حدیث می‌رامینی و رضا ناجی به جمع بازیگران سریال «عشق تعطیل نیست» به کارگردانی بیژن بی‌رنگ پیوستند.

پیش تولید مجموعه «عشق تعطیل نیستم که برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده می‌شود مدتی است که آغاز شده و گروه این روز‌ها آخرین مراحل دورخوانی برای آغاز تصویربرداری را سپری می‌کنند. به غیر از حدیث میرامینی و رضا ناجی، تاکنون حضور محمد رضا گلزار، مهناز افشار، زانیار خسروی، مهرانه مهین ترابی، شهرام حقیقت دوست، علیرضا خمسه، مائده طهماسبی و بهنوش بختیاری در «عشق تعطیل نیست» قطعی شده است. طبق برنامه ریزی انجام شده این سریال هفته آینده کلید می‌خورد. به غیر بازیگران اصلی، این سریال تعدادی بازیگر میهمان دارد که در حین تصویربرداری به پروژه اضافه خواهند شد. همزمان با پیش تولید نهایی، گروه صحنه «عشق تعطیل نیست» مشغول ساخت و ساز دکورهای سریال در شهرک غزالی هستند.
داستان سریال جدید بیژن بی‌رنگ درباره‌‌ رها (محمدرضا گلزار) و نفس (مهناز افشار) زوجی جوان است که آستانه هفتمین سالگرد ازدواجشان با اتفاقاتی روبرو می‌شوند که زندگی خود و اطرافیانشان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
تهیه کنندگی «عشق تعطیل نیست» را محمدرضا شهبازی و بیژن بی‌رنگ برعهده دارند. در کارنامه بیژن بی‌رنگ ساخت سریال‌های خاطره انگیزی چون «خانه سبز» و «همسران» به چشم می‌خورد. «عشق تعطیل نیست» نیز در حال و هوای کارهای قبلی همین فیلمساز قرار می‌گیرد. این سریال در 26 قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.