اگر مقالات سئو سایت را خوانده باشید پس باید این جمله را شنیده باشید که محتوا پادشاه است و در کنار آن اینطور بیان می شود که هر محتوایی نمی تواند پادشاه باشد و باید اصول و متریک های سئو در آن اجرا گردد تا اثرگذاری مثبت در روند سئو سایت داشته باشد. یکی از مهم ترین این آیتم های انتخاب عنوان محتوا می باشد. در ادامه به بیان توضیحاتی در خصوص انتخاب عنوان محتوا می پردازیم.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]و انتخاب عنوان محتوا
سئو سایت با توجه به عنوان شامل در نظر گرفتن عنوان مناسب که در بر گیرنده کلمات کلیدی و کاربر پسند است می باشد.


عنوان محتوا متناسب با کلمه کلیدی
کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی سایت شما چیست؟ حال لیستی که کلمات کلیدی طولانی تر که در ارتباط با کلمه کلیدی اصلی شما می باشند را فراهم نمایید. برای مثال فرض کنید کلمه کلیدی سایت شما سئو سایت است، حال لیست عنوان انتخابی شما می تواند سئو سایت پیشرفته ، سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت رایگان و … غیره باشد که فرمت طولانی تر از کلمه کلیدی سایت شما است. تولید محتوا بدین صورت می جب می شود که شما در کلمات کلیدی طولانی تر به نمایش گذاشته شوید و همچنین در کنار آن در انجام سئو کلمه کلیدی اصلی خود موفق تر خواهیم بود.

عنوان محتوا متناسب با کاربر
کاربران شما چه عباراتی را جستجو می نمایند. اگر به وب مستر تولز خود مراجعه کنید می توانید لیستی از عباراتی که کاربران جستجو نموده اند و سایت شما در نتایج به نمایش گذاشته شده است را ببینید و اگر محتوایی با آن عنوان و تیتر تولید نمایید می توانید رنکینگ خود را در آن عبارت و تیتر بهبود بخشید و به نوعی در سئو سایت خود اثرگذار باشید و در کنار آن ترافیک را با جذب کاربران بیشتر میسر نمایید. در کنار این می توانید نیاز و خواسته کاربر خود را در نظر بگیرید و حال به تولید محتوا با آن عنوان اقدام نمایید. کاربران سایت شما چه کسانی هستند و آنها به دنبال چه تیتر و موضوعاتی می باشند. پس از یافتن این سوال به تولید محتوا با آن عنوان ها اقدام نمایید.