مدیر شبکه تهران به همراه سید علی اکبر محمودی مهریزی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران در روزهای ابتدایی تصویر برداری سریال «بیقراری» از لوکیشن این مجموعه بازدید کرد و از نزدیک در جریان تولید آن قرار گرفت.

سعید مقیسه مدیر شبکه تهران با حضور در جمع بازیگران و عوامل تولیدی این مجموعه با تشکر و قدردانی از گروه تولید سریال بیقراری گفت: این مجموعه در ۱۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای به کارگردانی رسول صانعی و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان برای دهه آخر ماه صفر تهیه و تولید می‌شود.

مدیر شبکه تهران ادامه داد: این مجموعه با محوریت معنویت، توبه پذیری، توسل و.... تولید می‌شود.

مهندس مقیسه با بیان موضوع این مجموعه تاکید کرد: موضوع اصلی داستان در مورد مهندس جوانی است که در کودکی مادرش را از دست داده و چون تصورش این است که توسلات دینی و خانواده‌اش در شفای مادرش نقشی نداشته، تعلقات دینی و مذهبی‌اش رنگ می‌بازد اما با اتفاقاتی که برای او و همسرش می‌افتد و توسل دوباره به امام حسین (ع) و... اعتقاد پیدا می‌کند و....

مدیر شبکه تهران با اشاره به روند تولید این مجموعه اضافه کرد: نزدیک به ۲۵ درصد سریال بیقراری تصویر برداری و این مجموعه برای دهه آخر ماه صفر در نظر گرفته شده است.

در ادامه این بازدید که در لوکیشن این سریال در غرب تهران انجام شد، سکانس ۴۴ از قسمت ۲ این سریال با بازی امیر محمد زند در نقش احمد ضبط و تصویر برداری شد.

در این مجموعه تلویزیونی، امیر محمد زند، مریم کاویانی، عمار تفتی، مهدی صباحی، نیلوفر شهیدی، صدر الدین حجازی، شهرزاد کمال‌زاده، علی ثانی فر و...... به ایفای نقش می‌پردازند و این مجموعه به گروه نویسندگی رسول صانعی، محسن رحمانی و سعید ریاحی فر نگارش شده است.