+ ارسال موضوع جدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: طالع بینی خورشیدی

 1. #1
  مدیر ارشد انجمن

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  نوشته ها
  3,130
  تشکر
  7,688
  تشکر شده 6,786 بار در 2,106 پست

  طالع بینی خورشیدی

  فروردین
  چگونه افراد متولد فروردین را بشناسیم.
  آیا تازگی با آدمی آشنا نشده اید که رفتاری با صلابت و بسیار دوستانه داشته باشد،محکم با شما دست بدهد و همین که چشمش به شما افتاد لبخند بزند؟
  چ زن و چه مرد آنها اشخاصی تحت تاثیر مریخ هستند و بدون این پا و آن پا کردن ،صاف سر اصل مطلب می روند.
  قوچ اولین برج از برجهای دوازده گانه و به نشانه ی تولد است.درست مثل حوت (اسفند) که نشانه ی مرگ و هوشیاری است.متولد فروردین درشت مثل نوزادی لاست که فقط دستو پای خود را می بیند،چون کوچکترین برج از برجهای دوازده گانه است فقط خودش را می بیند.وبرایش هیچ چیزی مهمتر از برآورده شدن خواسته هایش نیست.
  خدانکند فکری به ذهنش برسد یا بخواهد چیزی را از ذهنش پاک کند،بی آنکه تردید کند،ساعت چهار صبحم که باشد به شما تلفن می زند و ابدا برایش مهم نیست که خواب باشید.معصومیت او باعث میشود که پرخاشگری اش تاحد زیادی در ذهن تعدیل شود،درست مثل نوزاد که معصومیتش،خودخواهی اش را جبران می کند.
  ترسو نبودن آنها بخاطر همین طبع بی آلایش اوست.اعتماد به دیگران صفت همیشگی اوست.پیوسته شکست میخورد و باز ازجا بلند می شود تا بار دیگر تلاش کند و دوباره اعتماد می کند.همه ی تردیدهایش با یه ابراز محبت به کلی از بین می رود.
  او در فاصله ی امروز تا فردا می تواند به همه چیز تظاهر کند اما ابدا توان دروغ گفتن را ندارد.پشت سر و پیش شما رفتارش یکی است و هیچ چیز را از شما پنهان نمی کند.
  زن و مرد فروردینی معمولا چهارشانه و هنگام راه رفتن کمی به جلو خم می شوند و تقریبا همیشه عجله دارند.متولد فروردین صفات دلپذیر چندانی ندارند و هنگام برخورد با بحرانها با روش ملایم و معقولانه ای امور را اداره می کنند.او تا جایی که بتواند نمیگذارد کسی اشکهایش را ببیند،اگر دیدید که او در مقابل همه دارد گریه می کند تردید نکنید که پاک روحیه اش را باخته است چون او حاضر است بمیرد نه اینکه کسی فکر کند آدم ضعیفی است.
  متولد فروردین بعید است با اظطراب نگاهی به اطراف خود بیندازد ولی وقتی این کار را میکند که حوصله اش از شما و حرفایتان سر رفته و چیز دیگری برایش جلب توجه میکند و شما پاک از یادش رفته اید اما ابدا به شما برنخورد چون کافی است به یاد نوزادی بیافتید که به انگشتهای پا و دستش نگاه میکند.
  او همیشه دنبال کار کردن است و ابدا علاقه ای به فرمان بردن از دیگران ندارد.علاقه ی عجیبی دارد که از همه پیش باشد و دائما خودی نشان بدهد.در او به هیچ وجه بدنبال نکته سنجی،ظرافت و بخصوص شکسته نفسی نباشید چو ابدا بهره ای از آن نبرده است.کمی به حوصله است.او خیلی رک و صریح است.صراحت و بی غل وغش بودن دوصفت مشخصه ی متولد این ماه است ولی خیلی هم نمیشود به این صفتشان بها داد چون بعضی از آنها ثبات رای ندارند و در مقابل مشکلات بی مسئولیتی نشان می دهند.
  ابدا ترسو و بزدل نیست،او مثل متولد مرداد و آذر زیادی به سلانتی خود خوش بین است و برای همین دچار بیماریهای مزمن می شود.او تصمیمهای عجولانه ی زیادی میگیرد ولی کمتر دچار افسردگی میشود اگرم بشود زود از بین می رود.
  توجه اندکی به خواسته های دیگران میکند.حرفهایشان گاه پر از طهنه و کنایه پرخاشگرانه است.بسرعت اعصبانی می شود و به همان سرعت آرام می گردد.
  او گاهی دروغ کوچکی می گوید تا خودش را بزرگتر جلوه دهد.البته خوش شانس هم هست.
  به رغم صراحت و گستاخی گاه زننده اش می تواند در اجتماع خوش بدرخشد و موجودی دلپذیر باشد.او میتواند ساعتها درباره ی موضوعی که نمیداند حرف بزند.او حوصله ی فکر درباره ی جزئیات را ندارد و ترجیح میدهد دیگران این کار را برایش بکنند.او ابدا حوصله ی این را ندارد که دنبال حقیقت بگردد.
  هیچ کس به اندازه ی فروردین باعاطفه و معصوم نیست و به معجزه ایمان ندارد.متولد فروردین کسی که به دیگران وابسته باشد پیدا نمی شود.اغلب آنها در تجارت یا هنرهای آفرینشی موفق تر و شادتر هستند.
  فروردین اگر لازم باشد که در موقعیت بحرانی کمکتان کند لحظه ای تردید نمیکند.
  مرد فروردین
  مرد فروردینی میتواند روح شما را با حرارت و شور زایدالوصفی سرشار کند و لحظه ای بعد سرد باشد.اگربه او توهین ویا کاری کنید که علاقه اش را نسبت به شما از دست بدهد آن مرد خونگرم فورا یخ میزند و برای روشن کردن شعله ی عشق او شاید لازم باشد به صحنه ی اول آشناییتان با او برگردید.اوبسیار شجاع و متکی به نفس است و از همه حتی خودش جلو میزند.
  هنگامی ک پای عشق در میان می آید عجیب بی توجه می شود،طوری که انسان حیرت می کند.هنگامی که رابطه ای شروع میکند رفتارش طوری است که انگار غیر از رومئو و ژولیت هیچ کس تا حالا عاشق به دنیا نیامده است او هیچ وقت از عشق سرخورده نمیشود،چون دفعه ی بعد احساس میکند حتما عشق حقیقی دنبالش می آید.
  حقه و کلک در فطرت او وجود ندارد و خیلی زود می شود فهمید که آیا دلش میخواهد با شما ادامه بدهد یا نه.عشق به یک مرد فروردینی مثل را رفتن روی طنابی است که یک سرش عاطفه ی شدید و سر دیگرش کناره گیری و بی اعتنایی است.
  او اصرار دارد که حرف حرف او باشد ولی در بحث و بگومگو هم پیش بیاید همیشه در عذر خواهی پیشقدم است.
  او انتظار دارد ک خانمش ی زن تمام عیار و بسیارسرزنده باشد.او میتواند وقتی غرورش جریحه دار شود به شما تلخ ترین بی رحمانه ترین و نیشدارترین حرفها را بزند ولی ازگفتنش منظور بدی ندارد.
  زن فروردین
  زن فروردینخودش درهای گی را باز میکند،کتش را خودش به تن میکند و از حقش دفاع می کند.به نظر او سریع ترین راه انجام کارها این است که خودش آنها را انجام دهد.او به هر مردی را که در دسترس باشد به دور خودش جمع میکند در حالی که دلش خواستار مردی است که نمیتواند به دلایلی او را پیدا کند.برای حفظ بقا بسرعت خودش را با محیط تطبیق میدهد.
  او بشرطی که بفهمد تعریف و تمجید شما حقیقت است قبول میکند و آن را می پذیرد.تا وقتی به عشقتان پایبند باشید او نیز وفادار خواهد بود.او واقعا دلش نمیخواهد تعقیبش کنید ولی چناچه بی اعتنا باشید بسرعت علاقه اش را نسبت به شما از دست میدهد.او برای اینکه بشما بخواهد عشق بورزد باید بشما افتخار کند.او اغلب اهل کار است وهرکار مردانه ای اعم از خرید و فروش سهام گرفته تا معاملات املاک از دستشان بر می آید او میتواند در هنر مانکنی یا هنرپیشگی موفق باشد.
  اردیبهشت
  خصوصیات این ماه
  او ترجیح می دهد محکم قدم بردارد و محکم حرف بزند،او شاید در کل زندگیش بیش از یکی دوبارعصبانی نشود ولی به محض عصبانی شدنش عین یه گاو خشمگین همه چیز رو نابود میکند.اغلب زن و مرد اردیبهشتی ازنظر آرامش ، صداقت ، ثبات در عقیده،حرکات موقر و ظاهرا با تنبلی که در عین حال قدرت درونی آنها نشان می دهد بسیار شبیه گاوند.
  او جذب جنس مخالف میشود ولی دنبال او راه نمی افتد دوست دارد دیگران را بدنبال خود بکشد.
  او آدم لجبازی است ولی ابدا فایده ندارد که به او بگویید چون قبول نمی کند.بنظر خودش آدم صبور و عاقلی است.همیشه نظرات عاقلانه ای را می دهند.
  مرد اردیبهشت
  او عاشقی برایش دشوار است.او زندگی خود را با دقت تمام برنامه ریزی می کند و مانند مورچه آذوقه در تابستان جمع می کند و برای زمستان میگذارد اغلب زنانی که زیاد به مسافرت میروند شوهرشان اردیبهشی هستند.برای بودن با یک مرد اردیبهشتی باید یک زن واقعی باشید اصلا خشن بودن را دوست ندارد،هیچوقت نظرش را بر او تحمیل نکنید و در مورد نظرتان جلوی دیگران لاف نزنید.
  او بعید است کاری را بدون برنامه ریزی شروع کند.دختری که مدت یک سال هر هفته با او بهسینما برود احتمالا تعجب می کند که چرا او حرفی از خواستگاری نمی زند.خیلی طول میکشد تا او بتواند حرفی را سرجمع بزند.ولی وقتی تصمیمی گرفت ابدا در آن تردید نمی کند.
  از نظر مالی او اگر به فکر تامین آتیه هم نباشد دست کم به خاطر این که خیالش راحت باشد پولی را ذخیره می کند.او پول و املاک را به راحتی به دست می آورد.قریب به یقین عاشق ماهیگیری،فوتبال و گردش است.اگر اینطور نباشد باغبانی و پیاده روی را دوست دارد.
  او مرد زندگی و پدری بی نظیر است و هرچند دوست دارد پسر داشته باشد تا نسلش برقرار باشد در عین حال عاشق دختر نیز هست.
  زن اردیبهشت
  زن اردیبهشت اصولا کاردان است و مهارتهای زیادی را از خود نشان می دهد.او ابدا از تعریف دیگران عصبانی و یا حسودی نمی کند والبته این از بلند نظری و سخاوتش است-آخه از هرچی بدت بیاد طرف بیشتر گیر می ده حواستو جمع کن.
  او بشدت عمل گراست البته اگر آن کار برایش جالب باشد ابدا فایده ندارد که بگویید این کار برایت خوب است و ... چون اگر برایش جالب نباشد عمل نمیکند..
  او نسبت به رنگ حساس است و هرچه رنگ قوی تر باشد برایش بیشتر جالب است.اغلب آنان در هنر و موسیقی استعداد دارند.
  او معمولا بسیار قوی است و معمولا کم پیش می آید که از کسی درخواست کمک کند.مگر در مورد وفادار بودن.
  او دوس ندارد کسی خصوصا در جمع با او مخالفت کند او دوست دارد کارها را آرام کند و انجام دهد.او در مقابل دردها و فشارهای روحی مقاومت عجیبی دارد.او ضعیف و یا پول پرست نیست او فقط از شوهرش توقع دارد که امنیت و مخارج زندگی را تامین کند.
  خرداد
  مشخصات متولدین خرداد ماه
  او شخصیتی دوگانه دارد،یک لحظه این روی خود را مقابل همه نشان می دهد و یک لحظه آن روی خود را.او می تواند عقایدش را بسرعت مانند وقتی لباسی را عوض کنید عوض کند.آنها اصولا عادت دارند کتاب را از آخر بخوانند.
  اولین نکته ای که متولد خرداد را ب شما جلب می کند انرژی فوق العاده ی اوست.
  او را نمی توان به یکجا و یا به یک نظر یا عقیده پایبند کرد.سرعت اندیشه ی آنان بالاست.آنها به دلیل شخصیت دوگانه اشان معمولا در کارها موفق اند.
  ابدا وقت شناس نیست،مگر آنکه شهریور برآن نفوذ داشته باشد.او وقتی به سر قراری دیر میرسد دلیلش فراموشی قرار نیست بلکه در سر راهش صدها چیز نظرش را جلب می کند و می ایستد و آنها را تماشا می کند.شما اگر واقعا خسته باشید و او شما را به سینما دعوت کند آنقدر بحث می کند که بالاخره با لبخند موثری شما را می قبولاند.
  او نیتهای اصلی خود را کاملا پنهان می کند.آنها مانند متولدین اسفند بطرز عجیبی گمان می کنند ناچار هستند خلاف میل واقعیشان تظاهر کنند.آنها روحیه ی انعطاف پذیری دارند و سخنرانهای ماهر هستند در نتیجه سیاستمداران موفقی هستند..او خیلی خوب می داند چطور دیگران را از خرشیطان پایین بیاورد.
  تخیلش حد و اندازه ی مشخصی ندارد و به همین دلیل هر را می تواند هدف خودش قرار دهد.او تیز بین و صاحب استعدادهای زیادی است.او بسیار بذله گو،هوشیار،زرنگ و سیاستمدار است.او برنگهای زرد،سبز،آبی،نقره ای و خاکستری روشن علاقه دارد.
