امروزه یکی از معضلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند، این است که یا شارژر دستگاه همراهشان گم می‌شود، یا پریز برق برای اتصال شارژر پیدا نمی‌کنند و یا... و همه ما می‌دانیم شارژ نداشتن یک دستگاه همراه به معنای استرس شدید برای صاحب آن دستگاه است!ایستگاه شارژ «سیدنی» این امکان را برای شما فراهم آورده تا چهار دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید. این ایستگاه هوشمند با داشتن جریان الکتریکی معادل 10وات/ 2.1 آمپر همه دستگاه‌ها را به طور همزمان شارژ می‌‌کند.

ویژگی خیلی خوبی که سیدنی دارد استفاده از فناوری شارژ هوشمند است که بوسیله آن جریان برق را به دستگاه‌هایی که شارژ کمتری دارند هدایت می‌کند و به محض اینکه دستگاهی کاملاً شارژ شد، شارژ را از آن قطع می‌‌کند؛ به عبارت دیگر از شارژ اضافی جلوگیری می‌کند.به گزارش سافت‌گذر ؛ روی سیدنی برای هر کابلی که به آن وصل می‌کنید مسیر خاصی در نظر گرفته شده تا کابل‌ها به هم گره نخورند. به علاوه با وجود محافظی که برای جلوگیری از اتصال برق در سیدنی تعبیه شده است، می‌توانید بدون هیچ نگرانی چندین دستگاه را شارژ کنید.

سیدنی به عنوان یک ایستگاه شارژی دارای تمام ویژگی‌هایی است که دستگاه‌های همراهتان به آن نیاز دارند. به علاوه، وجود چهار پورت حتی بیش‌تر از اندازه کافی است تا نیازهای شارژی شما را رفع کند.ویژگی‌های سیدنی
• ذخیره‌سازی و شارژ چهار دستگاه همراه به طور همزمان
• طراحی شده برای آیپد و مطابق با دستگاه‌های دیگر سازگار با یواس‌بی
• نظم دادن به کابل‌ها با استفاده از سیستمی ساده
• تجهیز شدن هر چهار پورت یواس‌بی با جریان برق معادل 10وات/2.1 آمپر
• برق‌رسانی به کل دستگاه‌ها با یک کابل برق واحد
• فناوری شارژ هوشمند برای پیشگیری از شارژ اضافی
• ایمن نگه داشتن دستگاه با محافظ اتصال برق

به گزارش سافت‌گذر ؛ سیدنی برای شارژ دستگاه، با هر نوع کابل یواس‌بی سازگار است. در اصل این محصول برای آیپد طراحی شده بود، اما قابلیت شارژ گلکسی سامسونگ، کیندل‌فایر آمازون، آیفون و دستگاه‌های دیگری که با یواس‌بی شارژ می‌شوند نیز به آن اضافه شده است.