فروشگاه Google Play مرجعي براي اپليكيشن‌هاي سيستم‌عامل اندرويد است كه بسياري از توسعه‌دهندگان پس از ساخت يا بهبود اپليكيشن، آن را در اين مكان عرضه مي‌كنند. قابليت دانلود از اين سرويس فقط براي گوشي‌هاي موبايل و تبلت‌ها فعال است يعني نمي‌توان به‌وسيله‌ي سيستم‌عامل‌هاي موجود در كامپيوترهاي شخصي از Google Play فايل اپليكيشن را دريافت نمود، اين در حالي است كه پس از دانلود به‌وسيله‌ي گوشي‌هاي موبايل، اپليكيشن مستقيماً نصب خواهد شد و فايل آن درجايي ذخيره نمي‌گردد كه بعداً بتوان از آن استفاده نمود! اينجاست كه فايل‌هاي APK به كمك شما مي‌آيند.
فايل‌هاي APK درواقع فايل‌هاي Installer نرم‌افزارها (معمولاً بازي‌ها و اپليكيشن‌ها) در سيستم‌عامل اندرويد هستند. با دانلود كردن اين فايل‌ها شما ديگر نيازي به دسترسي به سايت‌هايي همچون Google Play نخواهيد داشت. براي نصب اين فايل‌ها حتي نيازي به اتصال به اينترنت نيز وجود ندارد.
با استفاده از اين فايل‌ها مي‌توانيد برنامه‌هاي مختلفي را همچون Flipboard يا حتي آن‌ دسته از برنامه‌هايي كه ممنوع شده‌اند مانند: Market Changer را بر روي سيستم‌عامل اندرويد نصب كنيد. همچنين گاهي از اوقات با نصب اين فايل‌ها مي‌توانيد به ويژگي‌هايي دسترسي داشته باشيد كه در حالت عادي امكان آن وجود ندارد. درواقع با دريافت اين فايل‌ها شما مي‌توانيد به آخرين به‌روزرساني‌ها هم دسترسي داشته باشيد. توجه كنيد كه برخي كشورها و دستگاه‌ها امكان دسترسي به Google Play را ندارند بنابراين استفاده از APK تنها راه استفاده از اپليكيشن‌ها براي اين دسته از افراد است.
در اين مقاله تصميم داريم به معرفي يك اپليكيشن به نام Real APK Leecher كه مي‌تواند به‌عنوان ساده‌ترين روش براي دانلود اپليكيشن هاي اندرويدي از طريق اكانت گوگل مرتبط با دستگاه شما بر روي PC مورداستفاده قرار بگيرد بپردازيم. ... [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]


مرجع و نویسنده خبر : گروه خبر شرکت نوین پندار - نوین پندار