تیم فوتبال امید ایران در اولین بازی دوستانه خود در ترکیه حریف خود را گلباران کرد.

تیم فوتبال امید ایران در اولین بازی دوستانه خود در اردوی ترکیه عصر امروز یکشنبه ساعت 16 به وقت محلی به مصاف تیم منتخب آنکارا رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 4 بر یک شکست دهد. گل‌های‌های تیم ایران را در این دیدار، درویشی(49)، مطهری(68)، قربانی(82) و کمندانی(84) به ثمر رساندند. تک گل تیم منتخب انکارا دقیقه 58 به ثمر رسید. * بیگلری سفیر ایران در ترکیه با حضور در ورزشگاه، بازی تدارکاتی تیم امید را از نزدیک تماشا کرد.
*با توافق دو تیم تعداد تعویض‌ها آزاد اعلام شد.
* تیم ایران با ترکیب اولیه محسن زاده، سلیمی، علیاری، حیدریه، وکیا، شکاری، نقی زاده، رضاوند، برزای، علوی و کرملا چعب به میدان رفت.
* در نیمه اول این بازی و از دقیقه 32 احسان پهلوان و بهمن سالاری جانشین کرملا چعب و علوی شدند.
* بازی در نیمه اول متعادل برگزار شد و دو تیم موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای را روی دروازه‌ها خلق کردند که سرانجامی نداشت و گلی رد و بدل نشد.
* محمد خاکپور سرمربی تیم امید مدام نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد و خواستار اجرای برنامه تاکتیکی مرور شده در تمرینات بود.
*در نیمه دوم تیم ایران با ترکیب داوودی، قربانی، مرادمند، عبدالله‌زاده، محبی، رحمانی، کمندانی، درویشی، پهلوان، سالاری و جهان تیغ به میدان رفت که ارسلان مطهری و حسین فاضلی نیز به عنوان بازیکن تعویضی جانشین سالاری و پهلوان شدند.
*گودرز داودی که در نیمه دوم درون دروازه تیم ایران قرار گرفته بود یک ضربه پنالتی را مهار کرد.
*در پایان این دیدار سفیر ایران در زمین حضور پیدا کرد و بابت کسب این پیروزی به بازیکنان و اعضای کادر فنی تبریک گفت.