برخورد مرگبار پژو و پراید/ بارش باران در 10 استان کشورمرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در محورهای مواصلاتی 10 استان کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بنابر اعلام مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در ساعت 17:30 روز گذشته (جمعه) بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری پژو پارس و سواری پراید در کیلومتر 55 جاده نجف‌آباد به چادگان سه تن کشته و چهار تن مجروح شدند.

بنابر اعلام مرفوک راهور ناجا، کارشناسان پلیس‌راه استان اصفهان علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پژو پارس اعلام کرد.

همچنین بنابر اعلام پلیس‌راه استان مازندران در ساعت 1:45 بامداد روزگذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 25 جاده بابلسر به محمودآباد، دو تن کشته و سه تن مجروح شدند که کارشناسان پلیس‌راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

همچنین برابر اعلام پلیس‌راه استان سیستان و بلوچستان در ساعت 19:30 روز جمعه (روزگذشته) بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری پژو 405 و سواری پراید در کیلومتر 48 جاده روستایی سراوان به ناهوک، هفت تن کشته و سه تن مجروح شدند که کارشناسان پلیس‌راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

به گزارش ایسنا، همچنین بر اساس آخرین گزارشات دریافتی، در محورهای استان‌های مرکزی، لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، قزوین، کرمان، قم، همدان و محور رشت – آستارا در استان گیلان بارش باران گزارش شده و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و پایدار و ترافیکی روان برخوردار است.