شاید برای شما هم پیش آمده باشد وقتی که از لباشویی خود استفاده میکنید در بعضی مواقع با پیغام هایی مواجه میشوید که لباسشویی شما پیغام هایی نشان می دهد و شما منظور این پیغام ها را ندانید.[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] یکی از [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می باشد که در اینجا به بررسی پیغام های مربوط به لباسشویی می پردازد:

1.پیغام E10برای لباسشویی به چه معنی می باشد ؟
- فشار آب کم است.

- آب ورودی کثیف می باشد.

- شیر آب بسته است.

2. پیغام E20 به چه معنی میباشد؟
- آب تخلیه نمیشود.

- پمپ کثیف میباشد.

- راه خروج اب بسته میباشد.

- پمپ تخلیه خراب است.

3. پیغام E40 به چه معنی میباشد؟
_ درب ماشین باز میباشد.

_ درب خوب بسته نشده است.

_ زبانه درب خراب یا شکسته است.

_ میکروسوییچ دستگاه خراب میباشد.

توصیه ها :
1_ لطفا برای خشک کردن لباسهای خود از سرعت چرخش دور تند(SPIN) بین 600 تا 1000 دور جهت طول عمر لباسشویی و لباسهای خود استفاده کنید.

2_ لطفا جهت استفاده بهینه و بهتر از دستگاه خود هر نوع لباس را با برنامه مخصوص همان البسه استفاده نمایید.

3_ لطفا در صورت مشاهده هر گونه خرابی یا ایراد فنی با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

4_ لطفا بعد از هر بار شستشو به دستگاه 2 ساعت استراحت دهید. بعد از شستشو درب را برای 1 ساعت باز بگذارید.

5_ لطفا جهت استفاده بهتر و طول عمر بیشتر دستگاه از لوازم جانبی مانند جرم گیر مخصوص و دستگاه یونیزه و پودرهای چند انزیم با کیفیت بالا استفاده نمایید.

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]یکی از[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می باشد که خدماتی همچون تعمیرات وهمچنین خدمات پس از فروش یا گارانتی محصولات را تضمین میکند که شما می توانید ازمهندسین و متخصصان مجرب دیبا سرویس برای تعمیرات و خرید مشاور بگیرید که توانسته رضایت مشتریان خودشو جلب کند.