خط آن دسته از مشترکان تالیا که بیش از 12 ماه نسبت به استفاده از سیمکارت خود اقدام نکرده‌اند از 20 اسفند امسال قطع و واگذار خواهد شد.

به نقل از ایسنا ، شرکت گسترش ارتباطات تالیا امروز از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار به انتشار اطلاعیه‌ای اقدام و در قالب آن اعلام کرده است از 20 اسفند ماه امسال نسبت به واگذاری سیمکارت‌هایی که بلااستفاده مانده‌اند اقدام خواهد کرد.

در متن آگهی این شرکت این گونه اعلام شده است «با توجه به استقبال گسترده از سیمکارت‌های جدید ، شرکت گسترش ارتباطات تالیا مجری شبکه تلفن همراه تالیا قصد دارد تا به منظور استفاده بهینه از شبکه خود ، سیمکارت‌های غیرفعال را که بیش از 12 ماه از خاموشی آن‌ها می گذرد، شناسایی و به سایر متقاضیان واگذار کند.

لذا مشترکینی که قصد استفاده از سیمکارت‌های خود را دارند، تا تاریخ 91/12/20 فرصت خواهند داشت تا با افزایش اعتبار و برقراری تماس، جهت فعال سازی مجدد سیمکارت اقدام کنند.

همچنین در این اطلاعیه این گونه وعده داده شده که به پاس همراهی شما ، تالیا به زودی با طرح‌های ویژه قدران شما یاران همیشگی خواهد بود.

علاوه بر این از کاربران سیمکارتهای تالیا خواسته شده است: برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت [برای دیدن لینک ها ابتدا باید عضو انجمن شوید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید...] مراجعه و یا با شماره 999 از طریق خطوط تالیا و 09329990000 از سایر خطوط تماس بگیرند.