تیم فوتبال ذوب آهن مقابل پلیس مالزی به تساوی رسید.

به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن این دیدار که از ساعت 20:45 به وقت محلی در ورزشگاه پی. ام. اس سلانگور برگزار شد در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تیمش را با ترکیب رشید مظاهری، حجت حق وردی، علی حمام، صائب محبی، مهرداد قنبری، قاسم حدادی فر، دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، اسماعیل فرهادی و کاوه رضایی به زمین فرستاد.
در شرایطی که هنوز بازی به دقیقه 10 نرسیده بود، ذوب آهن با یک حرکت ترکیبی به محوطه جریمه تیم پلیس رسید و اسماعیل فرهادی با ضربه دقیق پای چپ اولین گل بازی را به ثمر رساند.
در ادامه این بازی پلیس که از چند بازیکن خارجی سود می برد، با فرار یکی از مهاجمین خود و ضربه ای که وی زد رشید مظاهری را به واکنش واداشت اما دفع ناقص مظاهری با ضربه ترائوره گل اول تیم پلیس را در پی داشت.
بازی با همین نتیجه ادامه داشت. در نیمه دوم و در حالی که تیم فوتبال ذوب آهن به صورت کامل سوار بر بازی بود، ازوان رویا با ضربه دقیق پشت محوطه جریمه خود در دقیقه 56 گل دوم پلیس را زد.
ذوب آهن که در این نیمه از سایر بازیکنان خود بهره می برد لحظه به لحظه بر حملات خود افزود تا در نهایت در دقیقه 75 مهدی مهدی پور موفق شد گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.
بازی در ادامه با برتری ذوب آهن همراه بود اما نتوانست از برتری خود استفاده کند و بازی با نتیجه 2 بر 2 خاتمه یافت.
ذوب آهن در دیدار دوم خود جمعه به مصاف تیم امید مالزی می رود.