چند روز پیش سونی با تصویری مرموز خبر از رونمایی از یک چیز جدید میداد، حال به صورت رسمی از رتچت و کلنک: در اتحاد نکسوس (Ratchet & Clank: Into The Nexus) رونمایی شد و طبق اعلام شرکت سازنده این عنوان امسال به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن ۳ عرضه خواهد شد.

دو عنوان قبلی این سری یعنی “همه برای یکی”(All 4 One) و “Full Frontal Assault” بر اساس صحبت های استدیو سازنده یک آزمون و خطا برای رساندن این سری به یک درجه بالا بودند، حال “Insomniac” اعلام کرده است که میخواهد این سری را به ریشه بازگرداند و به نظرش زمان مناسب برای دوباره دیدن رتچت و داستان شخصیش فرا رسیده است.
همچنین یک تریلر رونمایی از این عنوان منتشر شده است که میتوانید از سایت های مربوطه دانلود یا تماشا کنید، بر اساس نمایشات گیم پلی بازی بسیار مانند دوران اوج خود شده است و کمی هم از دو بازی “فضای مرده” و “پورتال ۲″ الهام گرفته است.
این عنوان در تعطیلات امسال به عنوان بازی قابل دانلود در شبکه پلی استیشن موجود میباشد، همچنین نسخه فیزیکی بازی هم در فروشگاه ها به قیمت ۲۹٫۹۹ دلار در زمان عرضه قابل خرید میباشد، هنوز مشخص نیست که ورژنی از این بازی برای پلی استیشن ویتا هم در دسترس باشد یا نه.