بازی SolSuite Solitaire 2013 v13.8 در واژه به معنای انقلاب , و در عمل نیز تحول عظیمی در بازی های موجود در بازار ایجاد کرده و در حال حاضر یکی از برترین بازی های کارتی موجود به شمار میرود, بازیهای موجود در این بسته نرم افزاری بازی های اصلی وحقیقی کارت بوده بطوریکه مشابه آن در بازی های دیگر یافت نمیشوند!از ویژگی های جالب و قابل توجه این بسته نرم افزاری ویراستار قدرتمند آن میباشد که کاربر را قادربه اعمال ویرایشات مورد نظر خود در قوانین بازی ها میسازد.
برخی از بازی های این مجموعه عبارتند از:Spider, Klondike, FreeCell, Pyramid, Golf, Busy Aces, Canfield, Forty Thieves, Four Seasons, Carpet, Flower Garden, Rouge et Noir, Monte Carlo… and original solitaires that you cannot find elsewhere.

قابلیت های SolSuite Solitaire :

راهنمایی جامع کاربر و آموزش حرکات و دستورات اصولی در بازی ها.
امکان تغییر پس زمینه بازی وقرار دادن فایل مورد نظر شما با پسوند BMP در پس زمینه به علاوه امکان سفارشی سازی کارتها و نوار ابزار بازی بصورت دلخواه.
امکان جستجوی سریع در بازی ها.
دارای مراحل نامحدود در استفاده از Undo و Redo! (بازگشت به حرکات انجام شده قبلی)
امکان Load,Save و ReStart بازی ها.
شامل افکت ها و جلوه های صوتی مختلف.
امکان انتخاب اتفاقی یک بازی از گروه های مختلف.
امکان تنظیم و تعیین سرعت کارت ها در بازی.
امکان انتخاب بازی های مورد علاقه شما از میان بازی های مختلف.
ارائه آمار و گزارش از امتیازات کاربر بصورت گرافیکی و نموداری! وامکان انتشار کلیه امتیازات فردی شما در سایت SolSuite و مقایسه آن ها با امتیازات دیگر کاربران SolSuite در سطح جهان!
ایجاد کارت های جدید بصورت Wizard/ مرحله به مرحله به سلیقه کاربر (اندازه و شمایل کارتها به سلیقه شما!)

[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]