  مرد متولد خرداد
  مرد متولد خرداد در مهمانی ها مهمان مورد علاقه ی میزبان است.او به مردم علاقه دارد و هرچند تعدادشان بیشتر باشد،برای او بهتر است.بعید است سروکارتان با خردادی بیفتد که از گفتگو با دیگران لذت نبرد.آداب معاشرت و رفتارهای اجتماعی او نقص ندارد و همیشه عاشق جستجو و تلاش است.
  او هیچ ابایی از این که دوستان جدیدی را به جای دوستان قدیمی برگزیند،ندارد
  اغلب آنها یکبار آن هم در جوانی ازدواج می کنند این قضیه در مورد همه ی متولدین خرداد صادق نیست.
  در مسائل مالی باز هم دارای تناقض است یکبار دست و دلباز و یک بار خسیس است اما در حالت کلی سخاوتش بیشتر از بُخلش است.او پدر مهربان و دلسوزی است که در مورد نظم و انضباط زیاد سخت نمی گیرد.اما قبل از اینکه بچه ها به مدرسه بروند خیلی چیزها به آنها یاد می دهند.
  او چون خودش عادت ندارد زندگی معمولی و الگوپذیر را دنبال کند،به بچه ها هم انضباط خاصی را دیکته نمی کند.یک اخلاق بد دیگرش این است که امروز از بچه هایش تعریف و فردا انتفاد می کند.
  اگر شوهرتان متولد خرداد است،هیچ وقت نگران نباشید که ممکن است حسادتش گل کند،چون او اصلا احساس مالکیت ندارد.اگر هم به چیزی شک کند خیلی زود از یاد می برد.
  تکیه کلام او اگر است و شما هم ناچارید به آن عادت کنید...(اگر تو را دوست داشتم،می شد...)وغالبا هم جمله اش را تمام نمی کند.
  زن متولد خرداد
  تخیل او بسیار قوی است و به همین دلیل دچار هیجانات عاطفی زیادی می شود و معمولا آنها را به عشق نسبت می دهد.
  سر زن متولد خرداد داد نکشید،بلکه با او همراهی کنید.او علاقه ی عجیبی دارد که از ته دل عاشق شود ولی در عین حال از آن پرهیز هم می کند.او واقعا دلش میخواهد مادر شود،اما از برعهده رفتن این مسئولیت هم سرباز می زند.
  او می تواند بسیار صادقانه شما را دوست داشته باشد و در عین حال مردهای دیگر هم بنظرش جذاب باشند.
  با ازدواج با یک زن متولد خرداد در واقع شما صاحب چند زن شده اید.یکی از شخصیتهای این زن میتواند کاملا خود را با شما وفق دهد.
  شخصیت دوم ایراد گیر و عصبی است.
  شخصیت سوم از خانه داری بیزار است.
  شخصیت چهارم مادری شاد و خندان است.
  شخصیت پنجم یک کدبانوی زیبا و تمام معنی است.
  او اگر بتواند باهواپیما به سفر برود ، هیچ وقت با قطار نمیرود ، اگر بتواند حرف بزند ساکت نمی ماند ، وقتی بتواند کمک کند ، طفره نمی رود.
  تیر
  مشخصات تیر ماه
  او اهل معاشرت نیست و دلقک بازی در نمی آورند،ولی اگر بخواهند نظر کسی را بخود جلب کنند در نهایت زیرکی و زرنگی این کار را انجام می دهند.هیچوقت گول تواضع ظاهری آنها را نخورید. او از ته دل خواهان توجه دیگران است.
  اشک او هیچوقت اشک تمساح نیست و از اعماق دل آسیب پذیر او سرچشمه میگیرد.کافی است که کمی لحن صدایتان را خشن کنید تا احساساتش جریحه دار شود.
  یک اخلاق بد این ماه بدخلقی و عصبانیت آنهاست.او تسلط عجیبی بر تخیلاتش دارد و تغییر حالتش به بقدری شدید است که شما هم آن را احساس می کنید.
  متولد تیرماه یک راز نگهدار واقعی است.همه مردم خود به خود رازهایشان را به او می گویند و او چون خیلی باهوش و دقیق است از قبل می داند که آنها میخواهند چه میخواهد بگوید.آدمی بسیار دلسوز،مهربان و فهمیده است و موقعیت دیگران را خوب رک می کند.متولد تیر چه زن باشد و چه مرد عاشق خانه و خانواده اش است و به آنجا مثل مکان های مقدس احترام می گذارد.تخیل او چنان کارآمد است که می تواند خیلی راحت از یک بیماری ساده یک بیماری خطرناک و مزمن بسازد.در سایر ماهها هیچکدام از آنها مستعد افکار منفی در مورد بیماریها نیستند.
  مرد متولد تیر
  او کارشناس کوتاه کردن حرف می باشد.ابدا از او توقع نداشته باشید جعبه سخنگو باشد و پرت و پلا بگوید و در اولین ملاقات سفره ی دلش را باز کند.اوابدا به دیگران اعتماد ندارد و حتی نزدیکترین دوستانش هم خیلی چیزها را درباره ی او نمی دانند.دشمنانش گاهی او را گنده دماغ صدا میزنند.
  سعی کنید حرفاهش را بفهمید.اگر شما دختری هستید که اجاره بموقع پرداخت شود،عاشق خوب مردی شده اید.او همانقدر که به شما علاقه دارد عاشق امنیت مالی هم هست مطمئن باشید مهمترین رقیب شما در زندگی پول است.او معمولا در مورد این موضوع باکسی شوخی ندارد و پول موضوع خنده داری برایش نیست.
  اگر او واقعا متولد تیرماه پاشد علاقه چندانی به لباسهای اسپورت ندارد.او چه میلیاردر باشد یا وضعیت مالی متوسطی داشته باشد،دلش میخواهد ظاهری شیک و آبرومند داشته باشد.او به احتمال قریب به یقین با مادرش رابطه ی صمیمی ای دارد.اگر عاشق او هستید ناچارید با مادرش کناربیایید.
  او واقعا آشپز بسیار خوبی است .درباره ی شجره نامه ی خانوادگیش از او سوال بپرسید.او عاشق آن است راجع به این چیزها حرف بزند.
  او میتواند هنرمندانه نقش یک عاشق احساساتی را بازی کند.سلیقه اش عالی.متولدین تیر ماه قلبا مادر هستند حتی اگر پدر باشند.
  زن متولد تیرماه
  هیچوقت نخواهید فهمید که او یک خانم آرام است و یا یک پرنده ی وحشی.او گاهی یک کمی دیوانه،کمی غمگین و بسیار خیالپرداز است.او همچنین پول پس انداز کردن را خیلی خوب بلد است.نجابت و متانت صفت مشخصه ی اوست.پیوسته در آمدش از مخارجش بیشتر است.
  اگر مسخره اش کنید احساساتش عمیقاً جریحه دار می شود و نمی تواند تحمل کند کسی او را طرد کند.
  او اصولا خجالتی است و از اینکه قبولش نکنند، وحشت دارد.نسبت به مادرش مهربان باشید وگرنه هرگز شما را نمی بخشد و هیچوقت دلش نمی خواهد کسی به مادرش اهانت کند.
  هیچوقت دفترچه خاطراتش را نخوانید.البته احتمال دارد لاک و مهرش کرده باشد.متولدین تیرماه دوست دارند اسرارشان را حفظ کنند آنها واقعا علاقه ی زیادی به اعتراف ندارند.
  او اصولا می تواند طوری غذا بپزد که یک سرآشپز فرانسوی میتواند.غیر از ترس بسیار نادرست درباره ی مهارتش در آشپزی، او می ترسد دوستش نداشته باشید.
  ابدا درست نیست با دلش بازی کنید چرا که او صادقانه شما را دوست دارد ، و به شما افتخار می کند.چیزهایی که به او تعلق دارد مثل گنج مراقبت می کند.صبر یکی از دوست داشتنی ترین خصلتهای اوست.
  برای فداکاری های قهرمانه او هیچ پایانی وجود ندارد او هرکاری را که می تواند برای دوستانش انجام می دهد.
  مرداد
  چگونه متولد مرداد را بشناسیم.
  او معمولا به ندرت سریع صحبت می کند و یا می دوند و تند راه می روند.او علاقه ی زیادی به درس دادن دارد و معمولا به همین دلیل سراغ مربیگری یا روان پزشکی میروند.او در پیدا کردن و توجیه مسائل و پیدا کردن کوچکترین ضعف در زندگی شما مهارت عجیبی دارد.
  او نمیتواند احساس برتری خود را نسبت به دیگران بگیرد و بطرز اندوهباری فخر می فروشد.او فوق العاده زیرک است او یک سازمانده ی عالی است و می تواند وظایف را بطرز عاقلانه ای تقسیم کند.
  در میان مرد و زن مرداد ماه چندان آدم مجرد پیدا نمی کنید.مردان و زنان مرداد ماه هرگز به هم تکیه نمیکنند ، در عوض ترجیح میدهند بقیه به آنها تکیه کنند.و دست کمک همه را رد می کند.غالبا بطرز هولناکی ولخرجی می کنند و حتی اگر پول چندانی نداشته باشند همیشه شیک می پوشند.
  آنها یا صاحب قلبهای قوی هستند و یا در این عضو ضعفی دارند.
  ماندن در رختخواب و اینکه کسی نازش را بکشد،ابتدا برای او جالب است ولی وقتی تشخیص دهد که بجای فرد قوی در نقش یک آدم ضعیف است به رگ غیرتش برمیخورد و ازجایش بلند می شود.
  ابدا از زسر بار مسئولیتها شانه خالی نمی کند.به آدمهای بی دفاع کمک و از کسانی که ترسیده ان محافظت می کنند.
  او دوست بسیار وفادار و در عین حال دشمن قدرتمند و منصفی است.
  مرد متولد مرداد
  او نسبت به زنان مودب ، مهربان ، حامی و به شکل عاشقانه ای عاطفی است.برای درگیر کردن او در یک ماجرای عاشقانه نیاز ندارید برایش دام بگسترانید ، شاید بتوان گفت آنها دچار نوعی شهوت آنی هستند.اگر زنی عاشق او است باید نسخه ای از کتاب آنا و پادشاه سیامرا بخرد و آن را خوب مطالعه کند.پادشاه سیام نمونه ای از شیرها بود.
  سعی نکنید دختر اهل کار و حرفه ای باشید ، او هرگز این را تحمل نخواهد کرد.او کار و حرفه ی شماست.
  بعد از ازدواج عمیقا شما را دوست دارد و میتوانید روی هدایا و پاداشهای او حساب کنید.شوهر شما به اندازه ی شاه آرتور خوش قلب و مهربان است بشرطی که بگذارید خانواده حول محور او بگردد.
  او بسیار اهل معاشرت و فعال است،بشرطی که بخواب خوش او لطمه ای نزند.تقریبا همه ی متولدین مرداد ماه تعمیرکاران قهاری هستند.او مایه سرزندگی و نشاط هرجمعی است،ولی ابدا احمق نیست.اگر می خواهید در دوره ی زندگیتان ، وفاداری او را تضمین کنید،او را با عشق و عاطفه ی زیاد تغذیه کنید وگرنه نیاز شدید او به عشق وادارش می کند به دنبال کسنی دیگری بگردد.آنها معمولا علاقه به ازدواج با افراد طبقات پایین تر دارند.
  آنها بندرت صاحب خانواده ی پرجمعیتی می شوند.بسیاری از آنها اصلا بچه ندارند و یا فقط یک بچه دارند و این خیلی بد است چرا که او پدر خونگرم و جالب هست.البته به رغم صحبتهای جدیشان درباره ی رفتار مناسب،خیلی هم آسانگیر هستند.
  بدیهی است که دست کم براساس استانداردهای خودش ، واقعا لیاقت این را دارد که در روابط عشقی و کاری ارباب و آقا باشد.شما باید بپذیرید که او غالبا هم در عشق و هم در کار آدم فوق العاده ی است.
  او ممکن است با مسخره بازیهایش شما را دیوانه کند ،ولی احتمالا در دراز مدت جفت بدی نیست.
  زن متولد مرداد
  چیزی هست که او از آن دست برنمی دارد و شما هم ابدا خوشتان نمی آید.یک دفترچه کهنه و پاره از عکس ها و خاطرات دوستان قدیمیش.ابدا فایده ندارد که او را وادار کنید که او را بسوزاند،چون او بسیار احساساتی است.
  به احتمال قریب به یقین ، او رهبر اجتماعی گروه خود است و برزنان زیر دست خود مانند یک ملکه حکومت می کند ، ولی چنان لبخند صمیمی و گرم و زیبایی خواهد داشت که واقعا هیچ کس از تحکم های او آزرده خاطر نمی شود.
  او می تواند مثل یک توفان عمل کند و وانمود سازد مثل یک پیاله لرزانک شیرین و بی آزار است.هنگامی که میخواهید با این زن رابطه برقرار کنید ، اول از همه این آمادگی را در خود ایجاد کنید که باید برایش هدایای فراوانی بخرید.چندان فرقی نمی کند این هدایا چه باشند مهم این است که گران قیمت باشند و هنگامی که آن را تقدیمش می کنید لباسهای شیک به تن داشته باشید.
  بسیاری از آنان ورزشکار هستند و از آن لذت می برند.او لزوما جزو کسانی نیست که سکه های طلا را دفن کند بلکه غالبا بسیار هم بخشنده است.او از نظر همسر بودن ، یک جواهر به تمام معنی است.او ساعتها وقتش را جلوی آئینه صرف میکند و پول زیادی صرف آرایش می کند ولی دلش میخواهد شما نتیجه کار را ببینید نه مراحل عمل را.
  به عنوان یک مادر، فرزندانش را سخاوتمندانه زیر باران محبت خود قرار می دهد و به آنها بسیار محبت می کند.برایش خیی سخت است که خطاهای فرزندانش را ببیند.
