این آپارتمان كوچك در شهر بوداپست قرار دارد و مساحت آن فقط 40 متر مربع است. فضای زیادی در این خانه وجود ندارد كه بتوان آن را طراحی كرد. اما با تعداد اندكی فضاهای نگهدارنده هوشمندانه و چند وسیله خاص و زیبا، می توان این آپارتمان قدیمی را تبدیل به یك ساختمان مدرن و نو كنند.
اتاق نشیمن كوچك این خانه فضای كافی برای این نیمكت و كاناپه مینی‌مالیستی دارد، اما این چراغ پایه‌دار كه در گوشه اتاق گرفته است، بسیار جلب توجه می کند و به هیچ وجه نمی‌توان از آن چشم برداشت. اگر به طراحی مینیمال علاقه مندید مطلب طراحی مینی مالیستی خانه ای مناسب مستاجران، را به شما پیشنهاد می کنیم.تابلوی نقاشی بزرگ اثر هنرمند معاصر مجارستانی، نیز عنصر مركزی و محوری اتاق نشیمن است. این تابلو زیبا در بالای نشمین ال شکل اتاق نشیمن قرار گرفته است.کمد دیواری اتاق که با پیروی از سبک مینیمال و بدون دستگیر طراحی شده، با یک لمس باز می شود.در این آپارتمان نقلی دلیلی ندارد كه اتاق‌خواب خیلی از تخت‌خواب بزرگ‌تر باشد. اگر شما نیز در یک اپارتمان نقلی زندگی می کنید یا یک طراح داخلی هستید که در حال طراحی یک اتاق خواب کوچک است مطلب 10 نکته مهم در طراحی اتاق خواب های کوچک، را حتما بخوانید.اما حضور یك تابلوی نقاشی پاپ آرت كه در فضا می‌درخشد به این اتاق یك شخصیت ویژه‌ای می‌دهد.

یك دیوار شیشه‌ای سیاه رنگ فضای نشیمن را از آشپزخانه، بدون این‌كه فضایی را محدود كند یا مانعی ایجاد كند، جدا می‌كند.چهارپایه‌های جلوی بار از نظر سبك طراحی شبیه هم هستند اما هر كدام رنگ متفاوتی دارند. استفاده از رنگ‌های متفاوت باعث شده است تا حس موجود در فضای غذاخوری متنوع و دل‌باز شود.نورهای موضعی خیلی هوشمندانه بر روی وسایل خاص و زیبا مانند صندلی‌ها و پیش‌خان‌های لطیف قرار گرفته‌اند.در این عكس شما نمایی از فضای كار كردن را می‌بینید كه در پشت آشپزخانه واقع شده است.

اتاق كار این خانه بخشی از آشپزخانه است، اما به گونه‌ای در فضا طراحی شده و جای گرفته است كه فضای نشمین منظم و پاكیزه به نظر می‌رسد. هم‌چنین در این عكس می‌توانید فضاهای نگهدارنده متعدد موجود در كابینت‌های آشپزخانه را مشاهده كنید.دیوار شیشه‌ای بازتابنده، كولر گازی را نیز در یك سمت خود (و تلویزیون را در سمت دیگر خود) جای داده است، بنابراین این دیوار علاوه بر ایجاد نوعی زیبایی بصری بسیار كارآمد نیز هست.

حمام این خانه یك «حمام كلاسیك» نیست، بلكه بیش‌تر یك توالت كوچك است كه از دوش و سینك جدا شده است. مطلب استفاده بهینه از فضا در یک آپارتمان کوچک می تواند ایده های فوق العاده ای در اختیار شما قرار دهد.نورپردازی نواری به فضا جلوه‌ای زنده، زیبا، و بسیار مدرن داده است و در واقع یک رختشوی خانه کوچک ایجاد کرده است. شاید بسیاری از ما لزوم رختشویخانه را در خانه درک نکنیم اگر شما هم جزو این افراد هستید مطلب فضاهای مهمی که کمتر به آن توجه می کنیم را به شما توصیه می کنیم.هم‌چنین در كنار سینك، طراحان یك ماشین لباس‌شویی و یك خشك‌كن در پشت یك در متحرك پنهان كرده‌اند. با این حساب شركت طراح در یك فضای 40 متری تمام امكانات یك زندگی راحت را فراهم كرده است. مطلب زندگی در آپاتمان کمتر 24 متر را نیز می توانید بخوانید.