+ ارسال موضوع جدید
صفحه 1 از 9 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 87

موضوع: ***تصاویری از خودروهای مناطق آزاد + شرایط ورود****

 1. #1
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  ***تصاویری از خودروهای مناطق آزاد + شرایط ورود****


  تصاویری از خودروهای
  مناطق آزاد + شرایط ورود
  شیوه نامه اجرایی ورود، اخذ عوارض و تردد خودرو در منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس

  فصل اول – تعاریف
  ماده 1-
  در این آئین نامه واژه های زیر بجای عبارات مشروح مربوط بکار می روند:


  1-1 سازمان : سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس.


  1-2 منطقه : منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس


  1-3 محدوده تردد خودرو : محدوده ای است که با توجه به مصوبات هیات دولت و هماهنگی با نیروی انتظامی تعیین می گردد.


  1-4 خودرو های خارجی : خودرو هایی که در خارج از کشور و مناطق آزاد تجاری – صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تولید می شود.


  1-5 گمرک منطقه : واحدی از زیر مجموعه گمرک جمهوری اسلامی ایران است که مجری مقررات صادرات و واردات کشور می باشد.


  1-6 گمرک سازمان : واحدی از زیر مجموعه سازمان می باشد که کنترل و نظارت بر ورود و صدور کالا از منطقه به سایر کشور ها و دیگر مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی را عهده دار می باشد.


  1-7 عوارض ورود : وجوهی است که بر اساس دستور العمل اخذ عوارض سازمان در قبال واردات وسایط نقلیه موتوری زمینی متناسب با نوع وسیله نقلیه در مناطق آزاد تجاری- صنعتی دریافت میگردد.


  1-8 فعالان اقتصادی : به اشخاصی اطلاق می گردد که در منطقه فعالیت داشته و از سازمان مجوز فعالیت و پروانه بهره برداری اخذ نموده باشند.


  1-9 ساکنین منطقه : به اشخاصی اطلاق می شود که به موجب اسناد مثبته در منطقه سکونت داشته باشند.
  فصل دوم – شرایط ورود خودرو
  ماده 2 –
  ورود، شماره گذاری و بهره برداری از وسایط نقلیه موتوری بر اساس مقررات مناطق آزاد


  تجاری – صنعتی در محدوده قانونی منطقه و به فاصله یا شعاع تعیین شده در مصوبات هیات وزیران (*) کیلومتر بر اساس این شیوه نامه وتصویب نامه شماره 24115/ت94ک مورخ 22/8/1373 هیات وزیران خواهد بود.


  ماده 3 –
  کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی برای واردات خودرو باید ضمن تکمیل فرم درخواست ورود خودرو ، از سازمان مجوز ورود دریافت نمایند. در مجوز صادره ضوابط سازمان برای ورود خودرو و اسناد مورد نیاز قید خواهد شد.


  1-3- اعتبار مجوز ورود خودرو حداکثر 6 ماه از تاریخ صدور می باشد.


  2-3- در مجوز صادره عدم تعهد سازمان در قبال تامین قطعات و لوازم یدکی خودرو ذکر خواهد شد.


  ماده 4 –
  نمایندگی های مجاز شرکت های خودرو ساز خارجی که از سازمان مجوز فعالیت اخذ نموده اند با رعایت ضوابط مربوط می توانند مبادرت به ورود خودرو نمایند.


  1-4-شرکت های نمایندگی مجاز فعال در منطقه، مکلف به ایجاد نمایشگاه و تعمیرگاه به منظور ارائه خدمات پس از فروش بر اساس ضوابط سازمان می باشند.


  ماده 5 –
  ورود یک دستگاه خودرو سواری توسط فعالان اقتصادی دارای مجوز از منطقه و ساکنین منطقه جهت استفاده شخصی در هر پنج سال یکبار بلامانع می باشد.


  1-5- کارکنان شاغل درمنطقه با داشتن حداقل دو سال سابقه کار در منطقه مشمول ماده فوق خواهند بود.


  2-5- تعداد خودروهایی که توسط واحدهای خدمات عمومی شامل شرکت های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوسرانی، تاکسیرانی و ... می تواند وارد شود، توسط سازمان تعیین و ابلاغ می شود.