  در مورد وفاداری او ممکن است دائما شما را به یاد این عبارت قدیمی بیندازد که " می نوشیم به سلامتی تو و به سلامتی من و به سلامتی عشق و خنده.تا وقتی که تو با من صادقی من هم خواهم بود ، ولی حتی یک لحظه پس از آن ، بی وفایی را تحمل نخواهم کرد. " خلاص!
  هنگامی که میخواهد در جمع مورد توجه و تحسین باشد حسادت نکنید.او اصولا این طور است که وقتی وارد جمع می شود سرها به طرف او برگردند از نظر او کاملا طبیعی است که مردها نسبت به او علاقه نشان دهند.
  این کلید رابطه ای آرام و دلنشین است . نگذارید شما را سرکوب کند ،ولی سعی هم نکنید از او برتر باشید.
  شهریور
  چگونه متولد شهریور را بشناسیم
  بسیاری از متولدین شهریور مجرد باقی می مانند ، ولی بسیاری از آنها هم ازدواج می کنند و همیشه به خانواده اشان وفادار هستند.
  متولد شهریور چه مجرد و چه متاهل ، تشخیص دادن او در میان جمع کار ساده ای است.اول از همه اینکه او زیاد سروصدا نمی کند.وراج نیست و خودش را غالبا از میان جمع کنار می کشد.محافل اجتماعی جاهایی نیستند که شما بتوانید موقعی که دنبال این آدمهای کمال گرا می گردید آنها را پیدا کنید.احتمال اینکه آنها را دیروقت در شرکت کار میکنند پیدا کنید بسیار بیشتر است.
  برای او آسان نیست که از جمع هایی که در آن خوشگذرانی وجود دارد لذت ببرند چون آنها اساسا در جمع احساس ناراحتی می کنند.گاهی اوقات طوری رفتار می کنند که متولدین دی ماه در مقابلشان شبیه هَری خوشگذران به نظر می رسد و این واقعا کار چندان ساده ای نیست.سر آنها شلوغ تر از آن است که روزها به خیال ببافند و شبها خسته تر از ان هستند که ستاره ها را آرزو کنند.
  اولین نکته ای که در مورد او توجه شما را به خودش جلب می کند این حس است که مسائل مهمی در ذهن او وجود دارند و او تلاش می کند آنها را حل کند و بعضی وقتها شما احساسی مبهم به شما دست می دهد که او ته دلش نگران است.واقعا هم همینطور است و نگرانی به شکل طبیعی سراغ او می آید.گاهی اوقات شاید بتوان گفت او از نظر عاطفی عادت به نگران بودن وابسته است ، ولی همیشه لبخند دلپذیر او مشکلات بزرگش را پنهان می کند.
  غالبا برای پیدا کردن یک شهریوری دنبال یک هیکل قوی و لاغر و چشمانی آرام و بی نهایت دوست داشتنی بگردید.چشمان او بطرز عجیبی پاک و صاف هستند ، طوری که تصویر خود را در آنها ببینید.آن چشمها از هوش و پاکی اندیشه می درخشد.در حالت او آرامش و خلوص وجود دارد که آن نگرانی های پنهان را انکار می کند.اغلب آنها بسیار جذاب هستند ، بینی ها و لبها و گوشهای ظریفی دارند.آنها از ملاحت و جذابیت چیزی کم ندارند و در آنها ممکن است اندکی خودبینی وجود داشته باشد که گاهی ازمیان رفتارهایشان به چشم بخورد.او از عکسهایشان انتقاد می کنند و در مورد این که در عکس یا فیلم چه شکل به نظر برسند ، سروصدا راه می اندازند.آنها همیشه سر و وضع مرتبی دارند و در لباس پوشیدن بسیار ملاحضه کار هستند.
  او اصلا آدم کوچکی نیست.او بدنی عضلانی و مردانه دارد،هرچند نمی شود گفت که غول است و قدرت او بیش از چیزی است که ظاهر شکننده اش نشان می دهد.آنها همیشه بیشتر از حد توانشان سفارش کار قبول می کنند و بعد همچنان به خود فشار می آورند تا به تعهدات خود عمل کنند که از پا در می آیند.
  آنها بی تردید صادق و قابل اعتماد هستند.با وجود این موقعی که نمیخواهند جایی بروند یا کار خاصی انجام دهند ، کاملا قادرند وانمود کنند که بیمار شده اند.در این موقع است که استعداد ذاتی آنها برای نقش بازی کردن آشکار می شود.
  در خود آرایی ، غذاخوردن ، کارکردن و عشق بسیار دقیق و سختگیر هستند.او عقاید درست و بجایی درباره ی سلامتی و بهداشت دارد ، ابدا تحمل تنبلی ندارد و حتی هنگامب که عاشق می شود ،درباره ی زندگی و مردم توهمات اندکی دارد.برای زن و مرد متولد شهریور ، عشق هیچگاه همچون ابر جلوی چشمهای او را نمی گیرد و مانع از آن نمی شود که او اشکالات رابطه با معشوق را نبیند.اگر بخواهیم از اصطلاح زور استفاده کنیم ، سنبله همیشه " می داند کجا ایستاده اس " هرچند سنبله متنفر از زبان عامیانه ، از صد فرسخی آن فرار می کند.
  البته ابدا این فکر به ذهنتان نیاید که هر کس که در شهریور به دنیا آمده وسواسی ، اطواری و معتصب است.اگر بتوانید اشاره های پنهان آنها را درک کنید ،خواهید دید که چنان جذابیت و درخششی از خود نشان می دهند که مشکل می توان در مقابل آنها مقاومت کرد.
  هنگامی که از بی ادبی ، حماقت یا بی توجهی دیگران رنج می برند ، ناگهان بداخلاق ، عصبی ،اخمو و پرخاشگر می شوند ولی غالبا آدمهای آرامی هستند و شما دلتان می خواهد آنها در اطرافتان و بخصوص در اطراف اتاق بیمار باشند.
  او معمولا صابون و لوازم بهداشتی را به شکل عمده می خرد ، چون ارزانتر از کار در می آید،حتی گاهی این چیزها را دوجین دوجین میخرد که همین نشان می دهد که چقدر از خریدهای سرراهی بدش می آید.
  او وقتی به چیزی عادت کند ، عادت کرده است و سفر تفریحی یا کاری دلیلی برای کنار گذاشتن آن عادت نیست.
  او بابحث های بیهوده از حرفهای شما انتقاد می کند ممکن است از دستش دیوانه شوید،ولی اگر دردسری برایتان پیش بیاید ، بدون این که توقعی جز کمک کردن به شما و جور کردن اوضاع داشته باشد ، فورا به کمکتان می آید.اگر کارتان جوری است که از انجام جزئیات کسل کننده آن عاجز شده اید و از این که کارتان را بموقع تحویل بدهید ، مایوس شده اید ،او فورا آستینها را بالا می زند و با نهایت اشتیاق کارتان را انجام می دهد.ابدا بخاطر خودنمایی نیست که زمام کارها را در دست می گیرد،بلکه ذهن مرتب و منظم او نمی تواند سردرگمی ، فراموش کردن جزئیات و اهداف نامشخص را تحمل کند.چرا که منظم کردن اوضاع امری غریزی در وجود اوست.
  مثل متولد مهر او هم عادات و خصلتهای خود را فورا انکار می کند.او در مورد دیدن عیبهای خودش کوری آشکاری دارد و انگار نمی تواند عیبهای خود را به همان وضوحی که عیوب دیگران می بیند ، ببیند.
  شما هیچوقت متولد شهریور را در بذل پول و محبت دست و دلباز نخواهید دید.عجیب است ه او بشدت دلش می خواهد به دیگران خدمت کند و در عین حال از اینکه از دیگران کمک بگیرد تقریبا عصبانی می شود و ابدا از این کار خوشش نمی آید.
  بکار بردن لغت خسیس درباره ی آنها بی انصافی است،آنها هنگامی که احساس امنیت مالی کنند دلیلی ندارند که برای آینده نگران باشند خیلی راحت پول خرج می کنند،هرچند آنموقع هم طوری پول خرج میکنند که در ازای آن چیز با ارزشی دریافت کنند و پولشان به نوعی برگردد.
  بنظر او زمان کالایی است که زندگی را می سازد چراکه او از دیر کردن و اتلاف وقت بیکسان رنج می برد.زمانی که درخواستهای دیگران بیش ازحد شود عصبانیت و انتقاد خود را واضح نشان می دهد و در اینکار افراط هم میکند به همان اندازه که دلش بخواهد عیبهای دیگران را واضح نشان می دهد.
  او گربه ها ، پرنده ها و موجودات کوچک و درمانده را دوست دارد.همچنین به حقیقت ، وقت شناسی ، آینده نگری ، و انتخاب صحیح علاقه دارد و از احساسات بازی ، شلختگی ، کثافت و تنبلی بیزار است.طبیعت او عملگراست و قدرت تشخیص بسیار بالایی دارد.
  مرد متولد شهریور
  اگر تشنه رویاهای رومانتیک و قصه های شاه پریان هستید بیهوده به او دل نبندید،چون از تشنگی به له له زدن می افتید.
  مرد متولد شهریور در عشق بیشتر به دنبال کیفیت است تا کمیت.از آنجا که در موارد مختلف ، کیفیت بسیار نایاب است ، آنها بندرت رابطه ی عاشقی برقرار می کنند و معدودی از آنها هم که چنینی ارتباطی را برقرار می سازند یا بیچاره و یا بنوعی دچار اندوه می شوند.
  صفت بارز او پاکدامنی اوست و فقط بخاطر یک زن فوق العاده خوب حاضر است آن را فدا کند.بسیاری از متولدان شهریور نسبت به سایر ماهها می توانند به راحی مجرد زندگی کنند و آن را به مانند یک قانون برای خود به عمل در آورند.
  او ترکیبی از هوش سرشار و ثبات قدم است.او میتواند با برخورهای سرد دل خیلی ها را بشکند.برای آنکه در دل او عاطفه ی واقعی پدیدی آید،باید حرارت آن حس بسیار تند باشد.فروتنی و روحیه ی انتخابگر او نمی گذارد پاکدامنیش خدشه دار شود.
  او انصافا زندگی پاک و پاکیزه ای را دارد.او بسیار پاک است و حتی رد اوج احساست عاشقانه نمیگذارد چیزی آن را آلوده کند.او برای پیدا کردن کسی که لایق عشق او باشد وقت گرانبهایش را صرف می کند،چون در انتخاب زن هم به اندازه ی غذاخوردن ، آراستگی ، سلامتی و عادات کاری ، دقیق و ایرادگیر است.او هرگز دچار توهم نمیشود.اوبدنبال یک رابطه ی پاک و صادقانه و اصیل است.
  هیچ مرد خونسرد ، پاکیزه و خوددار متولد شهریور برای همیشه نسبت به غرایز طبیعی ایمنی ندارد ، ولی همین که تسلیم وسوسه شود ، از قبول این واقعیت واقعا شرمنده است.
  هنگامی که تصمیم میگیرد با شما زندگی کند ، هرقدر هم که با سادگی حیرت آوری این موضوع را اعلام کند ، اما تصمیمش واقعی و دائمی است
  شعله ی عشق او با گرمایی دائمی می سوزد و هرچند مثل آتش عشق متولدین ماههای دیگر سوزان نیست اما با قابلیت اعتماد حیرت آوری ، سالهای سال شما را گرم نگه خواهد داشت.یکی از قابلیتهای او این است که زنی را واقعا دوست دارد این است که سالها منتظر می ماند تا جفت واقعی خود را پیدا کند و یا هزاران کیلومتر راه را در کوه و دشت می پیماید تا او را به خانه و کاشانه اش بازگرداند.
  او بسیار مهربان و با ملاحضه است و هیچ یک از جزئیات را که برای زنان اهمیت دارند فراموش نمی کند.او یک حافظه ی پاک و شفاف مثل بلور دارد و احتمالا تاریخهای ویژه ا ی را از یاد نمی برد.
  او بسیار وفادار است و ابدا دلش نمی خواهد که پیوندهای خانوادگی را گسسته کند.او در هنگام تصمیم گیری کاملا فکر می کند و سپس دست به عمل می زند.اگر قلبتان در گرو او است بهتر است افکارتان را از نوع آلودگی پاک کنید و با او کاملا روراست باشید.او از جهل حماقت و افکار بی سرو ته به اندازه ی شلختگی بیزار است.
  پدر شهریوری برهوش تاکید زیادی دارد و در مسائلی چون اخلاق ، ادب و شهروند خوب بودن بسیار سختگیر است و کمتر پیش می آید کودکش را لوس کند.
  زن شهریور
  اگربگوییم که او اساسا آدم خجالتی و کم رویی است چندان از واقعیت دور نشده ایم ، آنها ابدا اهل جروبحث نیستند.او اساسا ذهن پاک و پاکیزه ای دارد و همیشه در پی حقیقت است.او آتش تندی نهفته است که بمحض آنکه روشن شد میتواند با نور منحصر بفرد بودن هدف ، متولدین سایر ماهها را شرمنده کند.
  او انسان کمال گرایی است اما این دلیل بر کامل بودنش ندارد.او گاهی اوقات شریرانه رفتار می کند و اهل جار و جنجال به راه انداختن هست ولی معمولا اینگونه نیست.او بقدری هوشیار است که می تواند از میان حرفهای ماهرترین گوینده ها دروغ ماهرانه ای بیرون بکشد.
  اگر با او قرار ملاقات دارید رفتار و طرز حرف زدن خود را اصلاح کنید او توهین به زنان را تحمل نمی کند و آب خوردن از پیاله و انگشت کردن در ظرف غذا از نظر او امری نابخشودنی است.
  چیز جالبی که درباره ی عاشق او شدن وجود دارد این است که او همه نگرانی ها را به جای شما بجان می خرد وحتی از این بابت لذت می برد.
