نرم افزار Mailbox حدود یک سال قبل عرضه شد. این نرم افزار ابتدا در iOS موجود شد و یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن و از مزایای آن منوی کاربری ساده و کارآمد می باشد که برای مدیریت ایمیل از اشاره استفاده می کند. این نرم افزار سپس به صورت beta در اندروید عرضه شد که دارای چندین تغییر مانند auto-swipe بود و در نسخه iOS وجود نداشت.

اما اکنون خبر خوب برای کاربران iOS این است که Mailbox 2.0 در نهایت برای iOS فراهم شد و با به روز رسانی، ویژگی auto-swipe را معرفی خواهد کرد که مدیریت inbox شما را آسان تر از قبل فراهم می کند. این نرم افزار در واقع عادات شما را می آموزد و می داند کدام ایمیل ها را می خواهید آرشیو کنید و بطور اتوماتیک این کار را برای شما انجام می دهد و بدین ترتیب در زمان صرفه جویی می کنید می کنید.


از آنجایی که Mailbox اکنون به Dropbox تعلق دارد، این نرم افزار از شما می خواهید با حساب Dropbox خود وصل شوید اگرچه کاملا اختیار است اگر نیازی نمی بینید که حساب های Dropbox و Mailbox خود را لینک بدهید، همچنین اگر بخواهید می توانید از ایمیل های خود پشتیبان تهیه کنید.

این نرم افزار رایگان است و یک inbox خالی را فراهم می کند. از طریق آرشیو کردن ایمیل ها یا تنظیم آنها برای "Snooze" این کار انجام می گیرد که به شما یادآوری می کند بعد به آن بپردازید.