تصفیه آب

تصفیه آب کریستال یک تصفیه آب خانگی است . دستگاه تصفیه آب کریستال زیر سینک و یا داخل هر قسمتی از منزل که مشتری بخواهد میتوان نصب نمود . تصفیه آب کریستال برند قدیمی و دارای اعتبار است . شکل تصفیه آب کریستال به صورتی است که یک پایه داشته جهت نگهداری آن و پمپ و مخزن به صورت جدا دارد . اکسسوری تصفیه آب کریستال عبارتند از شلنگ و اتصالات و شیربرداشت آب .

دستگاه تصفیه آب خانگی کریستال یکی از محصولات تصفیه آب خانگی بوده که دارای 6 $$$$$ تصفیه با سیستم اسمز معکوس و یا ro میباشد. این دستگاه قادر است آب مصرفی را تا 0/0001 میکرون تصفیه کند ؛ به طوری که نیترات که یکی از ریزترین املاح ( و البته مضرترین املاح) میباشد را حذف کند . پس از حذف املاح , این تصفیه آب در $$$$$ ششم مواد معدنی مفید آب را اضافه میکند . دو $$$$$ دیگر میتوان به دستگاه متصل نمود که باعث ارتقاء کیفیت آب میگردد : $$$$$ قلیایی که در ادامه $$$$$ ششم مواد معدنی مفید به اضافه کرده و دیگری $$$$$ UV است که عملیات گندزدایی و آنتی باکتریال انجام میدهد. شرح مراحل دستگاه تصفیه آب خانگی کریستال

. مرحله اول دستگاه تصفیه آب, $$$$$ الیافی :

این $$$$$ تصفیه آب خانگی از جنس پلی پروپیلن 100 % خالص فشرده 5 میکرون با پوسته شفاف جهت حذف گل و لای ، شن و ماسه و سایر آلودگی های معلق , می باشد .
>>پوسته شفاف این مرحله زمان تعویض این $$$$$ را به سادگی نشان می دهد.
. مرحله دوم دستگاه تصفیه آب , $$$$$ کربن پودری :

کربن بکار رفته در این $$$$$ تصفیه آب خانگی از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف کلر ، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها ,رنگ ، طعم و بوی آب , می باشد . . مرحله سوم دستگاه تصفیه آب , $$$$$ کربن بلاک :

کربن بکار رفته در این $$$$$ تصفیه آب خانگی از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب , می باشد . ساختار خلل و فرج این $$$$$ برای حذف بالاترین میزان کلر و مواد سمی در نظر گرفته شده است . این $$$$$ شامل دو لایه از جنس پلی پروپیلن جهت پیش تصفیه می باشد. . مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب , ممبرین :

مهمترین قسمت دستگاه تصفیه آب مرحله چهارم است که عملکرد غشای ممبرین جهت حذف املاح مضر تا ابعاد 0.001 میکرون، از جمله مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلایندههای میکروبیولوژیکی از قبیلاندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها و نیترات و نیتریت و فلزات سنگین مانند جیوه , آرسنیک , سرب , روی و... می باشد . ممبرین های با کیفیت بالا دارای استاندارد های NSF , ANSI بوده و املاح و مواد مضر را تا 98 % حذف می کند . . مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب ,$$$$$ کربن خطی :

کربن این $$$$$ دستگاه تصفیه آب خانگی از جنس پوسته نارگیل جهت بهبود طعم ، بو و مزه آب, می باشد .
از آنجا که آب پس از ذخیره در مخزن از این $$$$$ عبور می کند , چنانچه آب به مدت طولانی در مخزن مانده و طعم و بوی آن تغییر پیدا کرده باشد با عبور از $$$$$ مرحله پنجم تغییرات صورت گرفته بهبود می یابد .
. مرحله ششم دستگاه تصفیه آب , $$$$$ بیو سرامیک مواد معدنی زرد :

جهت تنظیم pH و بهبود طعم و مزه آب . قابلیت افزودن $$$$$ قلیایی و $$$$$ آنتی باکتریال UV . مرحله هفتم دستگاه تصفیه آب , $$$$$ قلیایی آلکالاین :

$$$$$ هفتم دستگاه تصفیه آب خانگی به شکل کپسول پر شده از برخی یون ها بوده که باعث افزایش و تنظیم pH آب می گردد . مرحله هشتم دستگاه تصفیه آب , $$$$$ UV آنتی باکتریال :

$$$$$ آنتی باکتریال اشعه ماورای بنفش بوده که دارای لامپ UV میباشد و جهت میکروب زدایی و گندزدایی آب استفاده می گردد


مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب کریستال :

دستگاه قابلیت تولید 10 لیتر در ساعت آب تصفیه شده را دارد .
قابل نصب در زیر سینک آشپزخانه و یا دیوار آشپزخانه بنا به دلخواه مشتری.
حداقل دما: ۵ درجه سانتیگراد. حداکثر دما: ۵۰ درجه سانتیگراد. . گیج 5/1" . شیربرقی 24ولت . پمپ 24 ولت . مخزن 12 لیتر گیج فشار تصفیه آب کریستال :بمنظور نمایش و کنترل فشار آب خروجی از $$$$$های سیستم پیش $$$$$اسیون . در صورتیکه عقربه فشارسنج از 20 Psi کمتر باشد ، بایستی نسبت به تعویض $$$$$های P.P و کربن اقدام نمود . شیر برقی تصفیه آب کریستال :در مواقعی که برق و یا جریان آب قطع شود، آب ورودی به سیستم را قطع می کند . مخزن تصفیه آب کریستال :


مخزن دستگاه تصفیه آب از جنس پلی پروپیلن و دارای استانداردهای NSF و FDA و ضد زنگ , ضد فرورفتگی می باشند . شیر فلکه ای فانتزی کریستال :


دارای شیر فلکه ای با طراحی زیبا و آب بندی قابل اطمینان . زمان تعویض $$$$$ های دستگاه تصفیه آب کریستال :

$$$$$ های مراحل 1 تا 3 بسته به کیفیت آب ورودی , در طول 4 تا 6 ماه باید تعویض گردد .
ممبرین , چنانچه $$$$$ های پیش تصفیه به موقع تعویض شوند , معمولا هر 2 سال باید تعویض گردد .
$$$$$ های مراحل 5 و 6 هر یکسال باید تعویض شوند .
در صورت اضافه شده $$$$$ هفتم و $$$$$ هشتم به ترتیب 6 ماه و یکسال یکبار تعویض گردد. پس از نصب دستگاه تصفیه آب توسط کارمندان فنی ایلیا ,طی ثبت شماره اشتراک گارانتی محصول در سیستم خدمات پس از فروش ,زمان های تعویض $$$$$ ها با شما تماس خواهد گرفته شد.
. سایز کارتن دستگاه تصفیه آب خانگی کریستال:

48*51*36