انتشار تصاویر و اطلاعات جدید از بخش چند نفره “آخرین ما”سازنده بازی “The Last of US” تصاویر و اطلاعاتی را درمورد بخش چند نفره این عنوان خود منتشر کرده است که می توانید در این پست مشاهده کرده و بخوانید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده بخش چند نفره این عنوان با نا “Factions” شناخته می شود، که این بخش شامل دو مد مختلف خواهد شد.
در این بخش بازی به شما اجازه می دهد از میان دو گروه مختلفی که در بخش تک نفره این بازی می بینید یکی را انتخاب کنید. همینطور قابلیت شخصیت سازی متنوعی نیز برای بازیکن انتخابی شما تدارک دیده شده است که شامل لباس،تجهزیات و کلاه های مختلف می شود، تقریبا مانند آنچارتد ۳٫ شما همچنین می توانید برای خود یک نشان خاص طراحی کنید.
بازیکن انتخابی شما می تواند به دیگران بپیوندد و در میان روز ها و هفته های بازی با آن ها مسابقه بدهد،در حقیقت هر مسابقه در بازی یک روز حساب می شود و شما با مسابقه های بیشتر بازیکن خود را در بازی پیشرفت می دهید. شما همچنین می توانید در بازی با جمع کردن وسایل مختلف اسلحه های تازه بسازید یا سلاح های خود را شخصی سازی کنید و به کمک هم گروهی های خود بروید.
در بازی چهار کلاس مختلف وجود دارد که “سرباز،تک تیر انداز،دکتر و دزد” نامیده می شوند و هر کلاس چهار جای خالی در کوله پشتی خود دارد. شما جا های خالی را باید با یک اسلحه کوچک، یک اسلحه بزرگ و دو تای دیگر را با دو مهارت مختلف پر کنید. یکی از مهارت های تایید شده بازی “Covert Training 2″ نامیده می شود که به شما این توانایی را می دهد که وقتی بازیکنان دیگر در حالت “listen mode” رفتند شما مخفی بمانید، همانطور هم که اطلاع دارید حالت “listen mode” این اجازه را به بازیکن می دهد تا مانند هیتمن پشت دیوار ها را ببیند.
بزودی اطلاعات بیشتری از بخش چند نفره “آخرین ما” منتشر خواهد شد. این عنوان در تاریخ ۲۴ خرداد سال جاری برای PS3 عرضه جهانی خواهد شد، این شما و این هم اسکرین شات های بخش چند نفره: