این زنان پس از بازی با کودکشان به اتاق هیئت مدیره می روندو یک مدیر موفق آن هم در سطج جهانی هستند ، آنها چگونه این کاررا انجام می دهند؟ این همه انرژی و قدرت و جسارت الهام بخش ما خواهد بود.

واقعا کار سختی است ، یک زن موفق در عرصه جهانی بودن و در عین حال مادر بودن !!! با این زنان شگفت انگیز آشنا شوید :
جولیانا بنتون
ارزش دارایی های بنتون امروزه حدود 2.1 میلیارد دلار است ، اما او شروع بسیار ساده ای داشت : بافتنی های دستی که برادرش با دوچرخه جلو در خانه ها در ایتالیا می فروخت .در سال 1965 او و برادرش رنگهای متحد بنتون( United Colors of Benetton )را به راه انداختند ، است که تبدیل به یک خانه قدرتمند مد در سراسر جهان شد . بنتون در هر فصل و در مجموعه های جدید خود چشم اندازی خلاق دارد ، این شرکت همچنین برای توجهش به مسائل جهانی نیز معروف است ، از جنگ گرفته تا کودکان ایدز ! او دارای چهار فرزند است. فرانکا، فرزند ارشد، در حال حاضر در هیئت مدیره این شرکت به عنوان نماینده مادر و رهبر آینده این نام تجاری قرار دارد .
نلی گلن
این غول رسانه ای کوبا، شرکت خود، سرگرمی Galán ، را در سال 1994 راه اندازی کرد و تا کنون برنامه های زیادی برای بازارهای آمریکای لاتین و آمریکایی تولید کرده است. او دارای یک پسر 11 ساله، لوکاس.
روزالیا مرا
با سرمایه خالص 6.1 میلیارد دلار، مرا اسپانیایی تبار در حال حاضر موفق ترین زن خود ساخته بر روی زمین است. او در سن 11 سالگی از مدرسه خارج شد تا به عنوان خیاط کار کند، و بعدها با همسر سابقش اورتگا (مرد سوم ثروتمندجهان در سال 2013) شرکتی را تاسیس کرد، وحالا در درجه اول برای غول مد جهانی ، زارا شناخته شده است. او مادر یک فرزند معلول ذهنی، مارکوس و همچنین یک نیکوکار است. او بنیاد Paideia را تاسیس کرده که به بچه هایی مثل مارکوس کمک می کند .
سلما هایک
مادر والنتینا ، شاید با یک میلیونر ازدواج کرده باشد ولی خود یک کارآفرین است. علاوه بر راه اندازی Nuance خط تولید لوازم آرایشی از بهار سال 2011،با الهام از توانایی خارق العا د ه مادر بزرگش در فروش محصولات آرایشی خود، او همچنین یک شرکت تولید خوراکی هم تاسیس کرده است.
سارا بلیکلی
سارا Blakely، جوانترین میلیاردر خودساخته تا کنون، و بنیانگذار یک چیز کوچک به نام Spanx است. (یک نوع گن لاغری ) در سن 29 سالگی، او این شرکت را با تمام 5000 دلار پس انداز خود راه اندازی کرد . امروز، در 42 سالگی و با یک پسربه نام لازر، Spanx به طور متوسط 250 میلیون دلار سالانه درآمد دارد ، با سود خالص 20 درصد . چه چیزی از این بهتر ؟ او صاحب کل شرکت است .
جسیکا آلبا
جسیکا آلبا با اینکه مادر دو دختر کوچک، به نام های Honor و Haven است انگار به اندازه کافی با بازیگری حرفه ای و مادربودن سرش شلوغ نیست ، او در سال 2012 با کریس Gavigan شرکتی را راه اندازی کرد که محصولات خانگی ، پوشک و محصولات بدن عاری از سم تولید می کند . علاوه بر این، کتاب آلبا، زندگی صادقانه، که در سال 2013 منتشر شد توضیح می دهد که چگونه شیوه زندگی سالم و عاری از سم را حفظ می کند .

جنیفر لوپز

او یک بازیگر ، خواننده، مادر، فرد با نفوذ و کارآفرین است. او اغلب در لیست فوربز جزء قدرتمند ترین افراد مشهور و قدرتمند ترین زنان دنیا قرار دارد ، او چندین محصول آرایشی و خطوط تولید لباس دارد ، او شو آواز Q'Viva رابا شوهر سابقش مارک آنتونی راه اندازی کرد و حتی برای فعالیت های بشردوستانه نیز زمان می گذارد. موسسه او، بنیاد خانواده لوپز، در حال حاضر در تلاش برای بهبود سلامت زنان و کودکان در پاناما، پورتوریکو و لس آنجلس است . او اولین سخنگوی زن برای باشگاه پسران و دختران امریکا است. این مامان سرش خیلی مشغول است!

جسیکا سیمسون

نام او معرف یک برند مد 1 میلیارد دلاری است، با فروش مقادیر بالایی لباس، کفش و کیف های دستی در هر سال. او همچنین یک سخنگوی مراقب وزن، یک مربی در رقابتهای تلویزیونی ستاره مد و چهره معرف محصولات مراقبت از پوست BeautyMint است.

بتانی فرانکل

مادر براین، باعث شد زبان همه بند بیاید هنگامی که او از یک زن خانه دار به شخص موفق کارآفرینی در سال 2011 تبدیل شد ، پس از اینکه از فروش محصولاتش بیش از 100 میلیون دلار به جیب زد روی جلد مجله فوربز قرار گرفت، فرانکل همچنین به فروش لوازم آرایشی روی آورد و یک نویسنده پرفروش است.
بیانسه
سرمایه او حدود 300 میلیون دلار تخمین زده می شود البته بدون در نظر گرفتن ثروت شوهرش. دستاوردهای او حیرت انگیز است: علاوه بر فروش حدود 75 میلیون سی دی در سراسر جهان و کسب 17 جایزه گرمی و سرمایه گذاری های هوشمند برای شرکت هایی مانند L'OREAL و DirecTV ، یک خط تولید لباس نیز دارد!