ترکیب شیک رنگ های مشکی و فوشیاکاغذ دیواری زیبا و جسورانه ای برای یک دیوار (ترجیحاً دیوار شومینه) انتخاب کنید. ایده ما برای این اتاق، کاغذ دیواری با پس زمینه مشکی و گل هایی به رنگ فوشیا بود که انتخاب شیکی برای اتاق نشیمن است. کاناپه راحتی با پارچه مخملی و مبل های تک نفره راحتی به رنگ های فوشیا و آلویی در پس زمینه تیره و در ترکیب با اکسسوارهای متالیک و آینه دور طلایی بالای شومینه، جلوه فوق العاده ای به این اتاق داده اند. تزئینات کریسمس با حباب های رنگی برنز، مسی، طلایی و ارغوانی زیبایی این اتاق رو مضاعف کرده اند.

کریسمس نقره ای و سادهلازم نیست خرج زیادی بکنید و انواع و اقسام لوازم تزئینی را در اتاق بچینید تا کریسمس شیکی در اتاق نشیمن تان داشته باشید. گاهی زیبایی در سادگی است. اگر مانند این اتاق، کاغذ دیواری سفید یا نقره ای دارید، درخت کریسمس را با حباب و گلوله های برفی سفید و نقره ای تزئین کنید. روی شومینه که نقطه کانونی اتاق است، آینه بزرگی بگذارید و کلکسیونی از شمعدان های نقره، قاب عکس های سفید یا نقره ای و گلدان های کوچک بگذارید. بقیه چیزها را ساده نگه دارید. سعی کنید تم سفید و نقره ای اتاق را حفظ کنید و با جزئیات سفید و نقره ای ریز به اتاق جلوه بدهید.

خاکستری و تمشکی هوشمندانه کریسمسیته رنگ های تمشکی، فوشیا و بنفش سیر همیشه به اتاق حالت گرم و مطبوعی می دهند، ولی وقتی پس زمینه ای به رنگ خاکستری و زغالی وجود داشته باشد، اتاق بسیار مدرن و شیک می شود. برای کریسمس، سعی کنید تزئینات را مدرن نگه دارید و درختتان را با حباب های صورتی، تمشکی و بنفش تزئین کنید، در کنار آنها جلوه های شیشه ای نقره ای و جیوه ای استفاده کنید. حلقه های نقره ای که به دیوار آویزان شده اند برش لیزری خورده اند و بالای کاناپه نقطه کانونی ایجاد کرده اند.

شیمن کلاسیک قرمز روشن و طلاییاتاق نشیمن خسته کننده را با رنگ های شادی همچون سرخ روشن (اسکارلت) پرنشاط کنید. کاناپه هایی با پارچه کتان، کفپوش سیسل و مبلمان چوبی سبک روستایی با بالش ها، پتوها و اکسسوارهایی به رنگ شاد قرمز می تواند حال و هوای کل اتاق را عوض کند. درخت کریسمس را هم با تزئینات قرمز تمام کنید. روی شومینه شاخ و برگ طبیعی بگذارید.

سبک نوستالژیک اسکاندیناویاین اتاق نشیمن معمولی به سبک روستایی با کاناپه های راحت و روشن که روی آنها پر از کوسن است، بسیار راحت و مطبوع به نظر می رسد. کاغذ دیواری اتاق که طرح ساده و کمرنگی دارد تزئینات اتاق را بیشتر نشان می دهد. اینجا و آنجا رنگ های قرمز و صورتی به چشم می خورند و درخت کریسمس به زیبایی در این محیط می درخشد.

کریسمس مدرن و متالیک در اتاق نشیمناگر می خواهید اتاق نشیمن شما حالت مدرنش را از دست ندهد، از تم نقره ای درخشان استفاده کنید. کاغذ دیواری متالیک نقطه شروع این دکوراسیون است. مبلمان و تزئینات همه ته رنگ هایی از نقره ای هستند. حتی قالی این اتاق هم مخمل نقره ای است. درخت کریسمس را با حباب های نقره ای تزئین کنید.

گرمای نشیمن با دکوراسیون چوبیاز چشم انداز زمستانی بیرون الهام بگیرید و در اتاق نشیمن تان حال و هوا و رنگ چوب را وارد کنید. پالت رنگی خنثی مخصوص این نوع اتاق هاست و به آنها گرمی و راحتی بیشتری می بخشد. از کاغذ دیواری گرفته تا آینه متالیک روی شومینه که نقطه کانونی پدید آورده است. تزئینات کریسمس و درختچه های کریسمس را بالای شومینه بچینید و از شاخ و برگ طبیعی و مخروط های کاج و حتی آشیانه پرنده ها استفاده کنید.

اتاق نشیمن راحت و مطبوعپالت رنگی ساده طلایی و عاجی را با مبلمان فرانسوی شیک ترکیب کنید و نمای کلاسیکی ایجاد کنید که از مد نمی افتد. کاغذ دیواری را به رنگ خنثی درخشان انتخاب کنید و آن را با پرده های سیلک به رنگ طلایی روشن و کاناپه کلاسیک عاجی رنگ و مبل راحتی تک نفره با طرح پارچه دمشقی ست کنید. درخت کریسمس را با حباب های شیشه ای طلایی و نقره ای تزئین کنید و بالای شومینه شاخ و برگ و گل های طبیعی بگذارید.

جنگل جادویی در کریسمسبه سایه های کمرنگ وفادار بمانید و در روزهای ابری زمستانی، سعی کنید اتاق نشیمن را با این رنگ ها روشن نگه دارید. کاغذ دیواری موتیف دار استفاده کنید. برای آنکه حالت اتاق سرد و بی روح نباشد، از اکسسوارهای قرمز در اینجا و آنجا استفاده کنید. تزئینات کریسمس را ساده انتخاب کنید و گلوله برف های کاغذی سفید و حباب های قرمز آویزان کنید. بالای شومینه تابلوهای کوچک بزنید.

کریسمس خانوادگی در اتاق نشیمنتزئین خانه برای کریسمس برای همه اعضای خانواده سرگرم کننده است. اگر قرار است فامیل یا دوستان برای کریسمس به منزلتان بیایند، در مورد مرتب کردن مبلمان باید فکری بکنید تا جا برای همه باشد. چند صندلی، چهارپایه یا بالش بزرگ اضافه کنید. وسایل اضافی را جمع کنید تا سطوح کافی برای گذاشتن لیوان و بشقاب پذیرایی باشد. در نهایت نور اتاق را تنظیم کنید و اگر لازم بود آباژور اضافه کنید یا شمع معطر کریسمس بگذارید.