با چند مورد کوچک در طراحی داخلی منزل که بیشتر جنبه بصری دارد میتوانیم فضای منزل را زیباتر و دلباز تر جلوه دهیم
انتخاب رنگ دیوارها
انتخاب رنگ دیوارها در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] خیلی مهم است مخصوصا برای آپارتمان هایی با متراژ کوچک انتخاب رنگ روشن و شفاف باعث جلوه بیشتر آپارتمان شما خواهد شد و همچنین باعث می شود به دلیل انعکاس نور فضا بزرگتر و زنده تر به نظر برسد.
انتخاب کفپوش
کفپوش یکی دیگر از مواردی است که باید در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مورد توجه قرار گیرد.برای کف آپارتمان می توانید از
پارکت و سرامیک و موکت و...استفاده کنید اما برای انتخاب رنگ آن باید دقت کرد زیرا رنگ تیره فضا را فشرده خواهد کرد.
نورپردازی
نور نقش بسیار مهمی در طراحی داخلی و زنده کردن فضای مرده ایفا می کند. نور مناسب در طراحی داخلی منزل خفگی محیط و یکنواخت بودن را از بین می برد. برای ایجاد محیطی مناسب و شفاف از پرده های توری یا پارچه ای استفاده کنید زیرا نور را به خوبی از خود عبور می دهد و در صورت نبود نور طبیعی می توانید از نور مصنوعی در داخل منزل استفاده کنید.
نورپردازی می تواند در جهت زیباسازی و جلب توجه بیننده به سوی اشیای تزئینی باشد.

انتخاب مبلمان متناسب با منزل و نحوه قرار گیری آنها
نحوه قرار گیری مبلمان و همچنین رنگ آن تاثیر بسزایی در[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]دارد .انتخاب رنگ روشن برای مبل می تواند در زنده کردن فضا و همچنین بزرگ نشان دادن آن تاثیر خوبی داشته باشد.انتخاب طرح مبلمان نیز می تواند به بزرگتر نشان دادن فضا کمک کند حتی المقدور مبلمان بدون منحنی انتخاب کنید.
استفاده ازگل های طبیعی
برای طراحی داخلی آپارتمان می توان از گلدان های کوچک و گل های آپارتمانی زیبا استفاده کرد.سعی کنید گلدان ها را در کنار پنجره ها و یا کنج دیو ارها قرار دهید، زیرا معمولا گوشه دیوار ها بدون استفاده می مانند.
استفاده از وسایل تزیینی
استفاده از این همه رنگ روشن ممکن است فضا را یکنواخت و خسته کننده و بی روح جلوه دهد شما می توانید با استفاده از قاب ها و وسایل تزیینی زیبا با رنگ بندی متنوع طراحی داخلی منزل تان را جذاب ترو زیباتر نمایان کنید.
منبع :[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]