شرکت اچ‌تی‌سی اعلام کرد محصول ویژه این شرکت در حوزه تلفن‌های هوشمند که عنوان بهترین گوشی همراه جهان را به خود اختصاص داده است، تا آخر هفته جاری رونمایی خواهد شد.


به گزارش [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] به نقل از خبرگزاری تسنیم ، شرکت اچ‌تی‌سی تأیید کرده است که در سری جدید گوشی‌های هوشمند خود که اچ‌تی‌سی وان است دچار تأخیر و ضعف در عملکرد شده است.

این شرکت سازنده گوشی‌های هوشمند که از منظر تولیدات تلفن همراه دارای رتبه خوبی به نسبت برندهای باسابقه‌ دیگر است، دلیل این تأخیر را چالش در بخش دوربین این گوشی دانسته و مدیر بازاریابی آن در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده است که متأسفانه به دلیل برخی مشکلات و عدم آماده شدن محصول در موعد مقرر، حدود دو هفته تأخیر در رونمایی داشته ایم.

وی گفته است که توقع ما از گوشی و دوربین موجود بر روی آن در روند کار، برآورده نشده و این موجب شده است که کار با کمی چالش روبرو شود و همین موضوع می‌تواند مانعی برای رشد جایگاه این گوشی در برابر سایر رقبا تلقی شود یا حداقل تا بهبود بعدی با چنین وضعیتی روبرو خواهد بود.

دوربین اچ‌تی‌سی وان از تکنولوژی چند پیکسلی استفاده می‌کند و از پیکسل‌های بزرگتر و کوچکتر برای ارتقای توان کیفی بهره‌برداری می‌کند تا تصاویر در نور کم و زیاد قابلیت نمایش با کیفیت بالایی را داشته باشند.

مسئولان این شرکت قول داده‌اند که تا اواخر هفته جاری این گوشی به بازار کشورهایی چون انگلستان، آلمان و تایوان برسد و بخش‌هایی چون آمریکای شمالی و آسیا-اقیانوسیه نیز تا قبل از پایان آوریل شاهد فروش این مدل از گوشی‌های اچ‌تی‌سی در مناطق خود باشند.

این گوشی که براساس اطلاعات سخت‌افزاری آن یکی از گزینه‌های مطرح و قابل رقابت با قوی‌ترین این عرصه است، ارزش این را دارد که کاربران پیش از هر اقدامی، تأمل کنند و بابت این تأخیر خیلی از خود واکنش‌های احساسی انجام ندهند.