استخر آستان قدس رضوی

اگر تور مشهد را برای گذراندن اوقات فراغت و زیارت انتخاب کردید گزینه ی خوبیست چون علاوه بر زیارت کردن حرم مطهر میتونید سری هم به مراکز تفریحی در مشهد بزنید یکی از مهمترین این اماکن تفریحی ،استخر آستان قدس رضوی ست که از نظر تمیز و مجهز بودن حرف اولو میزنه و این استخر هرروزه ضدعفونی میشود .

سایت استخر آستان قدس رضوی


تربیت بدنی آستان قدس رضوی دارای ۳ مجتمع آبی جهت استفاده تفریحی و آموزش به صورت مجزا جهت آقایان و بانوان می باشد. مجتمع شماره ۱ در سال ۱۳۷۶ جهت استفاده آقایان ، مجتمع شماره ۲ در سال ۱۳۸۰ جهت استفاده بانوان ، مجتمع شماره ۳ در سال ۱۳۸۹ جهت استفاده آقایان ایجاد گردیده که هر مجتمع دارای دو استخر آموزشی و قهرمانی ، سونای خشک و بخار ، حوضچه آب سرد ، جکوزی ، سالن بدنسازی ، کافی شاپ و آزمایشگاه دائمی آب می باشد .

سایت استخر آستان قدس رضوی مشهد


از امکانات استخر آستان قدس رضوی مشهد می توان دو استخر به عمق یک متر و همچنین دو سونای خشک و یک سونای بخار و دو حوضچه آب درمانی( جکوزی ) و یک حوضچه آب سرد و سالن بدنسازی ، نمازخانه ، تریا نام برد . میانگین استفاده از این مجتمع روزانه ۷۰۰ نفر است که بیشترین حجم استفاده کنندگان را کارکنان آستان قدس رضوی ، دانشجویان و دانش آموزان و اعضاء آزاد تشکیل می دهند.

  • آدرس استخر آستان قدس رضوی : بلوار فردوسی، بین چهارراه خیام و میدان جانباز


استخر آستان قدس رضوی

استخر آستان قدس رضوی مشهد

استخر آستان قدس رضوی مشهد

استخر آستان قدس رضوی