  3-5- نهاد ها و دستگاههای اجرایی دولتی که تمایل به استفاده از تسهیلات واردات خودرو جهت استفاده سازمانی دارند ضمن اخذ مجوز از سازمان می توانند راساً اقدام به واردات خودرو نموده یا از نمایندگی های مجاز خریداری نمایند.


  ماده 6-
  رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و ضوابط زیست محیطی(که توسط سازمان اعلام خواهد شد) برای شماره گذاری و تردد الزامی است.


  (*) برابر تصویب نامه شماره ات 46487 هـ تاریخ 25/10/90 هیئت وزیران تردد خودرو های به شماره منطقه آزاد ارس برای اشخاص حقیقی و حقوقی مستقر در محدوده منطقه تا مرکز استان آذربایجان شرقی مجاز می باشد.


  ماده 7-
  ورود خودروهای سبک حداکثر تا 2 سال بعد از سال تولید مجاز می باشد.


  ماده 8-
  ورود خودروهای نیمه سنگین و سنگین حداکثر تا 10 سال بعد از سال تولید مجاز می باشد.


  ماده 9-
  ورود ماشین آلات راهسازی و ساختمانی و کشاورزی، وسایل نقلیه امدادی اعم از انتظامی، آتش نشانی، آمبولانس، بهداشتی و درمانی، تعمیرات اضطراری، برق، گاز و آب و نیز موتورسیکلت صرف نظر از سال ساخت با تائید کاردان فنی راهنمایی و رانندگی منطقه مجاز می باشد.


  ماده 10-
  ورود خودرو های تصادفی ممنوع است.
  فصل سوم – اخذ عوارض
  ماده11-
  وارد کننده موظف است اظهارنامه حاوی مشخصات خودرو را به همراه اسناد مربوطه به گمرک سازمان تسلیم نماید.


  ماده 12-
  گمرک سازمان پس از رسیدگی به اظهار نامه و اسناد مربوط، عوارض ورود را که معادل پنج تا چهل و پنج درصد ارزش سیف کالا می باشد(به استناد بند 3-8 تصویب نامه شماره 65648/ت119ک مورخ 1/12/1373 و اصلاحات بعدی آن) و توسط هیات مدیره سازمان، تعیین و ابلاغ خواهد شد، وصول می نماید.


  تبصره- به عوارض ورود خودروهای فاقد نمایندگی که توسط اشخاص حقیقی و حقوقی وارد می شود، معادل 5 درصد اضافه می شود.


  1-12- به خودروهایی که اسناد و مدارک آنها حاکی از واردات از کشور مبداء می باشد تا بیست درصد(20%) عوارض متعلق تخفیف داده می شود.


  2-12- به خودروهایی که دارای نمایندگی و خدمات بعد از فروش در منطقه باشد معادل ده درصد(10%) عوارض متعلق تخفیف داده می شود.


  ماده 13-
  فهرست عوارض (ورود، شماره گذاری و سالیانه) برای هر سال توسط هیات مدیره سازمان با رعایت ضوابط مربوط تعیین و جزء لاینفک این شیوه نامه خواهد بود.
  فصل چهارم – شماره گذاری


  ماده 14-
  وارد کننده موظف است پس از پرداخت عوارض و اخذ گواهی از گمرک سازمان، به همراه خودرو و اسناد مربوط به واحد راهنمایی و رانندگی مستقر در منطقه جهت شماره گذاری مراجعه نمایند. واحد مزبور پس از بررسی اسناد و مدارک یادشده و احراز شرایط قانونی، بر اساس آئین نامه شماره 27115/ت94ک مورخ 22/8/1373نسبت به تعیین شماره پلاک و نصب آن و صدورکارت شناسایی خودرو اقدام خواهد نمود.


  ماده15-
  تعیین مشخصات پلاک های مورد استفاده در منطقه اعم از نوع، رنگ و ابعاد آن بر اساس مفاد ماده 10آئین نامه راهنمایی و رانندگی خواهد بود.


