بر اساس تصاویر جدیدی که آقای هیدئو کوجیما در توییتر شخصی خود منتشر کرده ایشان را در حال ضبط حرکات خود یا همان Motion-Capture نشان میدهد.بیشتر حدسها بر این است که ایشان حرکات بدن خود را به جای یکی از شخصیتهای عنوان جدید خود یعنی Metal Gear Solid 5 ضبط میکند.همچنین تعدادی دیگر از منابع خبری نیز این حدی را زده اند که او فقط بر سر صحنه حاضر شده تا کار این افراد را از نزدیک مشاهده کند.همچنین در ادامه ی مطلب میتوانید توضیحات تکمیلی را مشاهده نمایید.
این عکسها ریالای کوجیما را در حالتهای مختلف به مانند شلیک کردن ,تسلیم شدن و حتی نشستن در حالتی غمگین پشت کاور را نشان میدهد.از آنجایی که آقای کوجیما علاقه ی ویژه ای به سورپرایز کردن هواداران دارد انتظار میرود که ایشان به جای یکی از شخصیتهای بازی ایفای نقش خواهد کرد.
[برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...]