بهترین و موفق ترین مربی بدنساز ایرانی
ایمان شهباز
مربی مطرح بدنساز کشورمان امروز در اوج موفقیت کاری خود به سر می برد ؛ تخصص او در فیتنس مدلینگ این روزها زبانزد تمام کسانی شده است که در ارزوی اندامی زیبا به سر میبرند . متفاوت بودن او در مشاوره ها از او شخصیتی محبوب ساخته است . شاگردانی که در کوچه و خیابان اسم او را به یدک میکشند ؛ دفتر تهران او که بیشتر شبیه مرکز تجمع بازیگران هالیوود است تا یک دفتر مشاوره . افرادی با استایل های بسیار زیبا ؛ در سالن مجتمع در حال قدم زدن تا نوبت مشاوره انها فرا رسد ؛ استین هایی ور مالیده و لباس هایی به رنگ های متفاوت که چشم هر کسی را به سمت خودشان خیره میکند ؛ اسرار عجیب در مشاوره هایش که تمام افرادی که به او مراجعه میکنند را در مدت زمانی کوتاه قبل از تغییر استایل و فرم بدنی تیپ ظاهریشان را نسبت چهره و اندام تغییر میدهد . بنظر میرسد خودش از این کار بسیار لذت میبرد ؛ کارگردان معروف سینما که تلفن او را همیشه به صدا در می اورد . معرفی شاگردانش به خانه سینما , کماکان ادامه دارد ...
رمز موفقتیش در اخلاق و متانت بسیار بالای اوست ؛ به قول خودش که همیشه میگوید : من به کیفیت کار فکر میکنم . دیزاین بسیار زیبای دفتر او در تهران بینظیر و در نوع خود کم نظیر است . مشاوره های خود را در دفتر تهران انجام می دهد ؛ میگوید که من اهل کاغذ سیاه کردن نیستم ؛ پرس سینه هالتر روی میز تخت 10*3 و سیب زمینی و تخم مرغ ابپز در برنامه ها را قدیمی و دموده میداند . برنامه های غذایی او سرشار از ویتامین و املاح معدنی میشود ؛ بیشتر سوال می پرسد و صحبت میکند وقتی وقت مشاوره به پایان می رسد ؛ فرد لباس هایش را در می اورد و نمای کلی بدن خود را به نمایش برای او میگذارد ؛ وقتی به او بگویی خوب برنامه ام کی اماده میشود ؛ خنده ای کوچک میزند و میگوید ایمیلتان را برای من یادداشت کنید تا چند روز اینده ان شالله برایتان ارسال میکنم .
بسیار عجیب عمل میکند ؛ گویی که از کره ی ماه امده است ؛ دقیق و مو به مو عمل میکند ؛ تلفنهایش را یکی در میان جواب میدهد ؛ یک دوست صمیمی به اسم سعید شریعت که تمام کارهایش را او انجام میدهد . شریعت فردی بسیار احمق و بی حوصله که بیشتر مواقع در تهران تلفنهای شهباز را جواب میدهد ؛ در تهران 2 تا 3 روز بیشتر نمی ماند هنوز دلیل مشخصی برای این کارش پیدا نکرده ام ؛ ناگفته نماند در باشگاه ح – ا در تهران با شاگردان ؛ دوستان و رفیقانش پاتوق میکند . دفتری که به تازگی در مشهد تاسیس کرده است اما بیشتر برنامه هایش را اینترنتی برای مراجعه کننده گان ارسال میکند . تهران , کرج , قم , مشهد , مازندران , شرق , غرب , جنوب از همه جا برای مشاوره به او مراجعه میکنند . تلفن هایش در اختیار مردم است و به صورت مستقیم با انها صحبت میکند . برنامه های تلوزیونی او در زمینه تغذیه و تناسب اندام و همچنین مدلینگ , مانکنها و مدلها از شبکه های تلوزیونی ایران هم پخش میشود ؛ مصاحبه ای زیبا از او در شبکه ی 2 سیما که طبق نظر سنجی پر بیننده ترین گفت و گوی تلوزیونی در سال 90 شناخته شد .

نویسنده : امیرعلی نماور قهرمان دسته 175 استان نویسنده و دانشجوی سال اخر معماری , شاگرد استاد شهباز
در صورت ذکر منبع و درج نام نویسنده کپی برداری از این مطلب بلامانع می باشد .