پورشه درست قبل از شروع نمایشگاه لس آنجلس از مدل 2015 کاین GTS رونمایی کرده است. پورشه کاین GTS به یک پکیج Sport Design مجهز شده که در آن از رینگ های بزرگ تر و سپرهای اسپرتی تری استفاده شده است.

همچنین در این مدل از سیستم اگزوز اسپرت، ترمزهای جدید و تقویت شده و از سیستم تعلیق PASM استفاده شده است.

در داخل کابین تغییرات زیادی به چشم نمی خورد ولی در آن از صندلی های اسپرت Alvantara با روکش چرمی و لوگوی GTS استفاده شده است.

پورشه کاین GTS به یک پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری توئین توربو مجهز شده که می تواند حداکثر 440 اسب بخار و 600 نیوتن متر را تولید کند. اگر این اعداد را با مدل قبلی مقایسه کنید متوجه می شوید که این مدل جدید 20 اسب بخار و 85 نیوتن متر بیش از آن قدرت تولید می کند. تمامی این نیرو موجب می شود تا مدل جدید GTS بتواند در 5.2 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد و اگر پکیج Sport Chrono را نصب کنید این عدد به 5.1 ثانیه نیز می رسد. حداکثر سرعت این شاسی بلند معروف آلمانی نیز 262 کیلومتر در ساعت است.از مدل GTS که بگذریم، در نمایشگاه لس آنجلس، پورشه قصد دارد نمونه پایه کاین را نیز معرفی کند. این خودرو به یک پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری مجهز شده که می تواند حداکثر 300 اسب بخار را به کمک گیربکس 8 سرعته تیپ ترونیک S تولید کند و در 7.7 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد.

مدل های 2015 از انواع کاین از فوریه به بازار آلمان عرضه می شود و نمونه پایه کاین حدود 65 هزار یورو و مدل GTS بیش از 98 هزار یورو قیمت خواهد داشت.