درود و شاد باش به کاربران عزیز
نرم افزار موبایل ویژه پروازهای چارتری و سیستمی
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که برای خرید بلیط هواپیما جستجوی زیادی در آژانس های هواپیمای کرده اید، به دلیل یافتن بلیط ارزانتر و یا مسیری که قصد سفر به آن را دارید. عملا جستجوی تک تک آژانس ها برای یافتن بلیط مورد نیاز خود ،کاری بس وقت گیر است.جستجوگر پرواز این مشکل را برای شما مرتفع می کند.

نرم افزار پروازی (های هالیدیHiHoliday) با رویکرد جدید در ارائه بلیط هواپیما گام به عرصه خدمات گردشگری گذارده که در زیر شرحی کوتاه از این برنامه را توضیح می دهیم.

آشنایی با نرم افزار
نرم افزار پروازی های هالیدی تمام آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها را برای ارائه ارزانترین قیمت بلیط هواپیما جستجو می کند و به کاربران با ظاهری کاربرپسند نمایش می دهد. عملا به جای جستجو ی تک تک آژانس ها برای یافتن بلیط خود فقط کافیست در نرم افزار HiHoliday یک جستجو بزنید تا آژانس ارائه دهنده بلیط شما را نمایش دهد.

تمام روند کاری نرم افزار پروازیHiHoliday از طریق یک ربات جستجوگر که به صورت 24 ساعته در حال گشت زنی در سایت های آژانس های هواپیمایی است انجام می شود. این نرم افزار (نرم افزار چارتر بلیط) بلیط مسیر های مختلف پروازی رااز تمام آژانس ها جمع آوری و در اختیار کاربران محترم قرار می دهد و با معرفی آژانس های ارائه دهنده بلیط کاربر را به آژانس متصل می کند.

شما با جستجوی خود در نرم افزار پروازی HiHolidayاین امکان را در اختیار دارید تا برای یافتن بلیط در بیش از400 وب سایت آژانس هواپیمایی جستجو انجام دهید.
مدیران آژانس های هواپیمایی ، کانتر های آژانس ، مسافران همگی می توانند به صورت رایگان این نرم افزار و یا خدمات سامانه )های هالیدی HiHoliday) را استفاده نمایند و هیچ گونه هزینه بابت استفاده پرداخت نکنند.

سامانه [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]در حال حاضر نرم افزار پروازی مختص به ایرلاین های داخلی و برخی مسیرها با ایرلاین های خارجی می باشد .به زودی امکان مشاهده پروازهای سیستمی ،لیست هتل ها ، تورهای مسافرتی و جاذبه های توریستی از طریق HiHoliday در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

امکانات نرم افزار
برخی از ویژگی های نرم افزار های هالیدی را در زیر می توانید ملاحظه بفرمائید
دسترسی به بیش 10000 پرواز
دسترسی به بلیط های لحظه آخری ارزان قیمت
جستجوی پرواز برای بلیط رفت | رفت و برگشت | دوره ای | شماره پرواز
بدون نیاز به ثبت نام و پرداخت هزینه
نمایش آژانس های ارائه دهنده بلیط
نمایش ارزان ترین نرخ در مسیر های پرتردد پروازی

علاقمندان به کار با گوشی های اندروید می توانند با دانلود نسخه موبایل HiHoliday از تمام خدمات پروازی بر روی موبایل خود در هر مکانی استفاده نمایند.

نکته

  • این نرم افزار فقط در ورژن های 4 به بالای اندروید نصب و فعال می شود.
  • این نرم افزار برای ارائه خدمات نیاز به اینترنت دارد.
  • جستجوی بلیط و ارائه آژانس های هواپیمایی چارتر کننده در نرم افزار پیاده سازی شده است.
  • جستجوی شما در میان اطلاعات بیش از 400 آژانس هواپیمایی انجام میگیرید.
  • امکان ثبت نام در سامانه حتی از طریق برنامه موبایل امکان پذیر است
  • مسئولیت تغییر قیمت و یا ظرفیت پرواز به عهده آژانس ارائه دهنده می باشد.
  • اطلاعات پروازی این سامانه و برنامه موبایل چارتر آن در کمترین زمان بروزرسانی می شود .

