مراکش یکی کشورهای آفریقای شمالی و یکی از سه کشور دنیا است که با هر دو اقیانوس مدیترانه و آتلانتیک مرز ساحلی دارد. این کشور برای تزئیات خاص و رمانتیکی که دارد بسیار مشهور است.


برترین ها: مراکش یکی کشورهای آفریقای شمالی و یکی از سه کشور دنیا است که با هر دو اقیانوس مدیترانه و آتلانتیک مرز ساحلی دارد. این کشور برای تزئیات خاص و رمانتیکی که دارد بسیار مشهور است. مردم این کشور عموما عرب، بربر و حتی اروپایی هستند و تا اندازه ای می توان مهاجران صحرای آفریقا را نیز در آنجا مشاهده کرد.

طراحی داخلی به سبک مراکش تقریبا بازتاب دهنده فرهنگ همه این قوم ها است و به همین دلیل، یک طراحی داخلی ترکیبی اما شیک و زیبا دارد. از جمله راهروهای قوس دار و گنبدی اشاره کرد.

در این مطلب تصاویر بسیار زیبایی از دکوراسیون داخلی به سبک مراکشی برایتان گردآوری کرده ایم که می توانند برای تغییر چیدمان خانه، الهام‌بخش باشند.

یکی از ویژگی های بارز معماری مراکشی، سبک اسلامی است. مسلمان های شمال اسپانیا که Moorish نامیده می شدند، الهام بخش معماری مراکشی است.

این خانه مملو از انواع عناصر معماری مراکشی است. در همه جزئیات خانه، می توانید حتی طراحی اسکاندیناوی را نیز مشاهده کنید. این آپارتمان در دوحه در قطر قرار دارد اما به سبک مراکشی تزئین شده است.

این معماری را اصولا در شمال آفریقا و در مناطق مسلمان نشین می بینید.