امروز چند عکس و اطلاعات جدید از پرچمدار جدید شرکت سونی یعنی Xperia Z3 به بیرون درز پیدا کرد. طرفداران محصولات سونی از ماه ها قبل برای دیدن پرچمدار بعدی سونی لحظه شماری می کردند ولی مثل این که تصویری از این گوشی به بیرون درز پیدا کرده که به احتمال زیاد همان پرچمدار بعدی سونی یعنی Z3 خواهد بود .
خبرگزاریهای چینی از طریق وب سایت Xperia Blog تصویری را منتشر کرده اند که مربوط به گوشی های شرکت بزرگ سونی است و تا به حال نمونه ای از آن وجود نداشته که به احتمال فراوان این تصویر همان Xperia Z3 یعنی پرچمدار نسل بعد سونی خواهد بود.
طبق تصویری که مشاهده می کنید این نسخه مربوط به کشور چین می باشد و همان طور که از شکل و ظاهر اندروید نصب بر روی گوشی پیداست ، این گوشی از اخرین نسخه از اندروید یعنی نسخه ۴٫۴٫۴ معروف به کیت کت بهره می برد.
خبرهایی که در گذشته از این گوشی منتشر شد این اطلاعات را به ما می دهد که پردازند این گوشی به بهترین شکل ممکن طراحی شده است. Xperia Z3 از ی; چیپ ۴ هسته ای از نوع Snapdragon 801با سرعت پردازنده ۲٫۵ مگاهرتز بهره می برد هم چنین گرافیک این گوشی از نوع Adreno 330 است که در نوع خود بی نظیر خواهد بود.
دوربین این گوشی تغییر زیادی نسبت به زد۱ و زد ۲ نداشته است و از همان ۲۰٫۷ مگاپیکسل بهره می برد. با همه ی این مواردی که در خبر گفتیم باز باید منتظر بمانیم چرا که ممکن است همه این خبرها در حد شایعاتی باشند که برای داغ تر شدن بازار گوشی های موبایل به وجود آمده اند.
منبع: [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]