مشکلات و سوالات احتمالی
چگونه بلیط را خریداری کنیم؟
وب سایتHiHolidayدر حال حاضر به جستجوی بلیط های هواپیما در تمام آژانس ها و ایرلاین ها می پردازد و با نمایش دادن آژانس ارایه دهنده ی بلیط شما را در این امر کمک می کند، لطفا دقت فرمایید در حال حاضر امکان خرید بلیط از طریقHiHolidayوجود ندارد.
سایتHiHolidayسعی بر این دارد تا بتواند سهولت در پیدا کردن بلیط مورد نظر و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] را به شما هدیه دهد.
HiHoidayیک [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می باشد و لذا تکرار می کنیم خرید مستقیم بلیط در سایت در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.
شما می توانید از طریق وب سایت آژانس ارائه دهنده بلیط و یا مکاتبه به صورت تلفنی با آژانس ارائه دهنده بلیط مراحل خرید را انجام دهید.
امید است در آینده نزدیک برای سهولت کاربران امکان خرید آنلاین را در سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ایجاد کنیم.
چگونه از سایت ارایه دهنده ی بلیط، بلیط را تهیه کنیم؟
بعد از یافتن بلیط مورد نظر خود در سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می توانید اطلاعات آژانس مربوطه را مشاهده کنید، شما بسته به نوع فروش بلیط می توانید از مسیر های زیر برای تهیه بلیط اقدام نمایید:
· رزرو تلفنی:
سایتHiHolidayاطلاعات تماس آژانس ارایه دهنده ی بلیط را به شما نمایش می دهد و شما می توانید با تماس با آژانس مر بوطه مراحل رزور بلیط خود را انجام دهید.
· خرید آنلاین:
در صورتی که سامانه ی رزرواسیون آژانس ارایه دهنده ی بلیط فعال باشد شما می توانید بعد از نمایش اطلاعات آژانس مربوطه که در سایتHiHolidayنشان داده می شود به سایت آژانس مربوطه مراجعه کرده و مراحل رزرو را انجام دهید.
· حضور در آژانس:
یکی از راه های معمول و متداول برای همه می باشد.
آدرس هر آژانس در سامانهHiHolidayموجود است.
چه نوع پرواز هایی در سایت وجود دارد؟
در حال حاضر پرواز های چارتری تنها پرواز های موجود در سیستم می باشند خوشبختانه ما این نوید را می دهیم که در آینده ای نه چندان دور سامانه یHiHolidayقابلیت ارایه ی بلیط های سیستم را داشته باشد.
چرا قیمت ها این قدر پایین است؟
با توجه به چارتر بودن پرواز ها، آژانس ارایه دهنده ی بلیط می تواند و اختیار این را دارد که قیت بلیط را تا حد امکان بالا یا پایین بیاورد و نیز با توجه به بحث آزادسازی نرخ بلیط ها و حوضه ی رقابتی بودن این صنعت تنوع قیمت در یک مسیر زیاد بوده و خریدار بلیط باید خود تصمیم به خرید کدام بلیط بگیرد.
پرواز های خارجی هم در سایت وجود دارد؟
در برخی از مسیر های خارجی، بلیط های چارتر وجود دارد مانند دبی، استانبول، آنتالیا، کوالالامپور و ...
ممکن است در یک روز برای مسیر ی خاص پرواز وجود داشته باشد و روز دیگر بر عکس.
در صورت مواجه شدن با مشکل در سایت یا برنامه ی موبایل چکار کنم؟
متعاقبا از مشکل به وجود آمده پوزش می طلبیم - شما می توانید در سایتHiHolidayاز طریق صفحه ی [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] و در [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] از طریق قسمت بازخورد با ما در تماس باشید و مشکلات به وجود آمده را به ما گزارش دهید تا همکاران ما بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن جهت رفع مشکل اقدام نمایند.
قیمت یا ظرفیت ارایه شده در سایت نامعتبر می باشد؟
با توجه به این موضوع که اطلاعات جمع آوری شده از سطح سایت های چارتر کننده ها می باشد این امر بدیهی است که قیمت یا ظرفیت ارایه دهنده هر لحظه تغییر کند و تا به روز رسانی سایت این تغییرات مشاهده نشود.
سایتHiHolidayاطلاعات پرواز های چارتر را از 400 آژانس هواپیمایی جمع آوری می کند که این امر زمان بر خواهد بود لذا تمام تلاش خود را می کنیم تا با بروزرسانی مکرر سایت قیمت و ظرفیت هر بلیط را به درستی مشاهده نمایید.
چرا برای یک پرواز چند قیمت ثبت شده است؟
این می تواند به دلایل زیر باشد:
· کلاس های پروازی مختلف
· ارایه بلیط با تور یا هتل
به عنوان مثال در کلاس های پروازی، کلاس پروازی Economy ارزانتر از کلاس پروازیBussinesاست.
پرواز های لحظه آخری به چه پروازهایی اطلاق می شود؟
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به پرواز هایی اطلاق می شود که زمان سوخت بلیط کمتر از 24 است و آژانس مربوطه برای جلوگیری از سوخت بلیط، آن را با قیمت پایین تری به مشتری ارایه می دهد، قیمت پایین بلیط توسط آژانس تایید شده و ممکن است هر لحظه قیمت آن تغییر کند.
این نوع بلیط ها هیچ تفاوتی با بلیط های معمول ندارند و تنها تفاوت شرایط مناسب یا قیمت پایین می باشد.
آیا برنامه ی موبایلHiHolidayپولی است؟
خیر -تمامی خدمات سایت و [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] در حال حاظر کاملا رایگان بوده و کاربران می توانند بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ای از آن استفاده کنند، در صورتی که هر شخص یا سایتی در قبال دریافت هزینه این نرم افزار را ارایه دهد خلاف قوانین عمل کرده و با فرد یا سایت خاطی برخورد خواهد شد..
آیا نسخه موبایل برای iOS را دارید؟
خیر - ولی هم اکنون همکاران ما در حال تهیه نرم افزار موبایل چارتر برای سیستم عامل های iOS وWnidows 8 و Windows Phone می باشند و دلیل این که فقط برای سیستم عامل Android توانسته ایم نسخه ای را حاضر کنیم حجم بالای کار می باشد اما به کاربران این اطمینان را می دهیم که در سریعترین زمان این امکان را ممکن سازیم و به محض آماده شدن این نسخه ها از طریق SMS و یا ایمیل شما را در جریان گذاشته و یا در خبرنامه منتشر نماییم.
ارایه ی لیست آژانس ها و بلیط ها برای شما چه سودی دارد؟
هیچ سودی در قبال ارایه ی پرواز، معرفی آژانس ها و یا هر خدمات رایگان دیگر که در سایتHiHolidayارائه می شود نصیب ما نمی گردد. تنها در آمد ما [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] می باشد که در سایتHiHolidayتعبیه شده است.
با توجه به بالا بودن هزینه ی نگهداری سایت و جمع آوری اطلاعات پرواز ها مطمئنا این حق را به ما می دهید که از طریق تبلیغات بتوانیم گوشه ای از هزینه ها را بکاهیم.
سایت یا تلفن آژانس ارایه دهنده ی بلیط فعال نیست؟
ممکن است به دلایل زیر نتوانید بلیط انتخابی خود را تهیه کنید:
· در دسترس نبودن سایت:
عمدتا این مشکل به خاطر به روز رسانی سایت می باشد.
· قطع بودن تلفن یا تغییر کردن تلفن موردنظر:
از شما خواهشمندیم مراتب را به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازم را انجام دهیم.
بلیط موردنظر من در سایت موجود است اما آژانس ارایه دهنده قوانین خاصی برای فروش دارد؟
برخی از آژانس های بعضی از بلیط های خود را برای مقاصد موردنظر خود استفاده می کند به عنوان مثال بلیط را در صورتی که تور خریداری شود ارایه می دهند یا بلیط به صورت رفت و برگشت می باشد.
چرا نام بعضی از شهر ها در لیست شهر ها وجود ندارند؟
مسیر هایی که حداقل یک پرواز برای آنها وجود دارد در لیست شهرها قرار گرفته اند.
ممکن است برای مثال امروز برای مسیر دبی پرواز باشید و در این صورت نام شهر دبی در لیست شهرها اضافه می شود و روز دیگر برای مسیر دبی هیچ پروازی نباشد که در این صورت نام شهر از لیست حذف می شود.
آیا می توانیم از اینترنت اپراتورها یا GPRS در برنامه ی موبایل برای دریافت داده ها استفاده کرد؟
با توجه به پایین بودن سرعت انتقال داده ها در اینترنت اپراتورها یا GPRS ممکن است مدت زمان طولانی ای را برای دریافت اطلاعات صرف کنید اما ما در این نرم افزار این اجازه را به شما داده ایم تا برای دریافت داده ها هر چقدر زمان لازم است صرف کنید.
تماس با ما
ایمیل جهت ارتباط یا بروز مشکل در نرم افزار office@hiholiday.ir
وب سایت نرم افزار [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]