با وجود اتفاقات فراوان و مهمی که در این هفته افتاده است، شاید برخی از برنامه‌های کاربردی از دیدگان‌تان پنهان مانده باشد.

برنامه‌هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد:
Addobe Lightroom

ادوبی این هفته نسخه موبایل لایت‌روم را برای اندروید عرضه کرد. این برنامه به کاربر امکان ویرایش، مرتب سازی و اشتراک گذاشتن تصاویر را می‌دهد و به طور خودکار با نسخه دسکتاپ همگام می‌شود. لایت روم رایگان است، اما نیاز به ثبت نام در Creative Cloud دارد که 30 روز امکان استفاده رایگان از این سرویس برای کاربر فراهم می‌شود.
Qork

این برنامه به کاربر امکان می‌دهد که نقشه موقعیتی را که در آن قرار دارد دریافت کند. کاربر می‌تواند با قرار دادن پین‌هایی رویدادها، افکار ، تصاویر و هر چه می‌خواهد به اشتراک بگذارد. در ضمن امکان حرکت در نقشه برای دریافتن اتفاقاتی که در اطراف می‌افتد نیز وجود دارد.
Timeline-News in Context

تایم لاین نسخه‌ای متفاوت از برنامه‌های خبری است که تمرکزش روی فضا سازی کردن اخبار است و هر داستان در فرم یک جدول زمانی نشان داده می‌شود. مثلا داستان مشکلات سرویس مخفی ایالات متحده، تاریخچه سازمان و اتفاقات مهم را نیز نشان می‌دهد.
این چنین جزئیات کاملی شاید خارج از حوصله باشد، ولی برنامه تنها به نشان دادن نکات مهم کفایت می‌کند. در ضمن امکان راهبری و دیدن نکته‌های مورد علاقه برای کاربر آنهم به آسانی تمام وجود دارد.
Words on Tour

Words on Tours افراد را به چالش حل معماهای لغتی دعوت می‌کند و هر مرحله که جلو می‌روید کار برایتان سخت‌تر می‌شود. هر مرحله در شهری متفاوت و در مناظر طبیعی و تاریخی آنها انجام می‌گیرد. مثل لندن، پاریس، توکیو و غیره.
Evernote Scannable

جدیدترین برنامه از اورنوت، آی‌فون شما را تبدیل به یک اسکنر متن می‌کند. دوربین دستگاه را روی هر متنی روی تخته، دست نوشته یا غیره بگیرید و از کلمات عکس بگیرید، پس از آن می‌توانید این عکس‌ها را از طریق پیام و ایمیل به اشتراک بگذارید یا در اکانت اورنوت ذخیره کنید. بهترین استفاده از این برنامه برای کارت‌های بیزینسی است. زمانی که برنامه را به حساب لینکدین خود متصل می‌کنید، کارتهای اسکن شده به حساب لینکدین فرد مربوطه متصل شده و اطلاعات کانتکت مستقیم به ایمیل شما فرستاده می‌شود.