  ماده 16-
  واحد راهنمایی و رانندگی مستقر در منطقه پس از نصب پلاک و صدور کارت شناسایی برای خودرو مراتب را به گمرک سازمان اعلام می نماید.


  ماده 17-
  گمرک سازمان ضمن صدور اجازه تردد در محدوده قانونی تعیین شده، نسبت به ثبت شماره پلاک و دیگرمشخصات در سوابق اقدام خواهد نمود.


  1-17-گمرک سازمان شماره پلاک و مشخصات هرخودرو را بر اساس آمار ورود خودروها، به گمرک منطقه اعلام خواهد نمود.
  فصل پنجم-چگونگی نظارت بر تردد خودرو ها و اقدامات بعدی


  ماده 18-
  گمرک سازمان در مناطق متصل به سرزمین اصلی تضمین لازم را طی تعهدنامه رسمی از صاحبان خودرو اخذ می نماید تا در صورت تخلف از ضوابط مربوط و خروج غیر مجاز از محدوده قانونی برای جلوگیری از تضییع احتمالی حقوق دولت اقدامات قانونی را به عمل آورد.


  1-18-صاحبان خودروهای فوق موظفند هر6ماه یکبار، ضمن مراجعه به گمرک سازمان به همراه خودروی خود گواهی لازم را اخذ نمایند.


  2-18-صاحب خودرو موظف است طی تعهدنامه رسمی این اختیار را به سازمان بدهد که در صورت تخلف از مقررات مربوطه نسبت به ضبط مبالغ تودیعی و ممانعت از تردد خورو طی مواعد یادشده اقدام نماید.


  ماده 19-
  سازمان نسبت به نصب دستگاه GPSبر روی خودرو، به منظور آگاهی از وضعیت تردد خودرو در محدوده مورد نظر و اعمال نظارت، اقدام و از صاحبان خودرو تعهد لازم مبنی بر توجه به حدود محدوده قانونی و حفظ و نگهداری دستگاه مزبور اخذ می نماید.


  1-19- با توجه به ممنوعیت خروج خودرو از محدوده منطقه، چنانچه خودرو از محدوده منطقه مورد نظر به صورت غیر مجاز خارج گردد، حسب قرارداد فیمابین سازمان منطقه و دارنده خودرو بر اساس ضوابط مربوط تصمیمات مقتضی اتخاذ و اعمال خواهد شد.


  ماده 20-
  هرگونه فروش یا واگذاری خودرو منوط به اخذ موافقت گمرک سازمان و راهنمایی و رانندگی منطقه می باشد. بدیهی است نقل و انتقال پلاک و خودرو می بایست در دفاتر اسناد رسمی به ثبت برسد.


  ماده 21-
  چنانچه خودرو در اثر سانحه یا استهلاک قابل استفاده نباشد، صاحب آن مکلف است مراتب را به گمرک سازمان و راهنمایی و رانندگی منطقه اعلام نماید. واحد های مزبور ضمن بررسی سوابق و در صورت انطباق کامل مشخصات خودرو با اسناد و مدارک مربوط، اقدامات قانونی لازم را معمول نموده و مراتب را صورت مجلس می نماید، یک نسخه از صورت مجلس مذکور به صاحب خودرو تسلیم و نسخه دیگر جهت ضبط در سابقه به گمرک منطقه ارسال می گردد.


  ماده 22-
  برای خروج از محدوده قانونی منطقه و ورود به سرزمین اصلی، در اجرای مقررات صادرات و واردات و قانون امور گمرکی، صاحبان خودرو موظفند به گمرک منطقه مراجعه و مجوز لازم را اخذ و سپس مبادرت به خروج از محدوده مورد نظر نمایند. در صورت تخلف از مقررات جاری، صاحبان خودرو طبق موازین قانونی پاسخ گو بوده و سازمان هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.


