نمایی کلی از کارت msi GTX 760 TwinFrozr که با دیدن آن، هر گیمری دوست دارد دست در جیبش کند! البته اگر پولی در جیب باقی مانده باشد!
تصویری از برد کارت‌گرافیک تازه وارد msi.
خنک‌کننده اختصاصی TwinFrozr از نمایی دیگر. در این تصویر چهار لوله انتقال دهنده گرما، برای انتقال حرارت از سطح Die پردازنده گرافیکی به هیت‌سینک‌ها دیده می‌شود. علاوه بر این تعدادی شیار در روی هیت‌سینک‌های آلومینیومی دیده می شود که این شیارها مربوط به تکنولوژی کنترل جریان هوا (Air Flow Technology) در نسخه جدید خنک کننده های کارت گرافیکی msi است. در تصویر زیر هم نمایی نزدیکتر از این شیارها را ملاحظه می کنید.(این تصویر مربوط به کارت گرافیکی دیگری است)
پردازنده گرافیکی GK104 از نمایی نزدیک
msi برای تامین دو گیگابایت حافظه تعبیه شده روی این برد از هشت چیپ ست 256 مگابایتی SKhynix استفاده کرده است. براساس ساختار چیدمانی چیپ‌ست‌ها به احتمال زیاد امکان ارائه نسخه دیگر از این کارت‌گرافیک با حافظه بیشتر وجود دارد.
فن جدید کارت‌های مجهز به خنک‌کننده TwinFrozr که در آن از فناوری Propeller Blade برای افزایش 20 درصدی گردش جریان هوا استفاده شده است.
مدار رگولاتور 5 فاز پردازنده گرافیکی که براساس استاندارد Militry Class 4 ساخته شده است و قطعات آن دارای کارایی و عمر بیشتری نسبت به نمونه‌های استاندارد هستند.
مدار رگولاتور این کارت‌گرافیک از نمایی نزدیک.
امکانات ارتباطی این کارت‌گرافیک شامل دو پورت DVI (البته یکی از نوع DVI-D Dual Link و دیگری از نوع DVI-I Dual Link)، خروجی HDMI و خروجی
Display Port
توان مورد نیاز کارت‌گرافیک با استفاده از یک کانکتور هشت پین و یک کانکتور شش پین تامین می‌شود! درست مانند GTX780!