با موضوع توسل به امام حسین(ع)

اولین قسمت سریال «زمستان گرم» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه تهران از امشب یکشنبه ۲۳ آذر ماه ساعت۲۳ از شبکه تهران پخش می‌شود.

سریال «زمستان گرم» ویژه دهه آخر صفر از امشب ساعت 23 روی آنتن می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت 13 و 19 خواهد بود. این مجموعه در 10 قسمت 40 دقیقه‌ای به کار گردانی رسول صانعی و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان با محوریت معنویت، توبه پذیری، توسل و.... برای دهه آخر صفر تهیه و تولید شده است.
موضوع اصلی داستان در مورد مهندس جوانی است که در کودکی مادرش را از دست داده و چون تصورش این است که توسلات دینی و خانواده‌اش در شفای مادرش نقشی نداشته، تعلقات دینی و مذهبی‌اش رنگ می‌بازد اما با اتفاقاتی که برای او و همسرش می‌افتد و توسل دوباره به امام حسین (ع) و... اعتقاد پیدا می‌کند و....
در این مجموعه تلویزیونی، امیر محمد زند، مریم کاویانی، عمار تفتی، مهدی صباحی، نیلوفر شهیدی، صدر الدین حجازی، شهرزاد کمال‌زاده، علی ثانی فر و...... به ایفای نقش می‌پردازند و این مجموعه به گروه نویسندگی رسول صانعی، محسن رحمانی و سعید ریاحی فر نگارش شده است.
سایر عوامل این مجموعه عبارت از: مدیر فیلمبرداری: احمد گودرزی، مدیر صدابرداری: رضا کنشلو، طراح گریم: حسین اردستانی، طراح و لباس محمد صادقی، عکاس: پیام نصیری خرم برنامه ریز: احمد صانعی و....
پیامک اولین قسمت سریال» زمستان گرم «شبکه تهران از امشب 23 آذر ماه ساعت23 از شبکه تهران پخش می‌شود. موضوع اصلی داستان در مورد مهندس جوانی است که در کودکی مادرش را از دست داده و چون تصورش این است که توسلات دینی و خانواده‌اش در شفای مادرش نقشی نداشته، تعلقات دینی و مذهبی‌اش رنگ می‌بازد اما با اتفاقاتی که برای او و همسرش می‌افتد و توسل دوباره به امام حسین (ع) و... اعتقاد پیدا می‌کند و... .