تهیه‌کننده سریال «قاب خاطره» از به پایان رسیدن تصویربرداری سریالش برای پخش از شبکه آی‌فیلم خبر داد.


داوود بیدل در گفت‌وگویی که با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) داشت، توضیح داد: هفته گذشته تصویربرداری سریال «قاب خاطره» را به اتمام رساندیم و در حال حاضر مشغول مونتاژ کار هستیم تا به زودی مونتاژ را هم به پایان برسانیم.

وی افزود: اکنون برای موسیقی سریال «قاب خاطره» با مانی جعفرزاده قرارداد بسته‌ایم و به احتمال قوی مهران زاهدی ترانه تیتراژ این سریال را بخواند.

بیدل گفت: اکیپ سریال «قاب خاطره» قرار است بعد از تاسوعا و عاشورای حسینی سفری به مشهد داشته باشند تا بخش‌های کوتاه آنجا را نیز بگیرند؛ بر این اساس کار این مجموعه به طور کلی تا اواخر آذر ماه به پایان می‌رسد.

تهیه‌کننده «قاب خاطره» در پایان با اشاره به پخش سریالش از شبکه آی‌فیلم نیز اعلام کرد: فعلا زمان پخش این سریال مشخص نیست و شبکه آی‌فیلم باید درباره پخش تصمیم بگیرد؛ ضمن اینکه این کار مناسبتی نیست، اما به دلیل اینکه اجتماعی است و با گرایش‌های معارفی همراه است می‌تواند در مناسبت‌ها هم به روی آنتن برود.

به گزارش ایسنا، سریال «قاب خاطره» به کارگردانی محمد حجت ذیجودی برای شبکه آی‌فیلم تولید شده است. این سریال به شکل اپیزودیک در 26 قسمت تولید شده است.

در این مجموعه بازیگرانی چون علی نصیریان‌، رامین ناصر نصیر‌، افشین سنگ چاپ‌، شهره سلطانی‌، محمدالهی‌، ناصرشریف و ... ایفای نقش دارند. همچنین داریوش اسدزاده‌، آزیتا لاچینی‌، جمشید جهانزاده،‌ رضا توکلی و ... از دیگر بازیگران «قاب خاطره» هستند.