  ماده 23-
  این آئین نامه در 5فصل و 23ماده و 21 بند در تاریخ 3/5/1391به تصویب هیات مدیره سازمان رسیده است و پس از تایید دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، لازم الاجرا


  می باشد.  نکـات قـابل تـوجـه در زمـان خـرید خـودرو


  • تمامی خودروها می بایستی دارای استاندارد جهانی یورو باشند.  • خودرو بایستی دارای گارانتی بین المللی باشد.
  • تمامی خودرو ها بایستی دارای خدمات پس از فروش باشد.
  • تمامی خودرو ها بایستی دارای خدمات پشتیبانی و تامین قطعات منطبق بر شماره شاسی خودروی فروخته شده باشد.
  • شرکت وارد کننده میبایستی دارای تعمیرگاه مجاز و امداد خودرو باشد.
  • کلیه تجهیزات مربوط به تعمیرات (دیاگهای خودروهای وارداتی) میبایستی در تعمیرگاه مجاز شرکت وارد کننده موجود باشد.
  • شرکت وارد کننده میبایستی تمامی مراحل مربوط به ترخیص، فروش،شماره گذاری، بیمه، تهیه و نصب جی پی اس استاندارد و تهیه
  • کارت تردد را انجام و خودرو را پس از اتمام مراحل قانونی تحویل خریدار نماید.  • شرکت وارد کننده می بایستی دارای کادر مجرب جهت اطلاع رسانی و پاسخ گویی صحیح باشد.
  • شرکت وارد کننده موظف است پس از گرفتن سفارش از مشتری مربوطه طی 24 ساعت شماره شاسی خودروی خریداری شده را اعلام نماید.
  • شرکت وارد کننده میبایستی از مبدا وارداتی خودرو دارای دفتر نمایندگی یا از شرکت معتبر نمایندگی داشته باشد.
  • تحویل خودروی سفارشی در مدت ده روز کاری انجام خواهد گرفت.
  • کلیه مقررات و ضوابط مربوط به سازمان منطقه آزاد ارس در خصوص خودروی خریداری شده میبایستی رعایت گردد.
  ویرایش توسط *Mohammad Hassanali* : 05-20-2013 در ساعت 14:11
 2. 17 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 3. #2
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود  و اما عکس های با کیفیت برای بچه های میهنی


  قسمت 1

 4. 6 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 5. #3
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود  قسمت 2
  ویرایش توسط *Mohammad Hassanali* : 01-13-2013 در ساعت 12:23
 6. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 7. #4
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود  قسمت 3


 8. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 9. #5
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود  قسمت 4


  هیوندای ولوستر
  بسیار فانتزی و زیبا و جوان پسند(کوپه)
  موتو ۴ سیلندر ۱۲۸ اسب بخاری


  نیسان جوک
  بسیار کوچک و شیک
  موتور ۴ سیلندر ۱۸۸ اسب بخاری

  فورد تاروس۲۰۱۲
  موتور ۶ سیلندر وی شکل ۳۶۵ اسب بخاری

 10. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 11. #6
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود
  قسمت 5


  ب ام و ایکس 6

  6سیلندر وی شکل - 3.5 لیتر
  قیمت 78000$
  فورد اکسپلورر 2013
  8 سیلندر وی شکل
  قیمت پایه 37500$
  قیمت نمونه فوق 42000$
  کرایسلر 300 اس ار تی 8
  موتور 8 سیلندر وی شکل با قدر 450 اسب بخار
  قیمت نمونه فوق 40000$
  شورلت کاپتیوا 2013
  4 سیلندر خطی
  قیمت پایه 32000$
  قیمت فول اپشن 38000$
  نمونه فوق فول اپشن می باشد
  مرسدس بنز جی ال 500
  موتور 8 سیلندر وی شکل به حجم 5000 سی سی
  قیمت 118000$
  ب ام و ایکس 5
  قیمت 66500$
  فورد تاروس 2013
  قیمت 29000$
  کادیلاک اس ار ایکس
  8 سیلندر وی شکل
  بسیار لوکس و اشرافی
  قیمت 60000$
  (دومین نمونه وارد شده)
  فورد ادج 2012
  قیمت 31000$
  فورد فلکس2013
  قیمت 58000$
  هیوندای سانتافه 2013
  قیمت 41800$
  شورلت کروز ال تی
  قیمت 25000$

  فولکس واگن پاسات
  قیمت 29000$
  فولکس واگن جتا
  قیمت 24000$
  فولکس واگن تیگوان2013
  قیمت 33000$
  فورد تاروس 2012
  قیمت 2012 فول اپشن 35000$
  نیسان جوک
  قیمت 22000$
  هیوندای ولوستر
  قیمت پایه 18000$
  قیمت دیگر خودروها
  شورلت کامارو اس اس کانوتیبل
  41000$
  فورد اکسپدیشن 2012
  31000$
  شورلت مالیبو 2012
  29200$
  شورلت تراورز 2013
  42000$
  فورد موستانگ کانورتیبل
  51000$
  جی ام سی یوکان
  68200$
  هیوندای ازرا 2012
  28200$
  هیوندای ای 20
  14000$
  هیوندای ای 30
  17800$
  هیوندای النترا
  16500$
  هیوندای اکسنت
  18800$
  دوج رم 2012
  39500$
  جی ام سی اکادیا
  61200$
  جی ام سی سییرا
  58500$
  کیا اسپرتیج
  24000$
  کیا سورنتو
  27000$
  کیا پیکانتو
  13500$
 12. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 13. #7
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود  قسمت 6


  کرایسلرC300 برای القای حس قدرت راحتی لوکس و در عین حال کلاسیک بودن یک خودرو پا به عرصه گذاشت.کرایسلر 2013 C300 دارای قلب تپنده وی 6 با حجم3.6 لیتر می باشد که قادر به تولید 292 اسب بخار قدرت می باشد .استفاده از چرم مرغوب با دوخت آشکار و جالب به همراه چوب مات و ترکیب رنگهای گرم در فضای داخلی، باعث شکوه خاصی در هنگام سوار شدن کرایسلر 300 می شوند. امکانات داخلی این سدان لوکس بسیار فراوان اند. نظیر تهویه مطبوع جداگانه برای جلو و عقب، پدالها و فرمان قابل تنظیم و دارای حافظه، گرم کننده یا خنک کننده جالیوانی، چراغهای LED و سیستم ناوبری، صفحه نمایش 8.4 اینچی لمسی و از این قبیل. استفاده از پلاتین و کروم نیز در جای جای بیرون و داخل خودرو مشهود است.خودروی مورد نظر در منطقه ازاد ارس توسط شرکت کیش خودرو ارس به قیمت 54000 دلار به فروش می رسد .
  و باز هم ادامه دارد

 14. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 15. #8
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود
  قسمت 7


  هیوندای ای 40 در منطقه ازاد ارس
  Hyundai i40 محصولی جدید از هیوندای است که از سال ۲۰۱۲ انبوه عرضه می شود . این مدل نیز همانند دیگر مدل های جدید تولیدی توسط هیوندا از سقف تمام شیشه ای بهره می برد که فضای داخلی را جذاب تر و روشن تر می کند . این خودرو دارای طراحی جذاب است و به نوعی یک استیشن خانوادگی محسوب می شود وبا قیمت 90 میلیون تومان در منطقه ازاد تجاری - صنعتی ارس قابل خریداری است .


 16. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 17. #9
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود  قسمت 8


  اسب رام نشدنی فورد در ارس می تازدفورد موستانگ یکی از انواع ماشین هایی است که هر کس آن را ببیند به یاد جاده های بیابانی امریکا خواهد افتاد. یک ماشین کاملا امریکایی و در عین حال خشن. فورد در 6 ماهه دوم 2012 از خودروی مدل 2013 خود پرده برداری کرد و قابلیت های کلی آن را معرفی کرد. ظاهر کلی فورد 2013 نسبت به مدل های قبل، تفاوت چندانی ندارد ولی عملکرد آن ارتقا یافته است. در ادامه بررسی کلی بر قابلیت های این خودرو جذاب، در منطقه ازاد ارس خواهیم داشت.موستانگ مورد نظر دارای پیشرانه ی V6 به حجم ۳۷۲۷ سی سی است و توان تولید ۳۰۵ اسب بخار قدرت را در ۶۵۰۰ دور دقیقه دارد و شتاب صفر تا ۹۶ این خودرو ۶.۲ ثانیه از سوی کمپانی سازنده اعلام شده و شتاب صفر تا ۱۶۰ این خودرو ۱۵.۴ ثانیه است و مسافت ۴۰۰ متر را در ۱۴.۵ ثانیه می پیماید و حداکثر شتاب جانبی قابل تحمل جی نیز ۰.۸۸ است . این خودرو در شرکت کیش خودرو ارس به قیمت 40000 دلار در قابل خریداری است .
 18. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


