی خاص و محدود شده
  کتابخانه AMP جاوا اسکریپت: کتابخانه AMP JS مدیریت بارگذاری منابع برای صفحه را تضمین می کند که هر گونه عاملی دیگر نتواند نمایش و اجرای صفحه را مسدود کند
  حافظه گوگل AMP Cache: تصاویر و فایل های با حجم تقریبا بالا را ذخیره می‌کند تا در بازدیدهای بعدی، سایت با سرعت بالاتری بارگذاری شود.
  با توجه به این که وجود کلمات کلیدواژه‌ی کانونی در URL صفحه نیز تاثیر زیادی در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] دارند، بهتر است این مورد را هم رعایت کنید تا این ۴ بخش با یکدیگر همخوانی و مطابقت داشته باشند!
  سئو وبهینه سازی
  کاربران گرامی در اینجا این مطلب با عنوان ترفندهای[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و بهینه سازی به پایان رسید و ما امیدواریم مثل همیشه از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] راضی بوده باشید. لطفا ما را با نظرهایتان همراهی کنید تا با کیفیت بیشتری در خدمت شما باشیم.
  تیم حرفه ای[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] آماده ی ارائه ی مشاوره و پذیرش سفارش های شما در این زمینه ها می باشد. جهت مشاوره ، برآورد هزینه و ثبت سفارش می توانید از طریق صفحه ی خدمات اقدام نمایید.

 4. #4
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Nov 2017
  نوشته ها
  1
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 پست

  پیش فرض پاسخ : اصول درونی و بیرونی سئو

  سلام بسیار ممنونم از مقاله ی خوبتون
  لوله بازکنی در تهران نسبت به لوله بازکنی درسایراستان های کشوراز پیشینه ی بیشتری بر خوردار می باشد و تعدادی از شرکت های خدماتی لوله بازکنی درتهران وجوددارند که حدود سه دهه قدمت دارند.
  شرکت های لوله بازکنی در تهران از همان ابتدا ازابزارهای پیشرفته لوله بازکنی روز دنیا ، برای باز کردن انواع لوله ها و گرفتگی ها استفاده می کردند.
  تولیدات محلولهای شیمیایی لوله بازکن نیز نتوانستن نقش شرکت های خدماتی لوله بازکنی درتهران را کمتر نمایند، حتی نیاز شبانه روزی رفع گرفتگی سبب شد تا شرکت های لوله بازکنی درتهران به صورت شبانه روزی فعالیت کنند.
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
  [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 1

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

 1. repairkerkereh

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •