اسکرت و پلیس همراه تیم ملی ایران +عکس
درحالیکه امشب پنجشنبه با برگزاری مراسم افتتاحیه و بازی برزیل با کرواسی، مسابقات جام جهانی برزیل بصورت رسمی آغاز می شود، تیم ها خصوصا تیم ملی ایران در زمان حضور در محل تمرین و محل اقامت خود با اسکورت ویژه نیروهای پلیس و امنیتی همراه هستند.


خبرگزاری مهر: بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه به همراه اسکورت به محل تمرين خود رفتند. اين اتفاق هر روزه برای همه تیم های ملی حاضر در مسابقات می افتد که با توجه به شروع رسمی مسابقات از روز پنجشنبه، شمار پليس و نیروهای اسکورت همراه تیم ها، ازجمله تيم ملی ايران افزایش یافته و علاوه بر حضور پليس فدرال، پليس ايالتی، نیروهای ويژه پلیس و موتورسواران، امروز پليس های جدیدی با موتورهای ويژه و مجهز به همراه ارتش کشور برزیل با زره پوش به تيم های ملی اضافه شدند.

اين خود بهانه ای بود تا بتوان گزارشی از اسکورت تيم ملی در مسیر کمپ کورینتیانس منتشر کرد. اين تصاویر که از سوی روابط عمومی فدراسیون فوتبال گرفته شده، را در زیر مشاهده می کنید:این تصویر ارتش برزیل را نشان می دهد که در محل هتل تیم ها و از جمله تیم ملی ایران حضور دارد.
پلیس های موتور سوار مستقر در هتل تيم ملی که وظیفه اسکورت تيم ملی را برعهده دارند
پليس ایالتی و فدرال برزیل

نیروهای جدید موتور سوار ارتش برزیل با موتورهای پيشرفته و مجهز در مقابل هتل
زمان عبور اتوبوس تیم ملی از اتوبان اطراف محل تمرین، پلیسهای موتور سوار ترافیک را کنترل می کنند

در تمام مسیر عبور اتوبوس ها ارتش برزیل با سلاح های پیشرفته تمامی معابر را پوشش می دهد
پلیسهای مسلح در تمام سطح شهر
پلیس موتور سوار وظیفه اسکورت تيم ملی را بر عهده دارد


پلیس موتورسوار همراه تیم ملی


پلیس های موتور سوار اجازه نزدیک شدن ترافیک به اتوبوس را نمی دهندممانعت پلیس های موتورسوار از نزدیک شدن ماشین ها به اتوبوس تیم ملی


و صحنه ای دیگر از ممانعت پلیس از نزدیک شدن ماشین ها به اتوبوس تیم ملی


عکسهایی از هلی کوپتر مشغول گشت زنی در اطراف اتوبان منتهی به کمپ تیم ملی ایران در کورینتیانس