 19. #10
  کاربر سایت

  http://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gifhttp://www.iranjoman.com/images/iranjoman/neshan2.gif

  [ ]
  تاریخ عضویت
  Jul 2012
  محل سکونت
  زیر چتر خدا
  نوشته ها
  11,211
  تشکر
  9,503
  تشکر شده 12,485 بار در 5,331 پست

  پیش فرض پاسخ : تصاویری از خودروهای منطقه آزاد ارس + شرایط ورود
  قسمت 9


  شايد بتوان SRX را جزو معدود خودروهاي شاسي‌بلندي دانست كه واقعا لوكس‌اند. البته لوكس بودن و تجملي بودن اين خودرو به هيچ عنوان روي قدرتمندي و توان آن تاثير منفي نگذاشته‌است. از همين رو كاديلاك شاسي‌بلند توانسته است از تمام تست‌هاي قدرتي سربلند بيرون بيايد و نام خود را در ميان خودروهاي لوكس شاسي‌بلند پر قدرت نظير GMC و... جاي دهد.

  گفتني‌است كه ساخت و توليد اين مدل خودرو به سال 2004 باز مي‌گردد. اين خودرو در اولين سال توليد توانست 5 هزار مشتري را به خود جذب كند. در عين حال اما نقص‌هاي فني اين خودرو و تمايل به توانمند‌سازي بيشتر آن باعث شد كه طراحان SRX همچنان به بازنگري كلي در خصوصيات اين خودرو بپردازند. بنابراين تا سال 2010 چند مدل ديگر از اين خودرو ساخته‌شد و در سال 2010 آخرين نسخه آن با ظاهري تقريبا جديد به بازار آمد و توانست 51 هزار مشتري را شيفته خود كند. مدل 2010 اين خودرو ظاهري لوكس‌تر و جذاب‌تر دارد. چراغ‌هاي كشيده و پهن اين خودرو توانسته به آن ظاهري قوي و قدرتمند ببخشد.

  همچنين بدنه تخم‌مرغي شكل خودرو باعث شده‌است كه قابليت‌هاي آيرودينامكي آن بيشتر از قبل شوند. خطوط كم بدنه اين خودرو هم ظاهري كلاسيك به اين خودرو بخشيده‌است اما حقيقتا چيزي از لوكس بودن و مد روز بودن آن كم نكرده‌است. داخل اين خودرو هم پر از مظاهر لوكس و جذاب و در عين حال اسپرت است. تودوزي كرم رنگ چرمي اين خودرو همراه با داشبورد چوبي و يكدست آن هم تلفيقي از خودروهاي كلاسيك و مدرن را ارائه داده‌است. با تمام اين تفاسير اما شايد بحران اقتصادي آمريكا باعث شود كه مردم آمريكا كمي از خودروهاي آمريكايي رويگردان شوند.
  خودروی مورد نظر که جدیدا وارد منطقه ازاد ارس شده مجهز به موتور وی 6 به حجم 3.6 لیتر است و قادر به تولید 258 اسب بخار قدرت در دور موتور 6500 است لازم به ذکر است مصرف سوخت این خودرو در داخل شهر 16 لیتر در هر 100 کیلومتر رانندگی است.قیمت این خودرو در منطقه ازاد ارس 60000 دلار می باشد!


  ویرایش توسط *Mohammad Hassanali* : 01-14-2013 در ساعت 10:23
 20. 4 کاربر مقابل از این پست *Mohammad Hassanali* تشکر کرده اند.


+ ارسال موضوع جدید
صفحه 1 از 9 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

تعداد اعضای بازدید کننده از این تایپیک : 1

بازدید کنندگان :  (نمایش کلی)

 1. yahosseinDS

کلمات کلیدی این موضوع

Bookmarks

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •