+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: زندگی به سبک روح الله

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 9 بار در 5 پست

پیش فرض زندگی به سبک روح الله

بسم الله الرحمن الرحیم
    السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
    السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
    پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمایند:» با خانواده خوب و شایسته وصلت کنید. زیرا رگ و ریشه اثر دارد.
    همسر من باید کفو باشد.
    ملاک امام برای ازدواج این بود که از یک خانواده ی متدین و شناخته شده,همسر بگیرد. وقتی که قصد ازدواج داشتند گفته بودند : من نمی خواهم از خمین همسر بگیرم, چون می خواهم کفو خودم باشم. اگر خودم درس می خوانم می خواهم همسری بگیرم که همفکر من باشد . در نتیجه باید از قم زن بگیرم و از خانواده ی روحانی و هم شان خودم.
    اقای لواسانی به امام گفت : اقای ثقفی و خانواده اش این خصوصیات را دارند,علاوه بر اینکه متدینند, از لحاظ فکری هم روشن فکر اند.
    بعد از خواستگاری و مراسم معمول,امام منزلی در قم اجاره کردند و جهیزیه خانم را اوردند و عروسی کردند

کفو : هم طراز
    زندگی به سبک روح الله (برش هایی از سیره خانوادگی امام خمینی (ره)
    علی اکبر سبزیان

2. 2 کاربر مقابل از این پست ایرانی اسلامی تشکر کرده اند.

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : زندگی به سبک روح الله

آزادی در ادبیات مبارزه ای امام خمینی ره
    آزادی در ادبیات مبارزه ای [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ره همواره یکی از اهداف مهم بوده و همواره در‏‎ ‎‏مبارزات قبل از[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]، این کلمه در بیانات ایشان مکرراً ذکر شده است.‏‏
    ‏‏ در وصیت نامه امام به ملتهای کشورهای اسلامی توصیه می شود که انتظار‏‎ ‎‏نداشته باشند که از خارج کسی به آنها در رسیدن به هدف که آن اسلام و پیاده کردن‏‎ ‎‏احکام اسلامی است کمک کند و خود آنها باید به این امر حیاتی که آزادی و استقلال را‏‎ ‎‏تحقق می بخشد قیام کنند.‏‏ ‏ به باور امام امضاءکنندگان حقوق بشر و از جمله آمریکا، اصلی ترین پایمال کنندگان‏‎‎‏این حقوق در ایران و سایر کشورهای اسلامی هستند و همین کشورها به عنوان مهد‏‎‎‏تمدن و دموکراسی و آزادی، بیشترین آزادی را از ملل مسلمان سلب کرده اند. لذا ایشان‏‎‎‏در بیانات متعددی کذب ادعاهای آزادیخواهی و دموکراسی طلبی غربیها بخصوص‏‎‎‏آمریکا را برملا نموده و اذناب داخلی آنها را چه در ایران و چه در سایر بلاد اسلامی در‏‎‎‏این زمینه همپالکی اربابانشان به شمار آورده اند.‏‏ [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    امام خمینی ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ،[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ، [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] ،
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks