صفحه کلیدی هوشمند با قدرت بالا در پیش بینی متن و تصحیح خودکار همراه با پوسته های ویندوز ۸ ، آیفون و WP7 است. با این صفحه کلید زیبا پیامک های کشیده بنویسید و به دیگران بفرستید.
حتما برای شما پیامک های با فونت کشیده شده فرستاده اند و یا در شبکه های اجتماعی بارها و بارها به چشم شما خورده باشد. و شاید هم خواسته باشید یک چنین پیامکی خودتان بنوسید و به دیگران ارسال کنید و پیش خود فکر کرده اید حتما باید با کامپیوتر متن خود را بنویسید و آن را بفرستید. صفحه دریچه فناوری اطلاعات اینبار برای کاربران همیشه همراه خود صفحه کلیدی برای دانلود قرار می دهد که با آن می توانید پیامک های کشیده و زیبا برای دوستان خود بفرسید و آنها را حیرت زده کنید. این نرم افزار بر روی تمامی تلفن های همراه قابل اجرا می باشد. لطفا توجه داشته باشید که صفحه کلیدی که از صفحه دریچه فناوری دانلود می نماید فقط بر روی گوشی های داری سیستم عامل اندروید قابل اجرا و نصب می باشد.با نصب این صفحه کلید می توانید چند مدل کیبورد را انتخاب کنید، صفحه کلید پیشفرض، صفحه کلید ژله بینی، صفحه کلید کامپیوتری استفاده کنید. در این صفحه کلید می توانید از حالت لمسی هم استفاده کنید. بعد از نصب سه حالت صفحه کلید به شما نمایش داده می شود صفحه کلید گوشی شما، صفحه کلید گوگل و صفحه کلید ژله بین که باید صفحه کلید ژله بین را انتخاب کنید و برای نوشتن فونت کشیده از نقطه سمت راست کیبورد استفاده کنید. دوستانی که برای اعراب گذاری مشکل دارند زبان فارسی را انتخاب کرده و دگمه پ را نگه داریت تا اعرابها ظاهر شوند. چنانچه قادر به انتخاب اعرابها نبودید گوشی شما سازش پذیری ندارد . البته نگران نباشی . صفحه کلید عربی را انتخاب و دگمه ش را نگه دارید.
این صفحه کلید از ۳۵ زبان زنده ی دنیا از جمله زبان شیرین فارسی پشتیبانی می کند و دارای تم هایی زیبا مانند ویندوز ۸ و آیفون می باشد که می توانید با آن ها ظاهرهایی متنوع را به کیبورد اسمارت فون خود ببخشید و مطابق با سلیقه ی خود همه جای کیبورد را با رنگ های دلخواه تنظیم کنید. این نرم افزار برای گوشی های سونی و HTC توصیه می شود.

• تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

• دانلود و مشخصات فایل


[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
• حجم: 6.12 مگابایت
• نسخه: 1.0.3
• اجرا در: اندروید 2.3 و بالاتر
رمز فایل فشرده: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
• امتیاز: