+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فارسی سازی k850

کاربر سایت

http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

[ ]
    تشکر شده 2,800 بار در 1,077 پست

پیش فرض فارسی سازی k850

با سلام به همه بچه های گل این انجمن. راستش من گوشیم رو فارسی کردم بدون فلش کردن و چندتا عکس گذاشتم یکی از بچه ها با اسم آقام محمد پرسید که من چطور این کار رو کردم. من دارم یک اموزش مینویسم واسه این کار. ولی خب به طور خلاصه میگم واسه این دوستمون و دوستای دیگه. این روش روی گوشی های 3150 کار میکنه. اضافه کنم که این کار رو با مسئولیت خودتون انجام میدید و من مسئولتی در قبال مشکات احتمای ندارم.
    خب اول احتیاج به فایل زبان فارسی دارید که از این روش باید به دست بیارید.

اول احتیاج فایل سیستمی دارید که زبان فارسی رو توش داشته باشه من واسه این کار از این ورژن استفاده کردم.

K850_R1FA035_FS_C-ASIA_RED52.fbn

فایل سیستم رو که دان کردید و از حالت فشرده خارج کردید و فایل Fbn رو به دست آوردید، به برنامه Read3150 احتیاج دارید که واستون پیوست کردم.

خب فایل سیستم رو کنار Read3150 در یک فولدر بذارید و به راحتی با موس فایل سیستم رو گرفته به روی read3150 بندازید(درگ اند دراپ). با این کار فولدری به اسم

K850_R1FA035_FS_C-ASIA_RED52.fbn.raw.out

در همون محل تولید میشه که باز شده همون فایل سیستم شما هست. خب حالا در همین فولدر تازه درست شده به این آدرس برید.

K850_R1FA035_FS_C-ASIA_RED52.fbn.raw.out\TPA\PRESET\SYSTEM\LANGUAGE

در این فولدر تعدادی فایل lng و t9 میبینید. فایل fa.lng رو در جای مشخصی کپی کنید.

خب تا اینجا فایل زبان فارسی رو بدست آوردید که من برای k850 ورژن R1FA035 پیوست کردم یعنی دوستانی که این گوشی رو با این ورژن دارن احتیاج به انجام هیچ کدوم از کارهای بالایی رو ندارند و فقط از این قسمت به بعد ادامه بدن.

خب گوشی رو با A2uploader وصل کنید و به همون آدرس برید یعنی:

TPA\PRESET\SYSTEM\LANGUAGE

خب حالا یکی از زبانهایی رو که در گوشی هست و استفاده نمیکنید انتخاب کنید به فرزض زبان فرانسوی. در این مسیر برای زبان فرانسوی دو فایل هست. fr.lng و fr.t9 هر دوی این فایلها رو حذف کنید. حالا اون فایل زبان فارسی رو که دارید دقیقا به اسم این فایلهای حذف شده تغییر نام بدید.

fa.lng>>>fr.lng

خب حالا این فایل تغییر نام داده شده رو به دورن a2uploader بندازید. وقتی کپی شد. برنامه رو ببندید و باتری رو خارج کنید و دوباره بذارید. بعد از روشن کردن به تنظیمات و تغییر زبان برید و در زبان گوشی زبان فارسی رو انتخاب کنید. به همین سادگی.
    البته بگم که با این کار فقط زبان گوشی عوض میشه و هنوز نمیتونید فارسی بنویسید. برای فارسی نوشتن احتیاج به ادیت کاستوم هست. که انشاا... بعدا توضیح میدم.
    سوالی بود در خدمتم.
    برای دوستامی که K850 دارن و ورژن نروافزار گوشیشون R1FA035 هست من فایل زبان فارسی رو هم ضمیمه کردم. پس این دوستان فقط فایل fa.rar رو دان کنن به یکی از زبانهای بی استافده در گوشی تغییر بدن و بندازن تو گوشی. تمام دیگه احتیاج به هیچ کار دیگه ای ندارن.

منبع topsony .ir

2. 3 کاربر مقابل از این پست hojat تشکر کرده اند.

+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)