این پالت دارای سایه های زیبایی از آبی و خاکستری است که یک محیط آرامش بخش و دلپذیر برای شما ایجاد می کند. با ترکیب آبی های مختلف می توانید خلاقیت خود را محک بزنید !

کنار هم قرار دادن رنگ های مناسب گاهی خیلی سخت می شود ، و به خاطر همین اکثر ما از تجربه رنگ های متنوع و جدید در دکوراسیون هراسانیم!! آی بانو هر بار یک پالت رنگ زیبا برای طراحی دکوراسیون خانه را با جزئیات برای شما شرح خواهد داد .


طراح: جسیکا برند
طراحی داخلی از سرگرمی های جسیکا از همان سنین جوانی بوده است، همان زمانی که خانه عروسکی را طراحی و با مادرش که طراح داخلی بود – سوزان تیلور- کار می کرد. قبل از تاسیس شرکت طراحی داخلی برند در سال 2009، جسیکا برای یک شرکت طراحی مسکونی واقع در کالیفرنیا کار می کرد.

مجموعه ای از رنگهای آبی
در این پالت جسیکا برند، از ترکیبی از رنگهای آرامش دهنده آبی و خاکستری استفاده کرده است.شروع کار:
از یک فرمول ثابت برای رنگ استفاده نمایید. از یک رنگ اصلی برای 40 تا 60 درصد فضای کار و از یک یا دو رنگ کمکی برای 30 تا 40 درصد بقیه استفاده نمایید و برای فضاهای لازم نیز از یکی دو رنگ برجسته استفاده کنید. اگر اینگونه برنامه ریزی کنید می توانید میزان دقیق استفاده از رنگها را از قبل پیش بینی نمایید.

رنگ ها
آبی آسمانی و دریایی رنگ هایی هستند که شما می توانید به آسانی در این پالت پیدا کنید. برای دیوارها و یا صندلی های تکی از یک رنگ آبی متمایل به خاکستری بعنوان رنگ اصلی استفاده کنید . برای رنگ کمکی یا غیر اصلی می توانید از خاکستری ( برای روی مبل و یا در کنار رنگ آبی دیوارها) استفاده نمایید. رنگهای برجسته در این پالت می توانند آبی دریایی و یا آبی خاکستری باشند.
سبک رنگ بندی شلوغ
این پالت با کمی پیچیدگی ، از درون قلب جوانی نشات گرفته است و همچنین برای محیط های سنتی بسیار مناسب است. برای خلق جلوه ای پرتحرک می توانید از پترن استفاده کنید و حاشیه های آبی تیره و یا کوسن هایی با پترن های شلوغ!الگوی ملایم
از یک سری بافت های پارچه ای در کنار کف چوبی استفاده کنید تا این پالت از حس و حال ساحل فاصله نگیرد. در کنار اینها نقوش پرده و یا کوسن ها پالت را کمی جوانتر نشان می دهد.لوازم جانبی
با این پالت آبی و خاکستری ، طراح لوازمی همچون سفال های قدیمی و جدید سفید و آبی ، ابزارهای چوبی و عقیق و نقره ای مات برای پارچه رومبلی و یا لوازم دیگر جهت درخشندگی بیشتر اتاق پیشنهاد می کند.
اکنون که آماده هستید به فروشگاه رفته و لوازم مورد نیاز خود را برای طراحی اتاق آماده کنید. پیشنهادات ما لوازمی مثل اینها هستند :