داور بين‌المللي ايران مي‌گويد به همراه سخندان و کامراني فر در تست هاي مربوط به حضور در جام جهاني فوتبال قبول شده است و فيفا تا پايان اسفند ماه ليست داوران را براي حضور در جام جهاني اعلام ميکند.


عليرضا فغاني درباره حضور خود به همراه حسن سخندان و حسن کامراني‌فر در رقابت‌هاي جام جهاني باشگاه‌ها گفت: ما براي حضور در اين رقابتها ابلاغي نداشتيم و کاملا اين موضوع اتفاقي بود چرا که در ابتدا قرار بود داوران اماراتي در اين رقابت‌ها حاضر شوند که به علت مصدوميت داور اماراتي و شرکت نکردن وي در تست هاي مربوطه، در فاصله يک هفته تا مسابقات به ما اعلام کردند که براي حضور در اين رقابتها تست بدهيم و هر سه ما نيز بدنبال آن روز يکشنبه در ورزشگاه شهيد دستگردي در تست هاي آمادگي بدني شرکت کرديم و آن را پاس کرديم و بعد از آن فيفا به ما اعلام کرد که در اين مسابقات حاضر شويم.

به نقل از ايسنا، وي در پاسخ به اين سوال که چقدر با اين حضور شانس خود را براي قضاوت در جام جهاني افزايش مي‌دهيد گفت:عملکرد ما در رقابتهاي جام جهاني جوانان در ترکيه خوب و رضايتبخش بود و دوباره شانسي به ما داده شده که بايد سعي کنيم مانند رقابتهاي ترکيه عملکرد خوبي داشته باشيم. اميدوارم شرکت در رقابت‌هاي جام جهاني باشگاه‌ها بتواند به اين قضيه کمک کند. من به همراه کامراني فر و سخندان از ايران کانديداي حضور در رقابتهاي جام جهاني هستيم و تست هاي آن را نيز پاس کرديم. فکر ميکنم تا پايان سال فيفا داوران نهايي را براي حضور در جام جهاني انتخاب کند.