  او احتمالا آشپز خوبی است و خانه شما همیشه پاکیزه و گرم و نرم خواهد بود و شکلات خوری بزرگ روی میز را همیشه بجای شکلات با سیب پر می کند و دلیلشان این است که شکلاتها برای دندانها و سلامتی ضرر دارد.آنها جدی و سختگیر هستند و سعی می کنند در کودکان خود عادات خوب را بوجود آورند ولی دست نوازشگر ملایمی دارند که به کودک بفهماند او از عشق و امنیت عاطفی کافی برخوردار است.
  مهر
  چگونه متولدین مهر را بشناسیم.
  او از بی ادبی متنفر است.آنها عاشق مردم هستند ولی از جمعیت بیزارند و مثل صفیران صلح این سو و آنسو می روند و بین مردم صلح و صفا برقرار می کنند.خوش طینت و دلپذیر هستند و علاقه ی عجیبی به دستور دادن به دیگران دارند.
  هرگز تصوری از یک فرد آرام ، کاملا متعادل ، شیرین ، لطیف و جذاب را در مورد او در ذهن خود نداشته باشید در عوض تصور از کسی داشته باشید که نیمی از اوقات چنین است و نیمی دیگر آزار دهنده ، دعوایی ، لجباز ، بی قرار،نگران و آشفته است.او چندان جلب توجه نمی کند او همیشه حالت دلپذیر مشخصی دارد و حتی که عصبانی است طوری رفتار می کند که بسیار ملایم یا دست کم بی تفاوت به نظر می رسند.صدای او واضح و شیرین است و کم پیش می آید که جیغ بزند و یا فریاد بکشد.زنان مهر شبیه مردان مهر و مردان مهر شبیه زنان مهر بنظر می رسند.او معمولا تا آنجایی که بتواند وراجی میکند و سپس با علاقه ی فراوان به حرفهای شما گوش می دهد.شخصیت او به یکسان از مهربانی ، ملایمت ، عدالت ، تمایل لجوجانه به بحث ، تسلیم شدن همراه با لجبازی ، منطق و بی تصمیمی فلسفی تشکیل شده است.او از تبعیض ، اتهامات بی پایه و ایمان کورکورانه به یکسان متنفر است.چیزی که او بدنبالش است حقیقت واقعی و تعادل واقعی است و پس از ارزیابی به پاسخ صحیح منجر میشود.
  آنها ابدا زیر بار این حرف که آنها دمدی مزاج هستند نمی روند.در میانشان کسانی که خودنما و از خودراضی باشند کم هستند.
  مرد متولد مهر
  از او نصایح مجانی فراوانی دریافت خواهید کرد.او برای تمام مشکلات شما راه حل کامل و برای هر سوالی که می پرسید جوابی دارد.ولی فایده ندارد که از او توقع داشته باشید به همه رویاهای دخترانه شما پاسخ دهد.رویاهای او ، رویاهای شما خواهند بود و هیچ چیز جز خوشحال کردن او برایتان مطرح نمی شود.
  تصمیم گرفتن از نظر او به سختی رام کردن یک بوفالوی وحشی است و هنگامی که تصمیم می گیرد اگ لازم باشد آن را تغییر می دهد بدون اخطار قبلی و بی آنکه تصور کند او هم اشتباه باشد.او تا حداقل نود ساله نشود علاقه ی خود را نسبت به جنس مخالف از دست نمی دهد.حتی اگر ازدواج سعادت آمیزی هم داشتهباشد این علاقه در او باقی می ماند.
  او چندان علاقه ای ندارد که از رازهای شما سر در بیاورد.شما می توانید همه ی اسرار محرمانه ی خود را به او بگویید ولی البته وقتی متوجه نیازهای درونی شما نمیشود از دستش دلخور می شوید.ناآگاهی او از احساس عمیق شما به این که دلتان می خواهد حرفتان را بفهمد گاهی واقعا اسباب دلخوری و دردسر می شود.
  او از آشفتگی و درهم ریختگی بیزار است او واقعا برای آنکه نیاز به ثبات ذهنی خوبی داشته باشد نیازمند هماهنگی است.اگر او واقعا عشق مورد علاقه ی شماست هرپیشنهادی،از جمله پیشنهاد ازدواج را به او ارائه کنید او از این که شما پیشقدم شده اید خیلی خوشحال میشود اما مراقب لجبازی هایش باشید.
  زن متولد مهر
  اغلب آنها کوچکترین فرصت را برای بحث کردن از دست نمی دهند و پیوسته هوش خود را آشکار می سازند.او می تواند یک بحث را به تنهایی شروع کند و دنبال کند و تک و تنها به پایان برساند تنها کمکی که به آن بکنید این است که به او بگویید چرا؟.
  هرچند وقت یکبار لبخند دلپذیری بروی شما می زند و صفات مردانه اش تبدیل به صفات زنانه نازنین و ملیح می شود.غیر از اشتیاق زیادی که به ارزیابی دقیق هر چیز برای رسیدن به اطمینان کامل دارد، برای مردی که دنبال عشق ، دوستی یا هردو می گردد ،زن بسیار مناسبی است.
  او از گوشه گیری و انزوا متنفر است . شراکت ، چه در عشق و چه در کار ، چیزی است که او بشدت به آن نیاز دارد.او ابدا دوست ندارد تنها کار کند و در انزوا قادر به ادامه زندگی نیست.او معمولا هوش بسیار بالاو قدرت حیرت آور تجزیه و تحلیل دارد که واقعا در حل مشکلات کاری شما کمک بزرگی است.او اجازه نمی دهد که احساساتش سبب شوند که ظالمانه یا اشتباه تصمیم بگیرد.
  زندگی مشترک با او فواید بی شمار دیگری هم دارد.او هیچوقت نامه های شما را باز نمی کند و حتی تصور چنین کار غیر محترمانه ای هم به ذهنش خطور نمی کند.هچوقت اسرار کاری شما را به دوستانتان نمی گوید و کاری نمی کند که در مقابل رئیستان شرمنده شوید.او عاشق فرزندانش است و بادقت و دلسوزی از آنها مراقبت می کند.
  آبان
  چگونه متولدین آبان را بشناسیم.
  او دوست دارد بطور ناشناس مسافرت کند.چشمهایش ممکن است سبز ،آبی ،قهوه ای یا سیاه باشد ولی در هر حال نفوذ هیپنوتیزی شدیدی دارد.اغلب آدمها زیر نگاه خیره و دائمی آو احساس ناراحتی و فشار عصبی می کنند.صدایش میتواند مخملی نرم یا تیز و برنده باشد ، آهسته و سنجیده و یا جویده و پراکنده حرف می زند ،اما درهرحال هرچه بگوید پای آن می ایستد. او یک خودخواه کامل است او دقیقا می داند که چه هست و چه نیست.توهینها از کنار او می غلتند و می گذرند و تعریف ها یک سانت او را از جا تکان نمی دهد.بعضی از آنه در بی قراری کامل به سر می برند و در میان آنها معدودی عصبی هستند.
  در او نوعی سرزندگی و نشاط و هیجان وجود دارد که او به رغم تلاش فراوانش نمی تواند خود را در چنگ این هیجانها خلاص کند و هر چقدر هم که سعی کند نمی تواند این نیرو را کاملا پنهان کند.ظاهر متین و آرام او فقط فطرت جوشان او را با دقت پنهان می سازد.
  چنین فردی که تا این حد بر شخصیت خود تسلط دارد واقعا غبطه بر انگیز است.چنین افرادی با غرور وکاملا هوشمندانه حالت خونسردی دارند.لبخند زدن در آنها نادر اما اصیل است.آنها بندرت از جا می پرند ، کاری را ناگهانی شروع می کنند و یا رفتارهای عصبی از خود نشان می دهد.او هیچوقت از خجالت دست و پایش را گم نمی کند.عکس العمل او پیوسته ، حداقل است،چون هنر او این است که طبیعت و انگیزه های شما را با بی قراری بهم بریزد و خودش همچنان اسرار آمیز باقی بماند.او در این کار کارشناس است.
  نوعی از آنه سریع حرکت می کنند و حرف می زنند و ظاهرا رفتار صمیمی و دوستانه ای دارند.او با حرفهای شادش در واقع دارد بازی در می آورد و باطنا مثل همه متولدین آبان ، موقر ،جدی و خوددار است.شاید او حتی کمی هم خطرناک باشد.منظور این نیست که آنها بدجنس هستند فقط میشود گفت ملایم یا ساده لوح نیستند.
  اگر حساس هستید از او نظر یا راهنمایی نخواهید ،چون او حقیقت صریح و کاملا آشکار را به شما خواهد گفت.او در شان خود نمی بیند که چاپلوسی کند.وقتی حرف قشنگی به شما می زند آن را مثل یک گنج حفظ کنید و مطمئن باشد که صمیمانه و کاملا خالص است.
  او یک جور دلرحمی عجیبی دارد و معمولا نسبت به بیمار یا ناامید،همدردی لطیفی از خود نشان می دهد.او با تلاشی پرغرور و اعتماد بنفس کامل نسبت به توانایی درونی خود برای غلبه بر هر مشکلی، روبرو میشود و بر آنها غلبه می کند.
  او نسبت به دوستان خود بسیار وفادار است و حتی حاضرند جان خود را برای کسی که دوستش دارند فدا کنند.او هرگز هدیه و یا مهربانی را فراموش نمی کند و آن را بطرز بسیار شایسته ای جبران می کند.
  آنها عمیقا به دین علاقه دارند بسیار درباره ی مراحل مختلف مرگ و زندگی کنجکاوی بخرج می دهند،با شور و حرارت به مسائل جنسی می اندیشند و بشدت به اصلاحات علاقه نشان می دهند با وجود این بسیار هم شجاع هستند و حمایت لطیف و دلچسبی از کودکان و آدمهای ضعیف می کنند.
  او هیچوقت جاه طلبی خود را آشکار نمی سازد.او هرکاری را که بخواهد می تواند انجام بدهد.اگر او واقعا چیزی را بخواهد ، دیگر بعنوان رویا به آن نگاه نمی کند و آن را به دست می آورد.
  شهوت انفجار برانگیز او بسیار غنی و سرخ برنگ شراب است.
  مرد متولد آبان
  او واقعا یک آدم شهوتی است.این فقط شهوت عاشقانه نیست هرچند این مسئله در صدر قرار دارد.او بسیار آرام و باثبات است ولی او فقط ظاهرش چنین است پس تجربه ی عاشقی دل شما را ماهها بلکه سالها خواهد سوخت.بنابراین در مقابل او مسائل ایمنی را رعایت کنید حواستان باشد با چه کسی و کجا دارید می روید.
  او سرسخت است.او با ترکیب دوگانه عقربی خود که ترکیبی از شهوت و منطق است ، پاک شما را گیج می کند.او بر هردو زمینه تسلط دارد و عقل و احساس به یک اندازه بر او حاکم است.او چیزی بیشتر از باهوش است و اگر نمونه ای تکامل یافته باشد عمیقا فلسفی است.
  طبیعتا برخی از مردان متولد آبان درحالیکه جلوی شما زانو می زنند ، از شما تقاضای ازدواج می کنند ، ولی گول نخورید.این آرزوی قلبی او است که به هر قیمتی که شده ، وقار خود را حفظ کند.اعتبار شما باید بی نقص باشد او ابدا تحمل مسخره بازی و رفتار جلف را ندارد هرچند خودش فطرتا تمایلات جنسی دارد.
  کمتر پیش می آید که او دچار حسادت یا ترحم نسبت به خود شود و حتی یکبار هم گمان نمی کند که زندگی به اندازه ی پشیزی به او بدهکار است.او عاشق راز است و رازی در مسیر زندگی او قرار نمی گیرد مگر اینکه او همه جزئیاتش را بیرون بکشد و آن را حل کند.او استانداردهای بالایی دارد و دوستانش را با بی ملایمتی انتخاب نمی کند.
  او میتواند گاهی اوقات بدلایل کاملا مبهمی بسیار ظالم باشد و حتی شاید شوخ طبعی ساده زیستی او گل کند و شما را با اسامی چاقالو ، خیکی ، خنگ و امثال اینها جلوی دوستانتان خیط کند.این یکی از شوخی های مخصوص اوست.
  او احتمالا پدری جدی و سخت گیر خواهد بود.بچه ها ذره ای فرصت تنبلی و بازیگوشی نخواهند داشت.اغلب فرزندان آنها بدلیل سختگیری های او در سن بزرگسالی از او متنفر هستند.
  یک شوهر متولد آبان که صاحب همسری فهیم است با او مهربان ، همدل و ملاحظه کار خواهد بود و پاداش وفاداریش را با عشقی خواهد پرداخت که زنهای دیگر قصه اش را فقط در کتابها می خوانند و آرزویش را دارند.
  زن متولد آبان
  او زیبایی عمیق و اسرار آمیزی دارد.او صاحب جاذبه ای مغناطیسی ، بسیار مغرور و کاملا نسبت به خود مطمئن است.ولی در دل خود حسرتی را تجربه می کند و آن هم ای که چرا مرد زاده نشده است.
  در دنیا زن متولد آبانی را پیدا نمی کنید که فکر نکند یک زن بتمام معنی است و اگر عاشق او هستید حیرت خواهید کرد که من درباره ی چه چیز دارم حرف می زنم.او واقعا دلربا و تا حد زیادی وسوسه انگیز است.رنگی که کاملا با طبیعت او جور در می آید قرمز آلبالویی یا شرابی است که ابدا رنگهای زنانه ای نیست.
  آنها از همجنسانشان که خود را منحصرا به نقشهای معشوقه ،همسر و مادر محدود می کنند و از قابلیتهای دیگر خود صرفنظر می کنند ، بشدت بیزارند.او در عین حال که نمایش ارزشمندی از زنانگی خود ارائه می کند اشتیاق خود را برای تسلط بر دیگران کنترل می کند.شما می توانید یکسره شیفته او شوید، ولی ابدا دچار این اشتباه نشوید که او پاسخ متقابل شما را با همان شدت بدهد.از او توقع عشوه گری و چشمک زدن نداشته باشید همچنین توقع ستایش کورکورانه از او اشتباه محض است.قیافه ی بیاری از آنها کمی پسرانه است و مژه های کوتاهی دارند همچنین او با آن چشمان زیبا و سحر آمیزش می تواند ذهن شما را بسیار آشکار بخواند و نیازی به به دلربایی اضافی ندارد.این زن جذاب و مرگبار ، می تواند قدرت انتقام جویی خود را پشت لبخندی دلنشین و رفتاری ملایم و دل پذیر پنهان کند و نفس گیرترین صدایی را داشته باشد که یک فرشته دارد.کاملا مطمئن باشید که خداوند هیچ زنی را خشمگین تر از او که کنترل احساسات خود را از دست داده نیافریده است.او میتواند یک لحظه متکبر ، سلطه جو و بدزبان و لحظه ای دیگر مثل کوره ای با دمای 500درجه فارنهایت داغ باشد
  او استعداد هولناکی درباره ی ایجاد ترس و لرزاندن مهره های ستون فقرات شما را در اثر وحشت دارد.این هم یک جور جادوی سیاه است و او آن را با مهارت عجیبی به کار می برد،طوری که واقعا حس می کنید مهارت عجیبی به کار می برد،طوری که واقعا حس می کنید یک جادوگر واقعی است.
  کافی است با او باشید می فهمید که او هیچوقت مانند عشقهای قبلی نیست و می توانید روی او در مورد بسیاری از جنبه ها حساب کنید.شما مهمترین دلبستگی او در زندگیش خواهید بود.اگر او دختر نمونه ای باشد ،صادقانه از شما پشتیبانی وسعی می کند با شدیدترین عواطف شما را راضی سازد.
  درون او سرشار از عاطفه است،هرچند این عاطفه را با برخوردی سرد،خوددار و جدی در مقابل غریبه ها کنترل می کند و در مقابل خودیها ، به نرمی و لطافت مخمل مشکی است.او محسنات بسیاری هم دارد.هرچند شما ممکن است معایب بی شمار او را هم بدانید.او دوست دارد رازهای دیگران را بشنود ولی بندرت با کسی حتی با شما صحبت می کند.او بطرز حیرت آوری نسبت به کسانی که قوی و شایسته هستند وفادار است،ولی آدمهای ضعیف هرگز در نگاه او ارج و قربی ندارند.وقار و غرور او در روابط انسانی ممکن است او را آدمی منزوی یا خودبین جلوه دهد در واقع تا حدودی همین طور است.همه ی آنان در انتخاب دوستان بسیار دقیق هستند.آنها دوستان با ارزششان را برای همه ی عمر حفظ می کنند و آدمهای کم ارزش و سطحی و معمولی از دوستی با آنها خیلی زود سرد میشوند.
  در فطرت او چنان خودداری و اراده ای نهفته است که هر وقت اراده کند، می تواند بر موارد اغوا کننده ای چون مصرف مشروبات الکلی ، مواد مخدر ، خودکشی ، انتقام گیری ظالمانه یا افسردگی های خطرناک غلبه کند .
  او برای اینکه وفاداری و فداکاری یک همسر را به شما بدهد،لزوما تا زمان عقد منتظر نمی ماند. او همین که ذهناٌ به شما قول بدهد،خود را پایبند همه اصول می داند.اگر شرایطی پیش بیاید که تحت کنترل شما نباشد و نتوانید با او ازدواج کنید بازهم شما را دم گور دوست خواهد داشت و هیچ وقت فکر نمی کند دیگران درباره اش چه فکر میکنند.
  در بسیاری از این شرایط غیر عادی ، رابطه شما با او بسیار واقعی تر ، صادقانه تر ، عمیق تر و عاشقانه تر از روابط سطحی و ... خودخواهانه بسیاری از زوجهایی است که مدتهاست با هم ازدواج کرده اند.
  او عاشق خانه اش است و خانه معمولا از تمیزی برق می زند و سلیقه و آسایش در همه جای آن به چشم می خورد.او بطرز غیر منطقی سوءظن دارد.او دقیقا به شما می تواند دقیقا بگوید به چه کسی اعتماد کنید و مراقب چه کسی باشید.در مورد مسائل مالی او کاملا غیر قابل پیش بینی است.او ممکن است با نهایت صرفه جویی،ذره ذره پول جمع کند تا پولش دوبرابر شود ولی با یک حرکت ناگهانی بطرز حیرت آوری ولخرجی کند.در مورد این مطمئن باشید که او از پول لذت میبرود .او قدرت را دوست دارد و خیلی چیزها را فدای آن می کند.
  او اهل مالکیت است ولی دوست ندارد که کسی مالک او باشد یکی از بدترین صفات او اعم از زن و مرد این است که وقتی پای احساسات در میان باشد، هیچ نظری جز نظر خود را قبول ندارد.هیچ آدم عاقلی زن متولد آبان را ترک نمیکند .
  اگر به او دروغ بگویید او دوبرابر شما دروغ خواهد گفت.اگر بعد از یک دعوا او را برای صبح بخیر نبوسید او برای یک ماه تلافی خواهد کرد.فقط کافیست مادرتان از او یک ایراد بگیرد خواهید دید که او تا هفته ها مادرتان را برای صرف شام دعوت نخواهد کرد.
  حس عدالت خواهی اش به اندازه حس انتقام جوییش قوی است.او هر لطفی را بخاطر دارد و دوبرابر جبران می کند.این قضیه در مورد بدی آدمها هم صدق می کند.
  او نمی گذارد استعدادهای کودکانش نادیده گرفته شود و یا روی آن غبار بنشیند او ساعتها کودکانش را تشویق می کند تا کودکانش به اهداف عالی برسند و هر نوع حمایتی را که لازم باشد به آنها خواهد داد.
  او اوقات شما را در شور زندگی غرق می کند و همیشه با صداقتی عجیب به شما چشم می دوزد.شاید کمی خطرناک باشد ولی بی تردید هیجان انگیز است.او همیشه خوب بلد است یک فنجان چای عالی دم کند و هیچ وقت نان را نسوزاند.
  آذر
  چگونه متولد آذر را بشناسیم
  پیدا کردن او بسیار آسان است یک جمع را پیدا کنید و به کسی که در مرکز سرزنده ترین گروه ایستاده است نگاهی بیندازید.آدمی را که شاد و شنگول آنجا نشسته است یکنفس وراجی میکند.او متولد آذر ماهی است که همین چند لحظه پیش حرفی از دهنش پریده و هنوز خودش نمی داند که چه خرابکاری بزرگی به بار آورده است.وقتی که چنین اشتباهی می کند، کمی گیج و گنگ به همه نگاه می کند و افرادی که دور او ایستاده اند با نگاههای خنجر مانند به او زُل می زنند.هیچ فایده ای ندارد که از دستش عصبانی یا کلافه بشوید.در وجود او ذره ای بدجنسی وجود ندارد.حرفهایی که بی هوا از دهنش می پرد،معمولا به توهین ختم می شوند و وقتی سعی می کند اوضاع را بهتر کند معمولا خرابتر می کند.در موردش زود قضاوت نکنید منظور بدی ندارد.
  ترکیب منحصر به فرد زیرکی ، هوش و انگیزه قوی چیزی است او را مستقیما به حلقه برندگان می آورد.چیزی که واقعا شما را آزار می دهد از نسنجیده بودن حرفهای رک خودشان آگاه نیستند.آنها واقعا متقاعد شده اند که سیاستمدار ترین آدمهای دنیا هستند.
  آنها اصولا بی قرار هستند و از نشستن و یا آرام ایستادن بی زار هستند.او حیوانات را بیش از حد دوست دارد.متولدین آذر ماهی که در طالعشان اندکی خصومت وجود دارد برعکس بقیه متولدین آذر بطرز هولناکی از حیوانات می ترسند.ولی این موضوع خیلی پیش نمی آید.آنها عاشق سرعت هستند.خلبانهای بی باک هواپیماهای آزمایش معمولا متولدین آذر ماهند.
  او موقعی که صراحت عجیبی او را وادار به صحبت می کند کاملا از تاثیر حرف خود نا آگاهند.آنچه در ذهن و قلب او هست تقریبا بلافاصله بر لبش می آید.او به اندازه ی یک کودک شش ساله صادق و صریح است.
  او گرم و سخاوتمند است و دوستان وفاداری دارد که عاشقش هستند.کم هستند کسانی بتوانند برای مدتی طولانی از او بدشان بیاید،چون او به شکل شفافی ، رها از مقاصد مضر است.اغلب آنها صادقانه سعی می کنند شما را خوشحال کنند.
  آنها پرحرف ، برون گرا ، و صریح اللهجه هستند.در میان آنها هم کسانی هستند که خجالتی و ترسو باشند،ولی حتی آنها هم سرشار از نظرات بدیع و ابتکارات جالب و به همان اندازه رک هستند.
  او اکثر اوقات شاد و خونگرم است.او آنقدر می خواند تا صدایش بگیرد و انقدر می رقصد تا از شدت هیجان کفشهایش از پایش در آیند.
  آنها نوعا بچه صفت ، ساده لوح ،شجاع و خوش بین هستند.زندگی بندرت می تواند آنها را پشت سر هم شکست دهد.آنها معتقدند که فردا قطعا بهتر از امروز و امروز هم روز کاملا جالب و دلنشینی بوده است.همه آنها بنوعی قمارباز هستند.چه متولدین کمرو ، چه آنهایی که پررو هستند همیشه شانس خود را برای عاشقی کردن امتحان می کنند و با بی احتیاطی غرق در عشق میشوند.
  بدترین خصلت آنها زود از کوره در رفتن ، پرخوری که معمولا موجب چاقی میشود ، رفتارهای عجیب و غریب و دهن لق بودنشان است.ولی هیچکدام از آنها در او پایدار نمی ماند و کافیست کمی اراده بخرج دهند.
  در میان آنها تعداد افراد شوخ اندک است و همانها هم چنان بی جا لطیفه می گویند که غالبا موجب خنده نمی شود.او هیچوقت دروغگوی موفقی از آب در نمی آید.آنها حافظه ی حیرت انگیزی دارند.ولی در مورد گه کردن وسایل فراموششان می شود و اغلب دستکش ، سوئیچ ماشین ، و کیف پولشان را گم می کنند و اغلب مردم کم لطفی هستند.
  زندگی برای او یک سیرک است و او دلقک آن که در لباس ارغوانی یا آبی آسمانیش می چرخد و تلوتلو می خورد.
  مرد متولد آذر
  همیشه دور او جمعیتی را می بینید.او خیلی خوش بین است و این خوش بینی می تواند برایش خطرناک باشد و تا دلتان بخواهد این صفت را دارد.بلند پروازی او ممکن است باعث شود که او به سر زمین و ورشکسته شود ولی جالب است که فرشته ی شانس او را به نوعی نجات می دهد.او به شکل حیرت انگیزی خوش شانس است.واقعا عادلانه نیست.او می تواند به نوک کوه برود و یک کیسه سنگ با خودش بیاورد و ببیند که طلا نیستند ، مدتی گریه می کند و بعد متوجه شود که آنها سنگ اورانیوم دارند.
  معلوم است که آدم با چنین شانسی خوش بین از کار در می آید.ولی روزهایی هم هستند که اصلا شانس با او یار نیت و او می تواند خیلی زود از این ناامیدی ها سر بر آورد.او در مورد عشق هم همینطوری است او واقعا خوش شانس است وقتی هم که شانس نمی آورد،حالش خیلی زود خوب میشود.او به ظاهر اشخاص چندان اهمیتی نمی دهد و دنبال ارزشهای واقعی تر و درونی تر می گردد.او دشمن دارد ولی دشمنانش نسبت به متولدین ماه های دیگر بسیار کمتر است.
  گناه او بی سیاستی و بی فکری است ، ولی هرگز عمدا ظلم نمی کند.واقعا حق دارید که وقتی او همین الان با شما ملاقات کرده است ، با چشمای روشن و هوشیارش به شما زل می زندد و رک و پوست کنده می گوید دقیقا همان زنی هستید که هر مردی بعنوان معشوقه انتخاب می کند ، به شما بربخورد.درست موقعی که آماده می شوید به او اعتراض کنید ، قیافه کودکانه و معصومانه ای به خود میگیرد و با بی ریایی خاصی به شما می گوید منظورش چه بوده است.
  زندگی عشقی او کاملا در سطح است ، اما درباره ی آن دروغ نمی گوید.او در رابطه اش شلخته و بی خیال است.
  اگر در تجربه های خود با مردان دیگر به این نتیجه رسیده باشید که چقدر اعاهایشان درباره ی وفاداری ابدی پوچ هستند ، صراحت او را قدر خواهید دانست.شما حتی موقعی که او خیلی صریح و منطقی به شما می گوید که قبلا با آدمهای مختلف چه رابطه ای داشته و در حال حاضر از ارتباطش با شما چه توقعی دارد ، چندان ناراحت نمی شوید.او با کلک و یا دروغ پیوند زناشویی را نمی پذیرد ، ولی می تواند رابطه را باشما شروع کند که بالاخره او را با پیشنهادی گیر بیندازید ( احتمالا پیشنهاد از طرف دهتر ، نه از طرف او ) و آن وقت است که باید دو پا دارد دو پای دیگر قرض کند تا او را وادار به ازدواج نکنند.
  به بسیاری از مردان متولد آذر تهمت می زنند که آنها در مقابل هر مسئول پذیرش خوش قیافه یا دختر خوشگلی که می بینند ، دست و پایشان می لرزد و گاهی اوقات حتی پیرزن کوچولویی که در آن گوشه روزنامه می فروشد و یا زن پلیس را هم از قلم نمی اندازند.راستش هیچ مردی که به اندازه ی او عقل داشته باشد جدا با یک زن پلیس خوش و بش نمی کند (دست کم تا وقتی او سرکار است).عادلانه بخواهیم قضاوت کنیم ، او در این مدت دنبال یک دوستی سالم بوده است.
  بسیاری از آنها بطور بهت آوری نسبت به پیوندهای خانوادگی بی علاقه هستند.آنها نظریه ی دوست داشتن و ارتباط نظری را نمی پذیرند، مگر اینکه طرف مقابل لایق دوست داشتن باشد.
  شما ناچارید گاهی اوقات یک زن حاضر به یراق باشید.از آنجا که او عاشق ورزش است ، احتمالا از شما توقع دارد که همه مسابقات بزرگ را همراه با او در تلویزیون تماشا کنید.او از زنی که با نشاط و معاشرتی نیست . مثل کنه به او می چسبد ، خوشش نمی آید.
  هر دوهفته یکبار از او اندکی انتقاد را توقع داشته باشید.این انتقادها غالبا بطرز دردناکی ناشیانه هستند.آنها را نشنیده بگیرید.آنقدر باید دلخوری دوستانش را رفع رجوع کنید که دیگر وقتی برای دلخوری خودتان نمی ماند.
  هنگامی که بچه ها بزرگتر می شوند آ او به آنها علاقه مندتر می شود ، ولی نوزادان و نوپاها او را کمی گیج می کند.آنها معمولا عاشق این هستند که بچه هایشان را به بیرون از خانه ببرند او ممکن است به پسرها نزدیکتر باشد و در ورزش و فعالیتهایشان با آنها شریک شود ، ولی نسبت به دخترها هم مهربان خواهد بود.دخترها بیشتر او را دوست خود می دانند تا پدر خود و هرچه که بزرگتر می شوند به او نزدیکتر می شوند.
  او هم با قلب و هم با مغزش فکر می کند او همیشه عاقل نخواهد بود.گاهی اوقات بطرز احمقانه ای شجاع است.
  زن متولد آذر
  او همیشه حرفایی را که شما دلتان می خواهد بشنوید نمی زند. اغلب اوقات با حرفهای رک و قابل توجهش و سوالات دستپاچه کننده اش ، کفر شما را بالا می آورد.
  آنها خوش بینهای دائمی هستند.وقتی به شما می گوید که ای کاش می توانستید پول بیشتری به دست بیاورید ، از او آزرده خاطر می شوید ، ولی بعد اضافه می کند "البته پول زیادی می تواند آدمها را خودپسند کند . شاید شانس آورده ای که فقیر هستی. " البته این یک خوش بینی واژگون است که شما به آن عادت می کنید.او هرگز به شما دروغ نمی گوید . گاهی آرزو می کند که ای کاش می گفت.
  دختران این ماه را همه به خاطر از کوره در رفتنشان می شناسند.او احتمالا تنها زندگی خواهد کرد.
  آنها بسیار مستقل هستند و هم مرد و هم زن این ماه بی علاقگی عجیبی نسبت به رابطه زناشویی دارند ، شاید بخاطر این باشد که آنها زیاد سفر می کنند واصلا خانه نیستند که بتوانند خانواده شان را خوب بشناسند.
  چیزی هست که اگر همین الان یاد نگیرید ، رابطه تان با او هرگز بجایی نخواهد رسید. وقتی دلتان می خواهد کاری را برایتان انجام بدهد ، از او خواهشکنید و دستور ندهید.او نمی تواند مردان ضعیف و نازنازی را تحمل کند.
  بسیاری از آنها عشق را جای دوستی و دوستی را به جای عشق می گیرند.انچه که حس و فکر می کند دقیقا همان چیزی است که می گوید و انجام می دهد.صراحت شدید او طبیعتا سوء تفاهم هایی را به بار می آورد ،به دعوایی درست و حسابی منجر می شود و احساساتی را جریحه دار میکند ، ولی به روحیه ی او لطمه نمی زند.
  همه متولدین آذر ماه وقتی غرورشان جریحه دار و به صداقتشان شک می کند ،از کوره در می روند.او مثل یک کودک قلب صاف و ساده ای دارد و به همه اعتماد می کند.او بقدر ساده لوح است که گرگها و متقلبها و حیله گرها می توانند سرش را راحت کلاه بگذارند "جالب است که آنها این ضعف را فقط در مسائل عاطفی دارند و در بقیه موارد اینطور نیست".
  او کمی هم شلخته است ، نشاط درخشان و آفتابی او می تواند یخ سردترین دلها را هم ذوب کند.او بسیار دست و دلباز است " مگر اینکه تحت تاثیر شهریور ماه باشد."
  از آنجا که برخوردش نسبت به عشق ، همراه با بی خیالی است و از ازدواج هم خجالت می کشد ، شاید فکرکنید که از نظر احساسی کمبودی دارد.سخت در اشتباه هستید.او می تواند موقع دیدنفیلمهای غمگین ، به اندازه ی همه رودخانه ها گریه کند . او احتمالا تمام یادداشتهایی را که برایش نوشته اید ، گلهای خشک شده را که روزگاری زیر باران برایش خریدید و بلیط تمام مسابقات هاکی را که با هم رفته اید نگه داشته باشد.
  در مورد استعداد خانه داری او بهتر است که شجاع باشید و همینطور صبور.آنها از گردگیری و زمین شویی کسل و خسته می شوند.او به همان سرعتتی که رختخوابش را درست می کند بهم می ریزد.
  اغلب آنها کشته مرده آشپزی نیستند " مگر نفوذ اردیبهشت ، تیر یا دی در آنها زیاد باشد ".ولی وقتی بخواهد شما را از افسردگی در آورد دسرهای واقعا جالبی برایتان تهیه می کند.بد اخلاقی های آنها هولناک است ولی بندرت پیش می آید و مدت آنها کوتاه است.
  فرزندانش احتمالا مادرشان را می پرستند . او همبازی آنهاست و برایشان یک سیرک درست و حسابی راه می اندازد.او میزبانی دوست داشتنی است.هیچکس نمی تواند به زیبایی او از مهمانها پذیرایی کند و حتی خواهران متولد مردادی او هم به گرد پایش نمی رسند.او می تواند در بدترین و دشوارترین شرایط ، هریخی را بلافاصله آب کند ، هرچند احتمال دارد بعضی ها را هم به حیرت وادار کند.او به شما سه امتیاز عرضه خواهد کرد:وفاداریش ، اعتمادش ، عاطفه اش این سه در وجود او تفکیک ناپذیرند.
  دی
  چگونه یک متولد دی را بشناسیم.
  شناختن او درست مثل این است که بخواهید نسیم را دستگیر کنید.او اهل مهمانی رفتن های بیهوده و وقت تلف کردن نیست.همیشه در او اندکی اندوه و جدیت وجود دارد.هیچ یک از این دوخصلت در او نفوذ نمی کنند که او را از انضباط جدی و کف نفس رها کند.بیشتر آنها پاهای قوی و دست های توانا و صدای یکنواخت و تسکین دهند دارند. و شما احتمالا متوجه مهربانی خاصی در آنها خواهید شد که هم تملق آمیز و هم دلگرم کننده است.او می تواند عین یک متکای پر بی آزار و نرم و در عین حال مثل میخ محکم باشد.آنها مثل چکش یکنواخت ، بی قرار و دقیق کار می کنند و توهین ها ، فشارها ، ناامیدی ها و وظایفشان را درست به همان خوبی هضم می کنند. آنها مثل بز "دی در ماههای خورشیدی بز نام دارد "معده ی آتشین و شاخهای خطرناکی دارند.در عین حال که نوع برونگرای آنها می خندد و انرژی های خود را بیهوده این سو و آنسو خرج می کنند،حتی یک قدم هم راست و چپ منحرف نمی شوند.
  او کسانی که خود را به بالای قله می رساند و کسانی را که مقررات و قوانین این جهان را تدوین می کنند ، بسیار تحسین می کند.آنها خواستار موفقیت هستند ، اقتدار را محترم می شمارند و سنت را گرامی می دارند.او اجازه می دهد که همه جلوتر از او قدم بزنند ، ولی هرچند منطقی بنظر نمی رسد ولی زودتر از همه به مقصد می رسد.او بندرت لیز میخورد.
  حسادت ، شهوت ، بی پروایی ، خشم ، سبکسرسی ، اتلاف وقت ، تنبلی و بی توجهی از نظر او موانعی هستند که باید از کنار آنها عبور کرد.بعضی از آنها تا حدی احساساتی هستند و معنی نور عجیب مهتاب و رنگهای باشکوه بال پروانه ها را درک می کنند.گاهی اوقات او فراموش می کند که جاه طلبی خود را پنهان کند و کار نمی کند ، مگر اینکه رئیس آن گروه باشد.
  متولدین جوان دی ماه عموما راضی تر از بزرگسالان متولد همین ماه هستند.او خجالتی است و روحیه ای لطیف دارد ، هرچند شاید کمی لجباز باشند ولی لجبازیشان طولانی یا سرسختانه نیست.او بسیار بی آزار به نظر می رسد. چقدر قابل اعتماد است و وقتی به او اعتماد می کنید چقدر دلپذیر و زیبا به شما بال و پر می دهد.ولی در تمام این مدت او دارد از ضعف های شما و تکبر و حسادتتان استفاده می کند تا خودش را قوی تر کند.
  همه ی آدمهای پر دل و جراتی که دست به کارهایی بزرگ می زنند،وقتی در محاسباتشان دچار اشتبان می شوند و دست و پایشان می لرزد نیاز دارند که به چادر امن متولد دی پناه ببرند.
  مرد متولد دی
  او دیواری با دست خود در اطراف خود ساخته است.او خجالتی اما خشن و قوی است.او دلپذیر اما جاه طلب است.او مثل یک گاو چران زمینی ،ساکت و افسانه ای است ، ولی ترجیح می دهد تنها باشد.ولی واقعا اینطوری نیست.
  او باطنا دلش برای ستایش شدن ضعف می رود و عاشق این است که جمعیتی را با بند بازی در هوا به هیجان آورد.در رویاهای شخصی اش یک خیالپرداز غیر قابل علاج است.او بسیار جدی و بسیار با انضباط است ، او رفتاری آرام ، شیوه ای عملگرایانه و هدفی جدی می طلبد.
  شخصیت درونی او آرام و قابل اعتماد را بکاوید و آن وقت خواهید دید که درون او یک خیالپرداز آرام و مهربان وجود دارد که دلش میخواهد باد در وسط موهایش بوزد و عطر شیرین تمجید و تحسین سرمستش کند و عاشق هیجان و تشنه ماجراجویی است.کم هستند کسانی که می توانند این روح منزوی را از زندان سریش رها سازند.
  شاید تا حالا فکر میکردید که او یک معلم عالی ، اما یک عاشق بیچاره و درمانده است.همچنین فکر کردید که او بجای اینکه به شما تعلق داشته باشد رئیس جمهور باشد.او بر شما تاثیر گذاشته که ترجیح می دهد اسمش بجای آنکه در دفتر خاطرات شما باشد ، در فهرست رجال اجتماعی ثبت شود.این احتمال وجود دارد که او هرگز اجازه ندهد آن رویاها را که در درونش دارد بفهمید.
  او وانمود می کنند که می توانند بدون تعریف و تمجید زندگی کنند و هنگامی که آن را دریافت می کنند ، رفتارشان طوری است که آدم واقعا متقاعد می شود که دارند راست می گویند.
  او بطرز هولناکی نیاز درد که کسی به او بگوید که خوب ، تیزهوش ، جذاب ، دوست داشتنی و جالب است ، ولی چون کمتر نیاز خود را آشکار می سازد ، چندان هم گل ارکیده دریافت نمی کند.تاثیری که او بر انسان می گذارد این است که او از تعریف بیزار است و به همین دلیل هرروز کمتر از روز دیروز ن را دریافت می کند.
  این مرد از جمله گیاهانی است که گیاه شناس ها او را دیرشکوفا می نامند.او در جوانی درست مثل یک جغد جدی است ، ولی هرچه بالغ تر می شود ، کم کم جدیتش کم می شود و اگر نوعا یک دی ماهی باشد ، در میان جمع جوانترین و فعال ترین آدم بنظر خواهد رسید.
  رابطه عاشقانه با او به شرطی که به ازدواج ختم شود ، مثل این است دسر را آخر غذا ،یعنی در موقع مناسبش بخورید.طبیعتا ، تغییر سن او ممکن است این ذهنیت را در شما ایجاد کند که به وفاداری او شک کنید.همین طور هم هست.او عملا نسبت به حرمت خانواده پایبند است.اگر با خانواده او کنار نیایید ، او هم در مقابل شما از آنها دفاع خواهد کرد. و اگر لازم باشد بین شما و خانواده یکی را انتخاب کند آنها را انتخاب خواهد کرد.او تقریبا پیوندهای خانوادگی را مقدس می شمارد و این شامل خانواده ای هم که با شما تشکیل داده و خانواده خودش می شود.زیرا این خانواده مورد علاقه شدید و بوده است.
  او زنی را خواهد برگزید که در درجه او مادری خوب و در درجه دوم آشپز و خانه داری شایسته باشد.بعد از همه اینها باید خوب لباس بپوشد که بر همکاران و دوستان تجاری او تاثیر بگذارد و ترجیحا پیش زمینه های تربیتی ، رفتارها و هوش بالاتری نسبت به آنها داشته باشد.
