1. سبک مدرنی از قفسه و کتابخانه که طرح های زیبایی روی آن نقاشی شده است.

2. قفسه های سه بعدی ساخته شده از فلز و شیشه که برای به نمایش گذاشتن اشیای تزئینی و یادگاری های شخصی عالی هستند.

3. این کتابخانه که سطح بیرونی آن مشکی است از جنس چوب درخت بلوط است. مدل مدرن و معاصر آن با دکوراسیون خانه های مدرن هماهنگی دارد.


4. این قفسه شاید برای آشپزخانه مناسب تر باشد، ولی بهر حال در هر مکانی می توانید آنها را نصب کنید، حتی در حمام. زیرا جنس آن از شیشه و فلز متالیک است. می توانید روی طبقات آن گلدان، شمع یا اشیای تزئینی بگذارید یا حتی در آشپزخانه برای قرار دادن شیشه های مربا بر روی آن استفاده کنید.
5. این قفسه های مارپیچ جالب و مدرن به خودی خود یک وسیله تزئینی محسوب می شوند. می توانید برای به نمایش گذاشتن کتاب ها یا اشیای تزئینی از آنها استفاده کنید.
6. باکس های کندویی دو رنگ که از خرده چوب یا بقایای چوب های بلوط، ساج یا میندی ساخته شده اند، در کنار هم با ترکیب های مختلف قابل استفاده هستند. می توانید گاهی ترکیب قرار گرفتن آنها در کنار یکدیگر را عوض کنید. ضمن اینکه آنها چندمنظوره هستند، هم به عنوان دکور و هم به عنوان کتابخانه می توان آنها را بکار برد.
7. این قفس دو رو دارد و می توانید از هر دو طرف آن استفاده کنید. اکثر کتابخانه ها و قفسه ها مثل گلی که روی دیوار می روید، باید از یک طرف به دیوار نصب شوند. ولی این قفسه را می توانید به عنوان پارتیشن وسط اتاق بگذارید و از آن به چند منظور استفاده کنید. ضمن اینکه اشیای داخل آن از هر دو طرف منزلتان را زیبا می کنند.
8. اگر به پازل یا تتریس علاقه دارید، این قفسه مناسب شماست. این قفسه منحصر بفرد از قطعات مدولار تشکیل شده است و می توانید تک تک آنها را به دلخواه خود با هم ترکیب کرده و یا گاهی مدل کلی آنها را عوض کنید. جنس آنها از چوب گردو است و عمق آنها 11 اینچ است.
9. این قفسه ابری سفید که به صورت مدولار دوتایی است با فناوری چرخشی ساخته شده است و باید با کلیپس به هم محکم شود.
10. این قفسه کنجی دوست داشتنی به شما امکان استفاده از حداکثر فضا را می دهد و به خوبی در کنج دیوار جا می گیرد و به اتاق هویت و سبک می دهد. می توانید روی آن کتاب یا اشیای تزئینی بگذارید.


11. این قفسه قاب مانند چوبی که حاشیه آن منبت کاری شده است، به خودی خود یک اثر هنری محسوب می شود. می توانید داخل آن چند وسیله تزئینی هم بگذارید.
12. نگران نباشید. این قفسه ها مشکل تعادل ندارند. طراحی منحصر بفرد آنها چشم شما را به بازی می گیرد. می توانید دیواره های داخلی آنها را به رنگ دیگری سفارش دهید. جنس این قفسه ها از چوب گردو است.

13. این قفسه ابر مانند نیز به خودی خود یک وسیله تزئینی محسوب می شود. جنس آن از لمینیت فشرده و رنگ آن سفید براق است. نام این قفسه ها که در سایزهای بزرگتری هم موجود هستند، نیمبوس است.


14
.
مدل درختی قفسه یا کتابخانه اخیراً متداول شده است. این مدل قفسه که از جنس تخته چندلا است برای منازل مدرن مناسب تر است.