پیش فروش اینترنتی نمایش "شایعات" نوشته نیل سایمون که قرار است از دوم مهر به کارگردانی رحمان سیفی‌آزاد در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود، آغاز شد.
به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی وامور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، بلیت های این اثر نمایشی در پنج روز اول، با تخفیف 25 درصد و قیمت 15 هزار تومان به علاقه مندان هنر نمایش ارائه می شود.
علاقه مندان برای پیش خرید بلیت های این نمایش می توانند به سایت تماشاخانه ایرانشهر به نشانی.tamashakhaneh.ir مراجعه کنند.
در این نمایش احمد ساعتچیان، مجید صالحی، جواد عزتی، سعید چنگیزیان، نگار عابدی، رویا میرعلمی، فهیمه امن‌زاده و بهرام افشاری از بازیگرانی هستند که در آن به ایفای نقش می‌پردازند.
همچنین در این اثر رضا گوران به عنوان مشاور کارگردان، منوچهر شجاع طراحی صحنه، گلناز گلشن طراحی لباس و نیما دهقان به عنوان تهیه‌کننده سیفی آزاد را همراهی می‌کنند.
گفتنی است، رحمان سیفی‌آزاد پس از 12 سال دوری از کارگردانی تئاتر نمایش "شایعات" نوشته نیل سایمون را از دوم مهرماه ساعت 20:30 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌برد.
علاقه مندان به تماشای این نمایش می توانند برای کسب اطلاعات و تهیه بلیت، به سایت tamashakhaneh.ir مراجعه و یا با شماره های 88814115 و 88814116 تماس بگیرند.