صندلی های راحتی بزرگ جای خودشان را دارند، ولی صندلی های ریز و کوچک تأثیر بیشتری دارند. چارلز فودره در اوکلاهما با انتخاب صندلی ها مختلف برای اتاق های متنوع نشان می دهد که چطور یک صندلی در مقیاس کوچک می تواند تأثیر فراوانی بر تعادل دکوراسیون داشته باشد.

به یاد داشته باشید که که صندلی های کوچک و متفاوت با مبلمان را می توانید به راحتی جابجا کنید و هر جا خواستید بگذارید.خطوط منحنی این صندلی به این اتاق تنوع داده اند و در عین حال جای اضافی برای یک نفر بیشتر فراهم کرده اند. می توان این صندلی را مقابل دیوار تلویزیون یا جای دیگری گذاشت.

لازم نیست که همیشه این صندلی در کنار مبل های دیگر باشد. می توانید از آن به عنوان اکسسوار استفاده کنید و جای خالی یا گوشه اتاق را پر کنید. با یک صندلی مانند این یکی می توانید بافت و طرح و رنگ به اتاقتان بدهید.

چه چیزی بهتر از یک صندلی کوچک در یک اتاق است؟ قطعاً یک جفت از آنها. در این اتاق پذیرایی، این دو صندلی تکی زیبا عناصر یگانه اتاق هستند که به آن حالت مدرنی داده اند.

این دو مبل تک نفره در کنار شومینه نگاه بیننده را جلب می کند و او را دعوت به نشستن می کند.

استفاده هوشمندانه از صندلی ها در دکوراسیون اتاق نقش مهمی بازی می کند. این روزها بیشتر مبل ها راحتی هستند و آنقدر پایین یا نرم هستند که شاید میزبان یا مهمان روی آنها احساس راحتی نکند. داشتن یک صندلی مانند این یکی در اتاق می تواند مفید باشد.

در این اتاق نشیمن، صندلی تکی در مقیاس بچه به اتاق شادی و نشاط داده است و نمای کلی اتاق را بازتر و خوشرنگ تر کرده است