اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که از سرویس outlook استفاده می کنید این نرم افزار را از دست ندهید و به راحتی می توانید ایمیل های خود را توسط گوشی اندرویدی خود چک و مدیریت کنید.
اين نرم افزار از گروه نرم افزارهاي اداري آفيس مي باشد که جهت مديريت فعاليت هاي روزانه، تماس با دوستان و آشنايان و مديريت ايميل طراحي گرديده است. این برنامه جزو مجموعه نرم‌افزارهای آفیس است و برای مدیریت ایمیل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، ضمن این‌که یک سرویس ایمیل‌دهی نیز هست. مزیت اصلی ارسال و دریافت ایمیل‌ها با نرم‌افزار آوت‌لوک نسبت به روش عادی استفاده از مرورگر اینترنت این است که هنگام استفاده از مرورگر باید دائم به اینترنت وصل باشیم، اما با آوت‌لوک به صندوق ایمیل خود به طور آفلاین نیز دسترسی داریم و به طور مثال می‌توانیم بدون اتصال به اینترنت، پاسخ ایمیل‌ها را بنویسیم، آنها را مرور کنیم یا ایمیل‌ها را روی سی‌دی ذخیره کنیم. البته مسلما آوت‌لوک ایرادها و مشکلاتی هم دارد، اما مطلب ما درباره این مشکلات نیست.
استفاده از سرويس Email به دو صورت Online و Offline که باعث کم نمودن ترافيک و زمان اشغالي خط اينترنت مي گردد. تمام اطلاعات پيام هاي ارسالي و دريافتي در کامپيوتر ما ذخيره مي گردد، و در صورت بروز مشکل در Mail Server اطلاعات پيام هاي الکترونيکي تابحال ما از بين نمي رود. اگر از ویندوز 8 به بالا استفاده می کنید حتما حساب کاربری outlook دارید یا اگر ندارید بهتر است یک حساب کاربری برای خود انتخاب کنید و از مزیت های این نرم افزار به همراه سایت مایکروسافت استفاده کنید. هم اکنون کاربران گرامی می توانند نسخه جدید این نرم افزار برای تلفن هوشمند خود از دریچه فناوری اطلاعات دانلود نماید.

• تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

• دانلود و مشخصات فایل


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
• حجم: 2.33 مگابایت
• نسخه: 1.0
• اجرا در: اندروید3.2 به بالا
رمز فایل فشرده: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

• امتیاز: