+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ADSL Asiatech / شرکت آسیاتک

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 203 بار در 96 پست

ADSL Asiatech / شرکت آسیاتک

باسلام خدمت دوستان گرامی.

از این پس می توانید در رابطه با ای دی اس ال شرکت آسیاتک
    و بحث گفتگو پیرامون مشکلات و مزایای این شرکت در این تاپیک
    بپردازید.

باتشکر

The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge

Steven Hawking

Home: Core i7 4770K @ 4.6 GHz 1.26v | GIGABYTE G1 Sniper 5 | EVGA 780 Ti | 32 GB GSkill 2400CL10 | Samsung 840 Pro SSD | be quiet! Dark Power Pro 10 850w
    Work: Core i7 4930K | ASUS P9X79 | EVGA 650 Ti | 64 GB KingSton 1600CL9 | Intel 530 SSD | SeaSonic X-750w
    Workstation: Dual Xeon E5-2650v2 | ASUS Z9PE-D8 WS | Quadro K4000 + EVGA Titan | 64 GB Crucial 1600CL9 | Intel 910 PCI-E SSD | Antec 1300w
    FreeNAS File Server: Celeron G1820 | 16 GB RAM | ASUS H87I-Plus | 6x WD 4TB Red | Fractal Design 304 | be quiet! 300w

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : ADSL Asiatech / شرکت آسیاتک

سلام
    من از آسیا تک سرویس خریدم ولی از همون روز اول نه سایت گوگل رو باز کرد نه یاهو بیشترین کارمم با گوگل و ایمیل یاهوم بود یه مدت با وی پی ان کار کردم تا اینکه کلا بدون وی پی ان هیچ سایتی رو باز نمیکنه یعنی عملا من هیچ سایتی رو باز نمیکنه پشتیبانی هم که یه حرف رو حفظ کرده همش اونو تکرار میکرد خلاصه توی طول این سه ماه هیچ کاری برام انجام ندادن و حالا قصد دارم از شرکت دیگه ای خرید کنم در این زمینه کمکم کنید لطفا
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]
    [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام
    من سرویس با سرعت 6 مگ آسیاتک گرفتم ، بعد سرعت دانلودم از سایت های داحلی توسط idm اینترنت دانلود منجر 200کیلوبایت بیشتر نمیشه
    زنگ میزنم میگه باید از سایت های ایرانی دانلود کنی،از سایت های ایرانی معرفی شده از طرف خودشون دانلود می کنم بازهم سرعتم بیشتر از 200کیلوبایت نمیشه
    بازم زنگ میزنم پشتیبانی میگه سرعتتون کاملا عادیه !باید روی 200 باشه و در توجیح حرفش میگه دوبار باید تقسیم بر 8 کنی تا سرعت واقعیت داشته باشی که سرعت 200کیلوبایت زیاد هم هست
    یکی از پشتیبانی هم گفت مودمت عوض کن ،100تومان دادم مودم عوض کردم بازم همینجوره
    یکی میگه زنگ بزن خرابی تلفن درصورتی که خودشون میگن نویز نداری

انصافا با سرعت 6مگابیتس سرعت دانلود از سایت های ایرانی بایدچقدر باشه؟
    جالب که تبلیغات میزنند که حدف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای

نمی دونم چکار کنم
    اگه بخوام سرویسم هم جمع کنم درصد زیادی از پولی که پرداخت کردم میره
    یکساله خریدم که حدود یک هفته است دارم استفاده میکنم

گول تبلیغ حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای اسیاتک خوردم

سرم کلاه رفت

حالا چه کسی باید جوابگو باشه؟

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 18 بار در 17 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mc.cloner نمایش پست ها
    سلام
    من سرویس با سرعت 6 مگ آسیاتک گرفتم ، بعد سرعت دانلودم از سایت های داحلی توسط idm اینترنت دانلود منجر 200کیلوبایت بیشتر نمیشه
    زنگ میزنم میگه باید از سایت های ایرانی دانلود کنی،از سایت های ایرانی معرفی شده از طرف خودشون دانلود می کنم بازهم سرعتم بیشتر از 200کیلوبایت نمیشه
    بازم زنگ میزنم پشتیبانی میگه سرعتتون کاملا عادیه !باید روی 200 باشه و در توجیح حرفش میگه دوبار باید تقسیم بر 8 کنی تا سرعت واقعیت داشته باشی که سرعت 200کیلوبایت زیاد هم هست
    یکی از پشتیبانی هم گفت مودمت عوض کن ،100تومان دادم مودم عوض کردم بازم همینجوره
    یکی میگه زنگ بزن خرابی تلفن درصورتی که خودشون میگن نویز نداری

انصافا با سرعت 6مگابیتس سرعت دانلود از سایت های ایرانی بایدچقدر باشه؟
    جالب که تبلیغات میزنند که حدف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای

نمی دونم چکار کنم
    اگه بخوام سرویسم هم جمع کنم درصد زیادی از پولی که پرداخت کردم میره
    یکساله خریدم که حدود یک هفته است دارم استفاده میکنم

گول تبلیغ حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای اسیاتک خوردم

سرم کلاه رفت

حالا چه کسی باید جوابگو باشه؟
    درود

دوست عزیز , البته داخل کشور ما داشتن یک اینترنت خوب یک رویاست ! و لازم به گفتن هم نیست دارن با این هزینه های هنگفتی که ازما میگیرن و با این خدماتی که ارایه میدن میشه حدس زد که مردم چه میکشن .
    اما بنده از سه شرکت تاحالا اینترنت گرفتم اولین سال 86 از پارس انلاین خدمات گرفتم , بسیار راضی بودم تا اینکه سال 92 این شرکت سیاست های خودشو عوض کرد و خدماتش بسیار افت کرد و از پارس انلاین نقل مکان کردم به "های وب " های وب سرویس دهنده خیلی خوبی هست سرعت و پینگ تایم خیلی مناسبی داره و پشتیبانی بسیار خوب داره و همینطور طرح ها و تعرفه های بسیار عالی هم داره در کل خیلی مقرون به صرفه هست اما چون از طرح دانلود شبانه 3 ساعته که داره در ساعات 4 تا 7 صبح هست من کمی برام سخت شده بود و از " های وب " رفتم به " اسیا تک" که الان دارم استفاده میکنم , اسیا تک هم اونطور که تبلیغات میکنه نتونست خودشو نشون بده , اولین بدیش پینگ تایم بالاست , دوم قطعی های وقت و بی وقتش هست , بعضی زمان ها سرعتش خوبه بعضی زمان میبینی که اصلا داخل نت هم نمیره , پشتیبانی خوبی داره البته از نظر من چون من هر زمانی که تماس گرفتم کار منو راه انداختن , من طرح 1 مگ دارم 10 گیگ در ماه با قیمت 41000 تومان , سرعتم در زمان معمولی { حجم ازاد} به 1 مگابایت میرسه , اما در زمان دانلود رایگان { دانلود شبانه } سرعتم بعضی زمان به 600 میرسه و بعضی زمان هم 100 هستش .

اما پیشنهاد من به شما اگر به دانلود زیاد اهمیت نمیدید و یک اینترنت ارزون و بدون قطعی رو میخواهید من به شما " های وب " رو پیشنهاد میدم .

موفق باشید
    + 5 سال سابقه کار در کارگاه شرکت گرین
    + تعمیرات تخصصی سخت افزارها
    +مسلط بر نرم افزارهای گرافیکی

5. کاربر مقابل از این پست Expert-MD تشکر کرده است.

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Expert-MD نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز , البته داخل کشور ما داشتن یک اینترنت خوب یک رویاست ! و لازم به گفتن هم نیست دارن با این هزینه های هنگفتی که ازما میگیرن و با این خدماتی که ارایه میدن میشه حدس زد که مردم چه میکشن .
    اما بنده از سه شرکت تاحالا اینترنت گرفتم اولین سال 86 از پارس انلاین خدمات گرفتم , بسیار راضی بودم تا اینکه سال 92 این شرکت سیاست های خودشو عوض کرد و خدماتش بسیار افت کرد و از پارس انلاین نقل مکان کردم به "های وب " های وب سرویس دهنده خیلی خوبی هست سرعت و پینگ تایم خیلی مناسبی داره و پشتیبانی بسیار خوب داره و همینطور طرح ها و تعرفه های بسیار عالی هم داره در کل خیلی مقرون به صرفه هست اما چون از طرح دانلود شبانه 3 ساعته که داره در ساعات 4 تا 7 صبح هست من کمی برام سخت شده بود و از " های وب " رفتم به " اسیا تک" که الان دارم استفاده میکنم , اسیا تک هم اونطور که تبلیغات میکنه نتونست خودشو نشون بده , اولین بدیش پینگ تایم بالاست , دوم قطعی های وقت و بی وقتش هست , بعضی زمان ها سرعتش خوبه بعضی زمان میبینی که اصلا داخل نت هم نمیره , پشتیبانی خوبی داره البته از نظر من چون من هر زمانی که تماس گرفتم کار منو راه انداختن , من طرح 1 مگ دارم 10 گیگ در ماه با قیمت 41000 تومان , سرعتم در زمان معمولی { حجم ازاد} به 1 مگابایت میرسه , اما در زمان دانلود رایگان { دانلود شبانه } سرعتم بعضی زمان به 600 میرسه و بعضی زمان هم 100 هستش .

اما پیشنهاد من به شما اگر به دانلود زیاد اهمیت نمیدید و یک اینترنت ارزون و بدون قطعی رو میخواهید من به شما " های وب " رو پیشنهاد میدم .

موفق باشید
    اسیاتک چکارش کنم؟

کاربر سایت

[ ]

اسیاتک چکارش کنم؟
    شما همینطور مکرر تماس بگیر تا به یه نتیجه برسید { یکم هم باهاشون تند بشو} بهشون بگو یه تیکت بزنن به مخابرات برای بررسی وضعیت خط و سیم کشی اطراف منزل شما , حتما اصزار کن تیکت بزنن و شماره تیکت رو بگیر , چند روز طول میکشه تا بیان بررسی کنن اما اگه باز هم رسیدگی نکردن , بیخیال پول شو از " اسیاتک " تخلیه کن , البته به نظر من مشکل از خط و سیم کشی محوطه باشه وگرنه من و چندتا از دوسستان "اسیاتک" داریم و سرعت انقدر کم هم نیست و مناسبه , شما این کار تیکت رو انجام بده به احتمال زیاد مشکل از طرف شما یا مخابرات شهره شماست .

موفق باشید

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

شما همینطور مکرر تماس بگیر تا به یه نتیجه برسید { یکم هم باهاشون تند بشو} بهشون بگو یه تیکت بزنن به مخابرات برای بررسی وضعیت خط و سیم کشی اطراف منزل شما , حتما اصزار کن تیکت بزنن و شماره تیکت رو بگیر , چند روز طول میکشه تا بیان بررسی کنن اما اگه باز هم رسیدگی نکردن , بیخیال پول شو از " اسیاتک " تخلیه کن , البته به نظر من مشکل از خط و سیم کشی محوطه باشه وگرنه من و چندتا از دوسستان "اسیاتک" داریم و سرعت انقدر کم هم نیست و مناسبه , شما این کار تیکت رو انجام بده به احتمال زیاد مشکل از طرف شما یا مخابرات شهره شماست .

موفق باشید
    از طرف مخابرات اومدن خط بررسی کردن و سیم کشی ها را بررسی کرد
    البته من قبلش مخابرات داشتم وقتی که سرویس خریدم خود مخابرات روز بعدش اول اومد سیم کشی را بررسی کرد
    با این حال باز هم اومد گفت که نه نویز داری ونه پارازیت

از اسیاتک خودشون عمدا سرعت اوردن پایین ، حالا چرا نمیدونم
    به نظرم اونا منتظر این هستند که من خط جمع کنم

آرم توربو دانلود توی پروفایلت هست؟

باید برای همه باشه اما برای من نیست
    من داشتم از مخابرات سرویس می گرفتم فقط بخاطر همین حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای اومدم اسیاتک حالا بخوام دوباره جمع کنم خیلی پول ضرر کردم،موقعی که از مخابرات جمع کردم کلی ضرر خوردم بازهم این کار کنم که نمیشه!

کاربر سایت

[ ]

از طرف مخابرات اومدن خط بررسی کردن و سیم کشی ها را بررسی کرد
    البته من قبلش مخابرات داشتم وقتی که سرویس خریدم خود مخابرات روز بعدش اول اومد سیم کشی را بررسی کرد
    با این حال باز هم اومد گفت که نه نویز داری ونه پارازیت

از اسیاتک خودشون عمدا سرعت اوردن پایین ، حالا چرا نمیدونم
    به نظرم اونا منتظر این هستند که من خط جمع کنم

آرم توربو دانلود توی پروفایلت هست؟

باید برای همه باشه اما برای من نیست
    من داشتم از مخابرات سرویس می گرفتم فقط بخاطر همین حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای اومدم اسیاتک حالا بخوام دوباره جمع کنم خیلی پول ضرر کردم،موقعی که از مخابرات جمع کردم کلی ضرر خوردم بازهم این کار کنم که نمیشه!
    حق داری درکت میکنم , اما اگه اومدن خط با سیمکشی رو چک کردن مشکلی نبود حتما از شرکت ارایه دهندس { اسیاتک} که خودشون سرعت رو اوردن پایین کاری نمیشه کرد انقدر باید تماس بگیری نا بلاخره رسیدگی کنن غیر از این کاره دیگه ای نمیتونی بکنی , روی سرویس من هم چیزی به عنوان توربو دانلود زده نیست و فقط Free Upload دارم , ببین این نتیجه که من از شرکت اسیاتک گرفتم تو این 1 سال بعضی زمان عالیه بعضی زمان خیلی خراب مثلا دیشب سرعت دانلود من بود 60 KB اما 3 شب پیش سرعتم 1 مگابایت بود , نمیشه پیش بینی کرد اینا قصدشون از این کارا چیه اما باید تحمل کرد د یگه , راستی از Speetest.net تست سرعت گرفتی ؟

کاربر سایت

[ ]
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

حق داری درکت میکنم , اما اگه اومدن خط با سیمکشی رو چک کردن مشکلی نبود حتما از شرکت ارایه دهندس { اسیاتک} که خودشون سرعت رو اوردن پایین کاری نمیشه کرد انقدر باید تماس بگیری نا بلاخره رسیدگی کنن غیر از این کاره دیگه ای نمیتونی بکنی , روی سرویس من هم چیزی به عنوان توربو دانلود زده نیست و فقط Free Upload دارم , ببین این نتیجه که من از شرکت اسیاتک گرفتم تو این 1 سال بعضی زمان عالیه بعضی زمان خیلی خراب مثلا دیشب سرعت دانلود من بود 60 KB اما 3 شب پیش سرعتم 1 مگابایت بود , نمیشه پیش بینی کرد اینا قصدشون از این کارا چیه اما باید تحمل کرد د یگه , راستی از Speetest.net تست سرعت گرفتی ؟
    اگه لوگوی توربو نداشته باشی شرکت طبق تعهدی که به تو هم داده بود عمل نکرده،یعنی کلاهی که سر خیلی از کاربراش گذاشته
    حالا خوبه اپلود رایگان داری چون بعضی ها همون هم ندارن
    و امان از دل غافل

اره گرفتم در بهترین حالت روی 4مگابیتس

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)