نمایشگاه عکس های یک مجری تلویزیوننمایشگاه عکسهای جواد مولانیا، بازیگر تئاتر، مستندساز، نقاش و مجری رادیو و تلویزیون با عنوان «در میان سایهها و برفها» در گالری نگاه گشایش مییابد.

به گزارش خبرنگار بخش تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این نمایشگاه شامل هشت تابلوی عکس سیاه و سفید از مناظر برفی است که بر روی بوم قرار گرفته است. جواد مولانیا که چند سالی است به صورت حرفهای عکاسی و مستندسازی میکند، فارغالتحصیل رشته نقاشی است . او عکاسی را از پنج سال پیش آغاز کرده و با نمایش آثار خود در گالری نگاه، نخستین نمایشگاه مستقل خود را برگزار میکند.

سید امیر سقراطی در یادداشتی برای این نمایشگاه نوشته است:«جواد مولانیا با عکسهایش پیش از آن که «طبیعتنمایی» کند، خود را نزد بیننده کنجکاوش به تماشا میگذارد. آثارش از مسیر قسمی عکاسی «سهلنما» میگذرد، اما به همان میزان ممتنع و دشوار جلوه میکند. فاشگویی هنرمند در این تصاویر، نگاه او به پدیدهها و رخدادهاست که میتواند نه تنها به طبیعت و اشیا، که به تمام هستی تعمیم یابد.»

مولانیا علاوه بر بازیگری و نقاشی، ساخت چندین فیلم کوتاه و مستند بلند داستانی را در کارنامه دارد.

نمایشگاه «در میان برفها و سایهها» روز پنجشنبه، 17 بهمن ماه، از ساعت 17 در گالری نگاه به نشانی لواسان، بلوار امام خمینی، خیابان شکوفه، خیابان نگار، کوچه گلزار، شماره 23 افتتاح میشود و تا 22 بهمن ماه از ساعت 14 تا 20 میزبان علاقهمندان خواهد بود.