تهیهکننده ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک با عنوان «سیب طلایی» از پخش کنسرت خوانندگان برای اولین بار، در این برنامه خبر داد.

احسان ارغوانی در گفتوگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: اجرای اصلی «سیب طلایی» بر عهده پدرام کریمی است و این برنامه از ساعت 8 صبح 29 اسفند تا 30 بامداد یکم فروردین به روی آنتن میرود.

وی افزود: در این ویژه برنامه بیشتر تلاش کردیم از آیتمهای تولیدی استفاده کنیم که احتمالا پخش کنسرت را در برنامه خواهیم داشت که برای اولین بار در یک ویژه برنامه سال تحویل اتفاق میافتد.

ارغوانی با اشاره به اینکه کارگردانی «سیب طلایی» را اشکان خطیبی برعهده دارد دربارهی تیتراژ آن نیز عنوان کرد: برنامهی ما از یک تیتراژ خاص و جدید برخوردار است و یک کار سه صدایی است که سه خواننده مطرح کشور آن را خواندهاند.

او همچنین خبر داد: در «سیب طلایی» اهدای سیب طلایی به برترینهای سال 92 را نیز خواهیم داشت که این برترین ها عبارتند از بهترین بازیگر زن و مرد، بهترین داور، بهترین تیم، بهترین خلبان، بهترین راننده تاکسی و ... .

ارغوانی دربارهی چگونگی انتخاب برترینهای سال 92 به خبرنگار ایسنا گفت: ما یک هیئت داورانی داریم که هر کدام با صنفهای مختلف در ارتباطند و از این طریق برترینهای هر صنف را مشخص میکنند.