شرکت ايسوس با عرضه یک محصول هیبریدی چهره جدیدی از فناوری را به نمایش گذاشت است. این دستگاه که AiO Transformer نام دارد، در واقع ترکیبی از يک دستگاه All-in-One و تبلت است که بسیار خلاقانه طراحی شده و کاربران می‌تواند با خرید این محصول از چند دستگاه مختلف بهره برند.
در حالت عادی این محصول یک دستگاه All-in-One است که از ویژگی‌های مناسبی مانند پشتيباني از ويندوز8، جدیدترین پردازنده اینتل و فناوری SonicMaster جهت ارائه صدایی بسیار با کیفیت بهره مي‌برد اما بخش هیجان‌انگیز این دستگاه تبلت آن است که کاربر می‌تواند صفحه نمایش 18.4 اینچ این دستگاه را از پایه All-in-One جدا کرده و از آن به‌عنوان یک تبلت بسیار پیشرفته استفاده کند. صفحه‌نمایش Full HD IPS این تبلت از قابلیت چند لمسی بهره می‌برد و کاربر به‌راحتی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.
همچنین این تبلت از پردازنده ARM بهره می‌برد که مستقل از دستگاه All-in-One است و سیستم‌عامل آن نیز آندورئيد نسخه 2.1.4 است. در حالت سوم نیز کاربر می‌تواند پایه این تبلت را جدا‌گانه به یک صفحه‌نمايش دیگر متصل کند و این دستگاه را به یک کامپيوتر شخصي PC تبديل کند.
علاوه‌بر این کاربران می‌توانند از یک تبلت ویندوز 8 نیز بهره ببرند. به این ترتیب کاربران کافی است فقط برنامه مخصوص ایسوس را روی سیستم‌عامل‌هاي ویندوز و آندروئید این دستگاه نصب کنند و این محصول را به شبکه متصل نمايند. به این ترتیب و به‌واسطه این نرم‌افزار پس از این‌که صفحه نمایش را از دستگاه جدا کرند می‌توانند ویندوز 8 را روی تبلت خود اجرا کنند. این محصول برنده جوایز معتبر طراحي مانند Red Dot Design است.