دارنده نشان برنز مسابقه‌های وزنه‌برداری نوجوانان جهان گفت: آسیب‌دیدگی‌ مانع شد به مدال طلا برسم.

امیرحسین فضلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در اردوها تمرین‌های خود را به خوبی انجام می‌دادم اما اواخر اردو از ناحیه کمر دچار آسیب شدم. همین عامل باعث شد در ازبکستان تمرین‌هایم را کم‌وبیش انجام دهم و روز مسابقه نیز با کمک داروی مسکن روی تخته بروم.

وی ادامه داد: با وجود آسیب‌دیدگی از نتیجه‌ای که گرفتم، یعنی کسب سه مدال برنز و سکوی سوم جهان راضی هستم اما باید طلا می‌گرفتم.

فضلی درباره تجربه نخستین حضور خود در مسابقه‌های جهانی بیان کرد: مهم‌ترین تجربه‌ای که از حضور در این مسابقه‌ها به دست آوردم، این بود که فکرم به جای انتخاب وزنه‌ به آنچه آقای باقری انتخاب می‌کند، باشد و تمام تمرکز را بر روی حرف‌های آقای باقری بگذارم.

وزنه‌بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی نوجوانان ایران با اشاره به در پیش بودن مسابقه‌های قهرمانی آسیا تصریح کرد: اگر آسیب‌دیدگی‌ام خوب شود و آقای باقری صلاح ببیند و من را در ترکیب تیم ملی قرار دهد، در مسابقه‌های قهرمانی آسیا شرکت می‌کنم. می‌خواهم رکورد بزنم. همچنین در شهرم نیز همه از من انتظار دارند که مدال طلا بگیرم.