  تقریبا مطمئن هستم که اگر از آزمونهای خانواده اش موفق بیرون نیامده باشید او هرگز با شما ازدواج نخواهد کرد. البته استثناهایی هم وجود دارند ولی این استثناها بسیار نادر هستند.پس از آنکه خانواده اش ازشما خواستگاری کرد "یا شاید خودش هم خواستگاری کند " اولین گام محکم خود را بردارید.بگذارید بداند که شما واقعا به خانواده اش علاقه دارید.از آنجا که معمولا او در مقابل جنس مخالف دست و پایش را گم می کند ممکن است کسی به سرخ شدنشان و یا سفید شدنشان اشاره کند.آنها گاهی هم رفتارهای خشنو ناخوشایندی دارند.هدیه ی خوب برای او یک کتاب شعر است ، هرچه عاشقانه تر بهتر.اگر از همان ابتدا به او یاد ندهید که با همسر چگونه رفتار کند و او را صمیمانه بپرستد و قدرش را بداند و مورد توجه عاشقانه قرار دهد ، ممکن است در رفاه باشید ، ولی پیوسته ز نظر عاطفی مثل قحطی زده ها خواهید بود.
  به عنوان یک پدر او واقعا یک پدر خواهد بود ،موقع غذا خوردن همیشه بالای میز می نشیند و این موضوع را هم می تواند موقع پیک نیک مراعات کند.پدربزرگ متولد دی بچه نگهدار بسیار خوبی است.حتی پدر بزرگی را میشناسم که در اطراف ساختمان با کودکان نسل بعد از خود ، اسکیت بازی می کرد.
  کم پیش می آید که او با عجله ازدواج کند و بعد که فرصتی کافی پیدا کرد پشیمان شود.بیشتر ازدواجشان پایدار و محکم است ولی اگر احساس کند که اشتباه کرده است ، ناگهان همسرش را ترک می کند و به او شانس دومی نمی دهد.اغلب آنها از طلاق نفرت دارند ، بنابراین در میانشان این اتفاق نمی افتد ولی اگر افتاده باشد دیگر راه بازگشتی وجود ندارد.او وقتی نتواند ادامه دهد ادامه نمی دهد.
  زن متولد دی
  او بیش از اندازه ای را که فکرش بکنید زن است و انقدر جذاب و عشوه گر است می داند چطور یک مرد را مثل یک خرس بزرگ برقصاند و کاری می کند که از او درمقابل دنیای سرد و بی رحم محافظت کند.شاید هم سرد آرام و منزوی باشد و ساکت بر ستون مرمرین خود بنشیند و شما را به مبارزه بطلبد. تا آنقدر شعور بخرج بدهید که بتواند روی دست او که خیلی هم بالاست بزنید.
  بسیاری از آنها شغل و حرفه ای دارند. شما شاید همیشه فکر کنید که عشق و ازدواج از نظر آنها در درجه دوم است.در مورد عشق درست فکر کرده اید ، ولی در مورد ازدواج اینطوری نیست.چیزی که درباره ی او باید بفهمید این است که هدف او امنیت ، اقتدار ، احترام و موقعیت اجتماعی است و فرق چندانی ندارد کا این نیازها را به عنوان معلم مدرسه ، جلوی تخته سیاه و یا بعنوان رئیس پشت میز ریاست و یا در کنار شوهر بلند پروازی به دست آورد.او بالاخره به هر شکلی که هست معروف خواهد شد.متولدین این ماه اعم از مرد و زن استعدادهای هنری خارق العاده ای دارند.
  یکی از مهمترین و دلپذیرترین نکات درباره ی این زن ، تربیت ذاتی و زیبایی اوست.هرکسی که با او ارتباط پیدا می کند باید این نکته اصلی را درباره ی او بداند.او بسیار خوش اخلاق تر و از نظر عاطفی با ثبات تر از آنچه که واقعا هست بنظر می رسد.شاید رفتار او شما را متقاعد کند که او به اندازه ی یک صخره محکم است و هیچ چیز نمی تواند ظاهر آرام او را برهم بزند ، ولی واقعیت این است که او از نظر روانی فراز و نشیبهای فراوانی را از سر میگذارند،شاید بگویید که همه زنها اینطوری هستند ولی ائ ئاقعا دوره های سیاه و طولانی واقعی را از سر میگذراند.اگر احساس کند که با او رفتار درستی نداشته باشید و یا قدر کارهایش را ندانسته باشید ممکن است روزها ، هفته ها و حتی ماه ها در لاک خودش فرو برود.شاید خودش ادعا کند که رفتارش معقول و عملگرایانه است ، ولی شما بدانید که اندوه و بدبینی و یاس یک زن متولد دی ریشه های بسیار عمیق تر دارد.او خیلی راحت نمی پذیرد که کسی سر به سر آنها بگذارد.با آنها خیلی کم شوخی کنید.صادقانه بگویم وقتی که حس کنند قربانی هستند غیرممکن است که چیزی را شوخی بپندارند.او چیزی شبیه پروانه اجتماعی است و از آداب معاشرت خبر دارد و حلقه های حکاکی شده دستمال سفره و صندلی های سوزن دار را که یک روز مد بودند خوب می شناسند.
  او زیبایی پر طراوتی دارد.کمتر پیش می آید با زن متولد دی ماهی برخورد کنید که بطرز غیر عادی جذاب نباشد.هر چند او از بی صداقتی به هر شکلی نفرت دارد ولی درباره ی سنشان دروغ می گویند.مردی که با او ازدواج کرده است در واقع با خانواده اش ازدواج کرده است و ناچار خواهید بود جاهایی که جوک هایی از مادر زن می گویند و می خندند شما نخندید.خیلی وقتها او چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی و یا هردو جنبه ، حامی خانواده اش باشد.آنها دائما بار زندگی اقوام درمانده و علیلشان را به دوش می گیرند و اجازه نمی دهد که عشق هرقدر هم که شدید باشد ، او را از تعهدات خود بازدارد.
  خانه داری او چنان بی عیب و نقص به نظر می رسد و علی اداره می شود که شما حس می کنید جن و پری های کوچولویی در گوشه کنار خانه مخفی شده اند و نیمه شبها بیرون می آیند و همه جا را برق می اندازند و آشپزی و نظافت می کنند.جن و پری آخرین جایی را که برای زندگی انتخاب می کنند ، حول و حوش یک زن متولد دی ماه است.
  در وجود او نوعی زیبایی خاکی وجود دارد که می تواند بی معنی ترین و زشت ترین چیزها را سودمند جلوه دهد.شاید بهتر باشد در کارهای او شریک شوید.او در دفاع از بی پناهان خستگی را نمی شناسد ، ولی شاید ترجیح میدهد که کارهای خیرش را در تلاشهای گروهی صرف کند.
  از آنجا که آنها پوست حساسی دارند زیاد آرایش نمی کنند ، بسیار از آنها به لوازم آرایش حساسیت دارند ، ولی طبیعت چنان زیبایی طبیعی ای به آنها داده است که چندان نیازی به جلوه گری ندارد.
  به او صبورانه کمک کنید که او کمبود اعتماد به نفس خود را جبران کند.
  بهمن
  چگونه متولدین بهمن را بشناسیم.
  اغلب آدمها رنگین کمان را دوست دارند. بچه ها با دیدن آن آرزو می کنند ،نقاشها نقاشی می کنند ، خیالپردازها آن را تعقیب می کنند ، ولی متولد بهمن از همه جلو می زند.او روی رنگین کمان زندگی می کند.ولی او لزوما واقع کراست ، هرچند آدرسش فردا و کد پستی اش خیالی است.مثل آلیس سرگردان در سرزمین عجایبی که لوئیس کارول متولد بهمن برایش درست کرده بود ، شما هم باید در حضور او دائما آماده اتفاقات عجیب و غریب باشید.اغلب آنان فطرتا آرام و مهربان هستند.آنها دائما از لغت "دوست" استفاده می کنند.او نه دلزده است ، نه ساده لوح ، نه مشتاق و نه بی اعتنا.آنها معمولا موقع فکر کردن سرشان را پایین می ندازند و یا بعد از اینکه از آنها سوالی بپرسید این کار را انجام می دهند.بعد ناگهان سرشان را به طرف جلو می بند و یا به یک طرف خم می کنند و منتظر واکنش شما می شوند.او طرفدار آزادی و عشق می تواند سیاستمدار ، ملایم ، همدل و خجالتی هم باشد.
  آنها به رغم وابستگی شدیدشان به دوستی ، دوستان نزدیک چندانی ندارند.آنها در ارتباطشان بیشتر از کیفیت دنبال کمیت هستند و غالبا ارتباط دائمی با کسی را ندارند و طول مدت رابطه شان محدود است.
  یک جور انزوا همیشه او را احاطه کرده است و معمولا آدمها حرف او را نمی فهمند.این بخاطر آن است که آدمها هنوز سر از مدینه فاضله او در نیاورده اند.او ترکیب کنجکاو بر انگیی از خونسردی ، عملگرایی و بی ثباتی غیر عادی است و اینجور به نظر می رسد که همدلی عجیب با عقب مانده های ذهنی دارد ، بسیار عجیب است که فقط او می تواند فقط با آرام حرف زدن با یک دیوانه ، اضطربا او را کاهش دهد.او مهارت حیرت انگیزی در آرام کردن آدمهای هیستریک و تسلی دادن کودکان ترسیده دارد.او احتمالا بدلیل سیستم عصبی بسیار دقیق شان صاحب چنین توانایی هستند.
  چشم انداز آنها بقدری درباره ی زندگی وسیع است که بندرت تعصبی در آنها می بینید. مگر اینکه نفوذ سیارات دیگر در طالع او دیده شود.معمولا مشکل بتوان او را وادار کرد که قرار معینی با کسی بگذارد.او دوست ترجیح می دهد آزاد باشد ، چون هیچ دلش نمیخواهد او را به قرار خاصی در زمان معین متعهد کنند.شما می توانید از او انتظار داشته باشید عقیده اش را رک و راست به شما بگوید ،ولی او سعی نخواهد کرد طرز فکر یا زندگیتان را به شما دیکته کند. عکس این قضیه هم صادق است. و قصد ندارد به شما اجازه بدد به او بگویید چطور فکر یا زندگی کند.فلسفه او این است که هرکسی نظر خود ، زندگی خود تربیت خود را دارد.
  کمتر پیش می آید که او را ببینید که دارد جانانه برای آرمانی می جنگد.آنها براساس اصول خود زندگی می کنند و احساسشان این است که همین کافی است.دلیل که آنها غالبا با انتقادات خصمانه روبرو می شوند این است که آنها دائما کارهای اعجاب آور انجام می دهند.آنها می توانند شما را به طرف غرب برگردند ، بعد یکمرتبه برگردند و بدون هشدار قبلی به سمت شرق بروند.
  آنها طبیعتا به مردم اعتماد نمی کنند تا آنکه کاملا بفهمند انگیزه های طرف و حتی روحیه او چیست.هرگز از او توقع نداشته باشید از صورت ظاهر شما برایتان ارزش قائل شود.آنها بهترین حافظه های دنیا را ندارند ولی واقعا نیازی هم ندارند که بسیاری از چیزها را حفظ کنند.قدرت تمرکزشان حیرت انگیز است ، با وجود این اگر دلشان بخواهد می توانند درست مثل صفحه رادار هرچه را که در پشت سر و در اطراف آنها روی میدهد جمع آوری کنند.
  در آنچه که مرد و زن متولد بهمن به آن می اندیشند ، معمولا نشانه ای از فردا وجود دارد.آنها از دروغ و حقه بازی متنفرند و از قرض دادن و قرض گرفتن خودداری می کنند.ممکن است به شما بعنوان هدیه پول بدهند ولی هیچوقت از آن وام نخواهید.او بر سر قول و قرارش می ماند و صورتحسابها را به موقع پرداخت می کند و در مقابل از دیگران هم همین توقع را دارند.
  اگر بخواهید او را وادار به کاری کنید به مانند پروانه را ثابت نگه داشتن ،نسیم بهاری را در کشو و یا توفان زمستانی را در بطری حبس کردن می ماند.
  مرد متولد بهمن
  از او توقع نداشته باشید که مثل افرادهای عاشق رفتار کند.اگر منتظر چنین چیزی هستید باید آماده خوردن یک ضربه و یا چند ضربه را باید داشته باشید.او با آنکه برای گذران وقت دلش میخواهد سر از احساسات دیگران در بیاورد ، خودش هیچوقت احساسات واقعی اش را آشکار نمی کند.او اهل کار در گروه است و کار تیمی برایش امری بسیار طبیعی است.او نمی تواند تحمل کند که کسی او را تنگ نظر بداند.
  او تا ابد در حال تجزیه و تحلیل است و دائما از خود می پرسد ، "یعنی منظورش از آن حرف چه بود؟" و تا وقتی که نفهمید آرام نمیگیرد.گول ظاهر او را نخورید یک معما او را خیلی راحت دیوانه می کند.وقتی که می بیند شما چیزی را از او پنهان کرده اید تا وقتی که نفهمد خواب از چشمانش می رود.
  دختریی که میخواهد سرانجام ائو را تصاحب کند ، باید در ابتدا بتواند کنجکاوی او را بر انگیزد.
  او می تواند به شکل حیرت آوری آرام و مطیع باشد ولی این آرامش فقط یک تصویر خیالی است.او در مقابل جنس لطیف واقعا مودب است فقط وقتی گاهی اوقات که زیادی هیجان زده می شوند فرق بین جنس زن و مرد را نمی شناسد.او از آن مردانی نیست که شما را با ژستهایی چون ولخرجی کردن به دست بیاورد.احتمال اینکه قاصدکی را برای شما بیاورد به اندازه گل ارکیده است.بخواهم با شما صادق باشم احتمال اولی بیشتر است.او برای شما پالتوی از جنس پوست یا الماس نمیخرد ، با وجود این زندگی بدون الماس و جنس پوست برایش هیجان انگیز است.او بر خلاف متولدین تیر ، مرداد ، مهر و دی ابدا به ازدواج علاقه ندارند.و اغلب آنها تا جایی که برای یک بشر مقدور باشد از آن اجتناب می کند.
  او بندرت در سنین جوانی ازدواج می کند ولی این مساله آنقدرها اتفاق نمی افتد.آنها در اظهار فیزیکی عشق خود احساس راحتی نمی کنند.ولی واقعیت این است که متولدین بهمن دیر ازدواج می کنند ، ولی بالاخره ازداوج می کنند.
  او می تواند حس مالکیت عجیبی در شما بر انگیزد.نگذارید شما را از تعادل خارج کند.او احتمالا بهترین نان آوری که می شناسید نیست ، ولی می تواند چیزی مفیدی را به دنیا عرضه کند.
  زن مت ولد بهمن
  امن ترین روش ب رای واردشدن در یک رابطه عاشقانه با او این است که حواستان باشد او در عشق هم مثل هرچیز دیگری پر از تناقض است.او وقتی عاشق می شود همه وفاداریهای نشانه های ثابت خورشیدی را دارد ، ولی در عین حال چون عنصر او باد است ، فقدان عواطف و دلبستگی را در او خواهید دید.او به همه تعلق دارد و در عین حال متعلق به هیچکس نیست.عشق او می تواند لطیف و الهام بخش باشد ولی در عشق او همیشه کیفیت مبهمی ،مانند ترانه ای که فقط نیمی از آن را به یادمان می ماند وجود دارد.تقاضای او برای آزادی دائمی است ولی وفاداری او نسبت به کسی که بتواند عشق را با چنین محدودیتهایی بپذیرد حد و مرز ندارد.او فقط در صورتی عشق جسمانی را لذت بخش می داند که در آن افراط نشود.
  سوء ظن نداشتن او در شرایط طبیعی و عادی نعمتی است.برای او اعم از زن و مرد ، از دل برود هرآنکه از دیده برفت.غیبت طرف مقابل ، بندرت باعث میشود که دل او به شور بیفتد.او هرگز از دوستی با عشاق و شوهران قبلی خود دستپاچه نمی شود ، او گذشته ها را فراموش کرده و خاطره ها را از ذهن خود رانده است.او کلا در مورد پول محتاط است این آرامش بخش است به شرطی که نقشه نکشیده باشید که از او وام بگیرید.
  ظاهر او گیج کننده و معما گونه است.اغلب آنها دوست داشتنی و بطرز حسرت برانگیزی زیبا و خواستنی هستند ، ولی دائما تغییر می کنند.
  بعد از زنان متولد مهر زنان متولد بهمن زیباترین زنها هستند.او احتمالا برای آرایش موهایش یک روش غیر عادی را انتخاب می کند.آرایش موهایش مثل شخصیتش کاملا غیر قابل پیش بینی است.
  او نوعا در آغاز مادری کردن آشفته و دستپاچه می شود.او ناچار است برای مدت معینی همه توجه و انرژیش را به یک فرد بخصوص معطوف کند.درحالیکه اصولا عادت کرده خود را این سو و آن سو تقسیم کند.
  مادران بهمن ماه هیچوقت از فرزندانشان مراقبت شدید نمی کنند.آنها حتی عجیب ترین اعترافات کودکانشان را با صبر و حوصله خوبی گوش می دهند .او بعید است بچه ای را بخاطر راست گفتن تنبیه کند حال آنکه بچه هرکاری که کرده باشد.او کمترین تعصبی در رفتارش ندارد به همین دلیل بچه ها به و اعتماد می کنند.
  از آنجا که طبیعت او غیر شخصی است ، بیان احساسات عمیق برایش راحت نیست.او ممکن است روز و شب با زیبایی یک قوی مغرور بخرامد ، ولی در موقعیتهای عاشقانه ، مثل یک خرس شلخته رفتار کند.مرز بین عشق و دوستی از نظر او نامریی است.
  اسفند
  چگونه متولد اسفند را بشناسیم.
  در میان آنها کم است کسانی که بتوانند برای مدتی طولانی یک جا بمانند.هر چه محیط خلاق تر و هنری تر ،آرامتر و خصوصی تر باشد او را بیشتر در آنجا پیدا می کنید.
  آن کسی که گفته "نمیخواهم میلیونر باشم ، فقط میخواهم مثل یکی از آنها زندگی کنم "واقعا فلسفه ی متولد اسفند است.
  جذابیت رفتار و طبیعت خوب ،اما تنبل او ، شما را تحت تاثیر قرار می دهد.او نسبت به اغلب چیزهایی که او را محدود می کنند ، بی تفاوت است ، به شرط آنکه آزادی خیال پردازی را از او نگیرید و احساس کند در زندگی می تواند راه خودش را طی کند.به او بگویید که جامعه فاسد است ،دولت دارد ساقط می شود و... تا او خمیازه ای بکشد و یا لبخند دلربایی به لب بیاورد و یا کمی حالت همدلی به خودش بگیرد.کمتر پیش می آید که او حرکات یا عکس العملهای شدید از خود نشان بگیرد.
  موقعی که به آنها می رسید اول به پاهایشان توجه کنید پاهایشان بطور قابل توجهی کوچک و ظریف "حتی مردها" و یا مثل پاهای خسته و فرسوده یک زن رختشو پَت و پهن هستند.دستهایش کوچک و شکننده و بی نهایت خوش فرم است و یا استخوان بندی آنها بقدری درشت و زمخت است که انگار می خواهند گاوآهن بشکند.چشمهای بعضی از آنها آنقدر زیبا است که جز همین صفت ، برایشان ویژگی دیگری نمی توان قائل شد.
  توانایی شگفت انگیز او در سازماندهی و تمرکز بر جزئیات که هرچند وقت یکبار از بک جای وجودش سر می کشد و همچنین ملایمت او ،دانش درونی او را از درسهایی که متولد شهریور یاد گرفته است منعکس می کند.قضاوت او مثل قضاوت متولد مهر و عشق اومثل خود او خالص است.او از نظر شوخ طبعی ، همدلی و بداخلاقی شبیه متولد تیر است.مثل متولد خرداد با سرعت هرچه بیشتر حرکت و با همان سرعت و بسیار هوشمندانه فکر و صحبت می کند.او می تواند مثل متولد اردیبهشت تنبل و آرام باشد.او خوش اخلاقی هوشمندانه و متانت زیبای ونوس را دارد و آن را با نفوذ اسرار آمیز آبان درهم می آمیزد ، ولی بی رحمی آبان را ندارد.
  او بدش نمی آید که فکر کند تا ابد زنده است و معمولا هم طوری رفتار می کنند که انگار همینطور است.او در دوره ی نوزادی ضعیفترین بچه ها و در کودکی بندرت خوش بنیه هستند.
  خوش اخلاقی یکی از سلاحهای پنهانی اوست.او می تواند نسبت به احساس دلسوزی نسبت به بیماران مانند متولد شهریور باشد.
  تخیل شکوهمند او و شوخ طبعی شگفت آور حس زیبایی شناسی او می تواند ظریف ترین و جاودانه ترین نثرها و شعرها را پدید آورد.
  مرد متولد اسفند
  او می تواند همه چیزهایی باشد که شما آنها رامیخواهید. یا نمی خواهید.او آدم ضعیفی نیست فقط احتمالش هست که برای مدتی طولانی محو تماشای غروب ستاره های نقره ای شود و طلوع درخشان آفتاب موفقیت را از دست بدهد.البته همهخ آنها تا این حد رویایی نیستند ولی اغلب آنها بیشتر ازشما با یک مهره ی رنگین حواسشان پرت می شود.
  با او فقط یک نوع راه نجات وجود دارد : صاحب ارثی عظیم باشد.نه،یک راه دیگری هم هست :دو شغل داشته باشید ، یکی برای خودتان ، یکی هم برای او و مثل خیلی از زنهای بینوا ،جای هردونفرتان کار کنید.
  نوع اول آنها به سختی تن به کار کردن می دهند و حداقل کمی کار برای خرید سیب زمینی می کند.
  حال من نگفتم که در روابط عاشقانه با او خوشحال نخواهید بود.این رابطه چیزی است که هیچ مرد متولد اسفندی درآن کم نمی آورد.منظورم عشق است.آنها عشق را تنفس می کنند ، ولی مشکل اینجاست که از عشق نمیشود به جای اسفناج و یا کفش نوزاد یا سلامتی عقل استفاده کرد.
  نوع دیگر از آنها که برای هر دختری نعمتی است که با او باشد.او می تواند به احتمال قوی ثروت و شهرت را همزمان جلوی پاهای شما بریزد و در سایر زمینه ها هم یک مرد به تمام معنا باشد.او هیچ تعصبی ندارد.او بسیار کنجکاو هست و معمولا بقیه به صورت یک وکیل کارکشته برای کمکشان نگاه می کنند و شاید یکی دو راز از زندگی خود را هم برای او بگویند.
  او اگر قربانی تاثیر عطارد باشد بسیار سریع ، روان و دائما حرف می زند ولی مردان نپتونی نوعا آهسته حرف می زنند.آرام می اندیشند و سعی می کنند سرشان به کار خودشان باشد، هرچند دائما به مشکلات دوستان ، همسایه ها هم برسند.
  او حساس است و احساساتش به سادگی جریحه دار می شود،کمرویی او به آگاهی دردناک ز محدودیتهایش بستگی دارد و او این محدودیتها را با نهایت هوشمندی احساس می کند.او نیاز دارد بداند آن کس که مورد علاقه ی اوست؛محاسنش را می داند و روی آنها حساب می کند.هرگز تشویق و دلگرمی را از او دریغ نکنید.
  با آنکه فهمیدن عمق افکار او دشوار است ولی خود او هیچ مشکلی در مشاهده واضح افکار دیگران ندارد.گول زدن او ممکن نیست،چون او آنسوی حرف و فکر دیگران را می خواند.ولی اگر تصمیم بگیرد شما را گول بزند خیلی راحت اینکار را می کند.،مخصوصا اگر بخواهد امور شخصی اش را از نگاه دیگران دور نگه دارد.
  در وجود او از احساسات چندان اثری نیست. اگر هم باشد او چنان هنر پیشه ای است که به حسود بودن تظاهر می کند.او رفتار شخصی اش طوری است که از رهبر پیروی کند،البته اگر رهبر کسی باشد که او به رهبر علاقه داشته باشد و به او احترام می گذارد. هرگ رویاهای او را لگدمال نکنید،چون این گناه را به شما نمی بخشد و آن رافراموش نمی کند.در عشق او از نظر عاطفی متکی به دیگران است. یعنی که نیاز به اطمینان و ایمان فراوان از سوی دیگران دارد.
  زن متولد اسفند
  حتی بدون طالع بینی ،شهرت جذابیت او همه جا پیچیده است.مطمئنا او هم نقاط ضعف خود را دارد،ولی در اولین نگاه زنی است که هر مردی آرزوی داشتنش را دارد. او اعم از متاهل یا مجرد ،سعی نمی کند وجود خودش را بر مردش تحمیل کند.او کوچکترین آرزوی پنهانی سلطه بر او را در دل ندارد.
  همه آنها غالبا معصومند.او فکر میکند که شوهرش ،عاشقش ، دوستش ، برادرش ، پدرش و خلاصه هر مردی می تواند با یک دست دنیا را بگرداند و جالب است که اندکی از ایمان فراوان او کافی است که مردها را متقاعد کند که واقعا همینطور است و به میل او عمل می کند.
  یک مرد همین که برای مدت کوتاهی با او صحبت کند آرام می گیرد.آن مرد احساس می کند در یک شب سرد زمستانی در کنار بخاری گرمی نشسته است و یا خود را در یک روز بهاری زیبا در یک ننو می بیند که دارد زیر سایه ی درختان تاب می خورد.
  از این گذشته زنانگی دلربای او همه عیوب کوچکش را می پوشاند و دختر نپتونی نوعا ملایم ، رویایی و رفتارش زنانه است.
  قبل از هرچیزی او هوشمند است.او نه تنها هوشمند است که گاهی اوقات و هنگامی که هنر گیر انداختن شما را با دلنگ دلنگ گوشواره های زمردش تمرین می کند،می تواند بسیار گمراه کننده باشد.
  او بطرز دلپذیری رویایی است و در مه زندگی می کند.او از اقتصاد صرفه جویی هیچی سرش نمی شود،ولی می تواند طوری لباس بپوشد که انگار سوفی ملکه ساکس است.
  او مثل بادهای اسفند حالات روحی گوناگونی دارد.او بشدت عاطفی اشت و وقتی عواطفش جریحه دار شود ،سطل سطل اشک می ریزد و چنان با نگاه های سرزنش آمیزی به شما خیره می شود که احساس می کنید همین الان خرگوش معصومی را با تیر زده اید.
  او گهگاه کمرویی و آسیب پذیری خو را با ظاهری معقول ،شخصیتی مستقل و حرفهای زیرکانه می پوشاند ، ولی این حفاظ صرفا پوششی است که فلب مهربان او را از آسیب نگاه های منتقد و خرده گیر آدمهای خشن در امان می دارد.
  او همه عاطفه اش را نثار فرزندانش می کند ، ولی بخش بزرگی از آن را برای شما نگه می دارد.او عاشق همه بچه هایش است،ولی به آنهایی که زشت تر ، ضعیف تر ، کوچکتر یا مریض تر از بقیه هستند یک کمی بیشتر می رسد.
  او با نهایت خوشحالی می گذارد که نان و آب خانه را شما تهیه کنید.او ترجیح می دهد وارد دنیای رقابتهای وحشیانه تجاری نشود مگر اینکه شما واقعا به او نیاز داشته باشید.
  بعضی از آنها البته نه همه شان خرجشان با دخلشان نمی خواند.او شاید برای محاسبه این که چرا ترازنامه بانکی اش که زبان سانکسریت نوشته شده است با ته چک هایش جور در نمی آید،به کمک شما نیاز داشته باشد.
  منبع:

  کتاب طالع بینی خورشیدی "متن کامل"

  نوشته لیندا گودمن  ویرایش توسط M.M.R : 01-09-2013 در ساعت 19:28

 2. 3 کاربر مقابل از این پست M.M.R تشکر کرده اند.


+ ارسال موضوع جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 0

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

نامی برای نمایش وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •